کارخانه تولیدی پودر باریت ایران

کارخانه تولیدی پودر باریت شرکت آروشا با تکیه بر معادن درجه یک و معروف موجود در ایران، بهترین محصولات کشور را ارایه می دهد. این در حالی است که بسیاری از شرکت های تولید کننده پودرهای غیر اصل و همراه با ناخالصی بالایی عرضه می نمایند. در حقیقت منابع بسیار مرغوبی در کشور ما وجود دارد که از آن تولیداتی عالی به دست می آید. اما در عین حال بعضی معدن ها نیز رگه های از ناخالصی در آنها دیده می شود. علت رجوع برخی کارخانجات به این منابع، تفاوت نرخ فروش و نیز مسافت های طولانی می باشد که بین کارخانه و این معادن قرار دارد. بدین ترتیب انتقال سنگ باریت از این مراکز به کارخانه نیز بر هزینه های تولید می افزاید. بنابراین تولید کننده مجبور به استفاده از نزدیکترین معدن می باشد که گاها از کیفیت مطلوبی برخوردار نیستند.

کارخانه تولیدی پودر باریت ایران

عرضه پودر باریت خالص رنگ سازی

همان طور که می دانید سولفات باریم در حوزه های متعددی مورد بهره برداری می رسد و صنایع فراوانی از آن در فرآیندهای مختلف بهره می برند. یکی از دلایل مهم این کاربرد فراوان، اثرگذاری باریم و ویژگی های این ماده‌ی معدنی است. از خواص پرکاربرد این کانی می توان به: چگالی بالا، عدم جذب روغن و استقامت بسیار عالی اشاره کرد. این خصوصیات در اغلب صنایع از جمله: رنگ سازی و کاغذ سازی نقش مهمی ایفاء می کند و به بهبود عملکرد آنها می انجامد. برای مثال خاصیت رنگ دهی باریت در رنگ سازی به صورت مستقیم تولیدات را بهینه سازی می نماید. پوشانندگی و بالا بردن سطح مقاومت رنگ های نقاشی و صنعتی از دیگر مزایای بهره گیری از این عنصر می باشد.

حال آنکه وجود ناخالصی های دیگر موجب کاهش اثر پذیری محصولات می گردد و در نتیجه کیفیت آنها را دستخوش تغییر خواهد کرد. یکی از پیگمنت های پرکاربرد به نام بلنک فیکس یا سولفات باریم مصنوعی از باریت به دست می آید که رنگ دهی بالایی دارد و پوشش مناسبی ایجاد می کند. تولید بلنک فیکس با استفاده از 99 درصد باریت خالص صورت می گیرد و تنها یک درصد ناخالصی در آن لحاظ می گردد. با این مشخصات مسلم است که کارخانه تولیدی پودر باریت می بایست از خالص ترین مواد اولیه بهره گیری نماید. در غیر اینصورت کارایی کمتری در این صنعت خواهد داشت و کیفیت محصولات کاهش می یابد.

فروش پودر باریت تولیدی

بهترین کارخانه تولیدی پودر باریت ایران

از آنجا که کارخانه تولیدی آروشا به مرغوب ترین معادن ایران دستیابی دارد بهترین پودر باریت را تولید می نماید و در اختیار مصرف کنندگان قرار می‌دهد. متقاضیان گرامی می توانند برای اطلاع از نحوه خرید پودر باریت، با شماره های مندرج تماس بگیرند.

مطالب جدید سایت