کارخانه تولید باریت سفید

کارخانه تولید باریت سفید ارزش اقتصادی فوق العاده ای را در ایران ایجاد نموده است چرا که این تولیدات دارای کاربردهای بی شماری در حوزه های صنعتی مختلف هستند و تامین آنها در داخل کشور می تواند در بهبود اقتصاد کشور تاثیرات مثبتی را ایجاد نماید.

کارخانه تولید باریت سفید

فروش مستقیم پودر باریم سولفات

فروش مستقیم پودر باریم سولفات در ایران با استقبال زیادی مواجه می باشد چرا که این ترکیبات در صنایع تولید سرامیک و چینی، صنایع تولیدی شیشه، صنایع تولید لنت ترمز، صنایع تولید شمع خودرو، صنایع داروسازی و پزشکی، صنعت حفاری وغیره استفاده های بسیار زیادی می شود. در بین موارد گفته شده صنعت حفاری بیشترین درصد مصرف پودر باریم سولفات را از آن خود کرده است چرا که در این صنعت از پودر باریم سولفات به عنوان یک ترکیب افزودنی در تهیه گل حفاری استفاده می شود. پودر باریم سولفات دارای وزن مولکولی بسیار بالایی است و می ‌تواند در محافظت از مته های مورد استفاده در حفاری و همچنین در تهیه گل حفاری و جلوگیری از ریزش چاه های حفاری نفت مورد استفاده قرار گیرد. پودر باریم سولفات در کنار وزن مولکولی بالا، دارای چگالی بالا و قیمت فروش پایینی می باشد و این موارد نیز در گستردگی طیف کاربری این محصولات در صنعت حفاری نفت و گاز تاثیرات زیادی دارد. فروش مستقیم پودر باریم سولفات علاوه بر ایران در بین کشور های دیگر خاورمیانه نیز از اهمیت زیادی برخوردار می‌ باشد چرا که این کشور ها جزو کشورهای نفت خیز بوده و برای حفاری چاه ‌های نفت خود به این ترکیبات معدنی در حجم های بالای نیازمند می باشند.

تولید پودر باریم سولفات صنعت رنگ

تولید پودر باریم سولفات صنعت رنگ در مجموعه صنعتی آروشا پودر از طریق فرآوری به روش مرطوب انجام می پذیرد. در این روش تولیدی سنگ های بارتی با درجه خلوص بالا از معادن مربوطه استخراج و وارد خطوط تولیدی می‌ شوند. این سنگ های معدنی وارد مرحله شستشو شده تا ترکیبات اضافی و ناخالصی های موجود در سطح آنها کاملاً شسته شود. در مرحله بعد این کانی ها توسط دستگاه‌ های خردکن به ابعاد کوچکتری تبدیل می گردند تا از این طریق شرایط استفاده از آنها در دستگاه های آسیایی فراهم گردد. بعد از آسیاب کردن این سنگ های خرد شده این مواد در جینگ ذخیره می شوند و درون این جینگ ها یک فرایند هایی انجام می پذیرد که در نهایت پودرهای باریت با درجه خلوص بالایی خارج می شوند و به صورت میکرونیزه و دانه بندی شده برای استفاده در حوزه های مختلف مورد استفاده واقع می گردند. تولید پودر باریم سولفات از طریق این فرآیند صرفه اقتصادی خوبی را در آروشا پودر ایجاد کرده است. به واسطه همین امر این مجموعه تولیداتی را با قیمت های مقرون به صرفه تر و ارزانتر در مقایسه با دیگر شرکت ‌ها ارائه می کند.

کارخانه تولید باریت سفید

شرکت تولید پودر باریم سولفات رنگ و پوشش

یکی از مهمترین کاربردهای پودر باریم سولفات در صنعت رنگ و پوشش دیده می‌ شود که این ترکیب به واسطه داشتن قیمت مناسب و دسترسی راحت در ایران به عنوان بهترین پیگمنت سفید رنگ در این زمینه مورد استفاده قرار می گیرد. در صنعت تولید رنگ و پوشش برای یکنواختی بیشتر رنگهای تولید شده و همچنین برای مقاومت بالای آن ها در برابر عوامل جوی از این ترکیب استفاده می شود. پودر باریم سولفات به واسطه وزن مولکولی بالا و چگالی بالایی که دارد، خاصیت پرکنندگی فوق العاده ای را از آن خود می نماید و همانطور که اشاره کردیم جایگزین ایده‌ آلی برای دیگر پیگمنت های سفید رنگ مخصوص تیتانیوم دی اکسید در این صنعت می باشد. به واسطه طیف کاربری پودر باریم سولفات در صنعت رنگ و پوشش در حال حاضر شرکت تولیدی آروشا پودر این محصولات را در حجم های بالا تولید و عرضه می نماید و تمامی خریداران می توانند با صرفه اقتصادی بالا، خرید این ترکیبات معدنی را تجربه نمایند.

کارخانه تولید پودر باریت رنگسازی

به واسطه وجود معادن بی شمار برای استخراج سنگ باریت در کشور، در حال حاضر مجهزترین کارخانه تولید پودرهای میکرونیزه باریت مورد استفاده در صنعت رنگ سازی توسط مجموعه صنعتی آروشا دایر شده است تا از این طریق گامی مثبت در بهبود اقتصاد کشور ایجاد گردد. پودر باریت در صنعت رنگ سازی کاربرد بسیار زیادی دارد و از جایگاه ویژه ای برخوردار می باشد. به همین دلیل در صورت تولید عمده آن در ایران صرفه اقتصادی خوبی برای فعالان در صنعت رنگ سازی ایجاد می گردد. در کارخانه تولید پودر باریت رنگ سازی از مجهزترین دستگاه ها و سیستم ها استفاده می شود تا در نهایت خالص سازی این محصولات بر اساس نیاز این صنعتگران انجام پذیرد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 0 / 5. تعداد موافقین : 0

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

مطالب جدید سایت