کارخانه تولیدی پودر باریت امامی

پودر باریت امامی یکی از مرغوب ترین پودرهای صنعتی بشمار می رود که قابل توجه صنایع و کارخانه های تولیدی بسیاری است. در حالی که امروزه با وجود واسطه ها و فروشندگان متعدد، خریداران در میان کیفیت های گوناگون و بعضاً غیر اصل سرگشته هستند. به طور کل مواد معدنی بیش از گذشته مورد توجه کارخانجات صنعتی قرار می گیرد. دلیل این امر افزایش نرخ مواد اولیه و نیز هزینه های تولید می باشد. به همین دلیل تولید کنندگان فراوانی به پودرهای معدنی روی می آورند و با این کار، سوددهی کارگاه های خود را بهبود می بخشند. از طرفی سولفات باریم خواص شیمیایی فوق العاده ای را دارا می باشد که باعث بهینه سازی فرایند ساخت برخی کالاها می گردد. کالاهایی چون رنگ های نقاشی و صنعتی، شیشه، سرامیک، کاغذ و بسیاری از موارد دیگر را می توان در این بین مشاهده نمود.

کارخانه تولیدی پودر باریت امامی

بهترین پودر باریت کاغذ سازی

صنعت کاغذ سازی یکی از حوزه هایی بشمار می رود که از کارخانه تولیدی پودر باریت امامی مواد اولیه خود را تامین می نماید. مصرف چوب همان طور که می دانید به محیط زیست صدمات جبران ناپذیری وارد می سازد. از سوی دیگر مخارج سنگینی را بر دوش تولید کننده می گذارد که در نتیجه باعث کاهش سودآوری مجموعه خواهد شد. مشکلاتی از این دست موجب می گردد تا سازندگان و صنعتگران به پودرهای معدنی روی بیاورند. کارخانجات کاغذسازی با افزودن پودر باریت به محصولات خود، از مواد دیگر همچون چوب به مقدار کمتری استفاده خواهند کرد. بدین ترتیب، هم به نگهداری از منابع طبیعی، مانند جنگلها کمک می کنند و هم بازدهی بیشتری را برای کارخانجات خود به ارمغان می آورند.

این روند در بسیاری از حوزه های صنعتی ما دیده می شود. صنعت رنگسازی از دیگر صنایعی است که به صورت عمده و مستمر از این کانی بهره مند هستند. یکی از ویژگی های بارز سولفات باریم، پوشانندگی و رنگ دهی مناسب و عالی است. رنگ سفید و درخشنده این ماده معدنی موجب می شود تا کارگاه های رنگ سازی از آن در فرآیندهای گوناگون بهره برداری نمایند. در حقیقت پیگمنت های چون: بلنک فیکس و لیتوپون نیز از سولفات باریم تشکیل می شوند. این رنگدانه ها استقامت مناسبی در برابر حرارت دارند و پوشش دهی عالی ارایه می دهند.

تولید پودر باریت امامی

 کارخانه تولیدی پودر باریت امامی 

مجموعه صنعتی آروشا، از کارخانه ها و مراکز توزیع متعددی تشکیل می شود که در سراسر کشور قرار دارند و پودر باریت امامی مرغوب را عرضه می کنند. خریداران گرامی می توانند جهت ثبت سفارش، با شماره های مندرج تماس بگیرند.

مطالب جدید سایت