کارخانه صادر کننده پودر باریت سمنان

کارخانه های تراز اول صادر کننده پودر باریت سمنان و شهرهای صنعتی نقش ویژه ای در بهبود عرصه اقتصادی کشور بر عهده دارند. به طور کل سولفات باریم ماده‌ای بسیار کاربردی و موثر می باشد که در حوزه‌های مختلف صنعتی استفاده می شود. صنایع رنگسازی ساخت مصالح ساختمانی، تولید کاغذ و بسیاری از موارد دیگر از این قبیل می باشند که در ادامه به آنها می‌پرپازیم. در صنعت رنگ سازی ، غالبا باریت نقشی پرکننده و حجم دهنده ایفاء می کند. چراکه استحکام و دوام مطلوبی به محصولات می بخشد. بسیاری از رنگدانه ها نیز مانند لیتوپون از این کانی به دست می آیند که جهت برای تولید رنگ سفید استفاده می گردد. این پیگمنت ها بسیار کارآمد هستند و فوائد زیادی نسبت به دیگر رنگدانه ها دارند. اما نکته مهم در ساخت این پیگمنت‌ها، میزان خالصی و کیفیت پودرهای مورد استفاده می باشد که مستقیما در مرغوبیت رنگدانه تاثیر دارند.

کارخانه صادر کننده پودر باریت سمنان

عرضه پودر باریت مرغوب پلاستیک سازی

حوزه‌های صنعتی دیگری چون: کاغذ سازی و پلاستیک سازی نیز از باریم به عنوان حجم دهنده و پرکننده بهره‌برداری می کنند. همچون رنگهای تولیدی این محصولات هم مقاومت بیشتری دارند در مقابل سایش استقامت بالایی از خود نشان می دهند. بنابراین طول عمر تولیداتی که با این کانی حاصل می شوند به مراتب بیشتر خواهد بود. لازم بذکر است که در هر صنعت میزان خلوص و ریزی ذرات پودر باریت متفاوت است. بنابراین پودرهای تولیدی مخصوص هر صنعت می بایست حاوی مشخصات معینی باشند. به طور مثال پودر باریت مخصوص رنگسازی باید دارای ویژگی های معینی چون: چسبندگی کم، ذرات ریز و پراکندگی کم ذرات باشد. به ویژه برای تولیداتی همچون: پوشش رنگدانه، لاک، اسپری رنگ و مواردی از این دست.
غالب کارخانجاتی که در سمنان به عنوان صادر کننده پودر باریت فعال می باشند بر این امر به خوبی واقف هستند. زیرا صادرات این محصول به سادگی امکان پذیر نیست و کشورهای وارد کننده نظارت دقیقی بر سطح کیفی محصولات دارند. بر این اساس شرکت‌هایی در این زمینه به ایفای نقش می‌پردازند، تولیدات خود را طبق استانداردهای بین المللی و ضوابط جهانی ارایه می‌دهند. وجود هر گونه ناخالصی مازاد در میان محصول می‌تواند نتایج زیان باری را به ارمغان آورد و شرکت متحمل ضرر بسیاری خواهد شد.

مرکز عرضه باریت صنعتی

باریت در حفاری چاه نفت

گل حفاری در صنعت حفاری چاه های عمیق به دو دلیل اصلی مورد استفاده قرار می‌ گیرد که اولین مورد در این میان مرطوب و نرم کردن زمین ها برای انجام عملیات حفاری می باشد. مورد بعدی مربوط به بالا آوردن کنده های حاصل از حفاری به همراه جریان آب به سطح می باشد. جالب است بدانید در تهیه گل حفاری از پودر های معدنی با کیفیت های مختلف استفاده می گردد که پودر باریت یکی از بهترین محصولات استفاده شده در این میان است و در حال حاضر برای تهیه بهترین گل حفاری از این پودر های میکرونیزه استفاده می گردد. با رونق حفاری های پیشرفته مخصوصاً حفاری چاه‌ های نفت و گاز در سال‌ های اخیر کیفیت و اعتبار گل حفاری از اهمیت بسیار زیادی برخوردار شده است و در واقع این ترکیب را به نوعی به کار می‌ گیرند که از دو فاز جامد و مایع تشکیل شده و به راحتی می‌ تواند به کنترل فشار در قسمت های مختلف حفاری بپردازد. باریت به دلیل وزن مولکولی بالا و همچنین خنثی بودن از نظر شیمیایی و در نهایت قیمت مناسب در گل حفاری به کار گرفته می‌ شود و در حال حاضر حدود ۹۰ درصد از میزان تولید در کل جهان در صنایع حفاری و بقیه در صنایع صنعتی و پزشکی به کار گرفته می شود.

استاندارد پودر باریت حفاری طبقOCMA

مشخصات مورد نیاز خواص
حداقل 6/5 پی هاش در دمای معمولی 25 درجه سانتی گراد
حداقل 6/5 پی هاش در دمای 180 درجه فارنهایت
حداقل4/2 وزن مخصوص   g/cm3′
حداکثر 3% باقیمانده روی الک شماره 200 مش
حداکثر 5% باقیمانده روی الک شمار 325 مش
حداکثر 0/1 مواد جامد محلول در آب
حداکثر 125 گرانروی ظاهری  cp
حداکثر 250 مقدار فلزات قلیایی خاکی ppm

صادرات پودر باریت

با در نظر گرفتن اهمیت حفاری های نفت و گاز در بین کشور های خاورمیانه، صادرات پودر باریت یک امر رایج و گسترده می باشد که برخی از کشور های فعال در این میان به معرفی محصولات خود می‌ پردازند. در زمینه صادرات پودر باریت، مجموعه صنعتی آروشا پودر در ایران حرف اول را می‌ زند و به واسطه داشتن خطوط تولیدی بهینه محصولاتی را با تضمین کیفیت و متناسب با استاندارد های تعریف شده در بین کشور های خاورمیانه ارائه می دهد. در مجموعه صنعتی آروشا پودر هدف و معیار صادرات این محصولات، ایجاد اشتغال زایی بیشتر در داخل کشور می باشد چرا که با این اقدام خطوط تولیدی مجموعه گسترده تر شده و فعالان بیشتری در این راه به کار گرفته می‌ شوند. در هر صورت پتانسیل اقتصادی این فعالیت تجاری مجموعه صنعتی آروشا پودر قابل توجه می باشد.

بهترین صادر کننده پودر باریت سمنان

شرکت آروشا بهترین تولید کننده و صادر کننده پودر باریت سفید در ایران می‌باشد و تولیداتی مطابق با موازین و استانداردهای جهانی عرضه می‌کند. یکی از اقدامات بارز شرکت، فروش مستقیم پودر باریت است که بدون هرگونه واسطه در اختیار مصرف کننده قرار می‌دهد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.7 / 5. تعداد موافقین : 46

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

بازار بزرگ تولید و فروش فرآورده های معدنی سنگ باریت

Copyright © 2024 All rights reserved