پخش عمده پودر باریت صنعتی ایران

در حوزه پخش عمده پودر باریت صنعتی در مناطق مختلف کشور، شرکت های متعددی فعالیت دارند که بهترین این محصولات را با کیفیت عالی عرضه می کنند. سولفات باریم در رده بندی پودرهای صنعتی پرمصرف قرار دارد که به انحاء مختلف در صنایع گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد. برای مثال در ساخت دیوارهای آزمایشگاه ها و بیمارستان ها از پودر باریت صنعتی به دلیل جذب اشعه بهره گرفته می شود. از طرف دیگر در صنعت سد سازی نیز از مناسب ترین این پودرها به صورت انبوه استفاده می گردد.

پخش عمده پودر باریت صنعتی ایران

نمایندگی پودر باریت صنعتی

باریت مورد نیاز صنایع کوچک و بزرگ در اولین مرحله از معادن موجود در طبیعت استخراج می گردد، سپس این محصولات به کارخانه‌ های خالص‌ سازی باریت منتقل شده و بعد از انجام فرآیندهای از طریق نمایندگی های توزیع و فروش مستقیم در اختیار خریداران قرار می گیرند. پودر باریت صنعتی دارای نمونه های متفاوتی است و هر یک از آنها با هدف خاصی در فرآیندهای تولید محصولات مختلف استفاده می گردند. از مهمترین کاربردهای پودر باریت صنعتی می توان به استفاده از آن در صنعت حفاری نفت و گاز اشاره کرد. در این صنعت از کریستالهای باریت در کنار ترکیباتی همچون گالن و آهک استفاده می گردد. این محصولات به واسطه داشتن چگالی و وزن مخصوص بالا مانع خروج دیگر سیالات شده و در نهایت از بروز حوادث جلوگیری می نمایند.

در حال حاضر مسئله قیمت گذاری باریت کریستال درجه یک پارامتر بسیار مهم برای اکثر صنعتگران محسوب می ‌شود و بسیاری از افرادی که در این حوزه های تولیدی وارد فعالیت شدند و با این محصول سر و کار دارند

بازار بزرگ پودر باریت صنعتی

بازار بزرگ پودر باریت صنعتی به دلیل وابسته بودن صنایع مهم صنعت نفت و گاز از گسترش بسیار زیادی برخوردار می باشد و از آنجایی که این صنایع حساس به تجارت های جهانی وابسته هستند تقاضا برای باریت و استفاده از آنها در این صنایع روز به روز بیشتر می شود. در حال حاضر مجموعه صنعتی آروشا پودر به عنوان بزرگترین شرکت تولید کننده پودر باریت صنعتی به تامین نیاز تمامی صنایع داخلی کشور پرداخته است و این ماده معدنی با ارزش را در حجم های بالای به دیگر کشورهای منطقه و جهان صادر می نماید.

پخش عمده پودر باریت صنعتی ایران

قیمت پودر باریت صنعتی

تعیین قیمت پودر باریت صنعتی همانند دیگر پودرهای میکرونیزه وابسته به عوامل مختلفی خواهد بود. هر یک از این عوامل به صورت دقیق مورد نقد و بررسی قرار می گیرند و در نهایت قیمت واحدی برای فروش این محصولات اعلام می گردد. شایان ذکر است که هر یک از شرکت ‌های تولید کننده برای عرضه این محصولات و تعیین قیمت آنها به دنبال راهکارهای هستند تا با حفظ کیفیت، ارزانترین قیمت را اعلام نمایند و در این میان رقابت شدیدی بین اکثر تولید کنندگان ایجاد شده است. به نحوی که در عصر حاضر مجموعه صنعتی آروشا پودر با هدف ارائه پودر باریت صنعتی با ارزان ترین قیمت، به بهینه سازی خطوط تولیدی خود پرداخته است و از این طریق به راحتی توانسته بدون افت کیفیت محصولاتی را با قیمت های پایین تر در قیاس با دیگر شرکت ‌های تولیدی ارائه کند. برای خرید پودر باریت صنعتی با ارزان ترین قیمت به مجموعه صنعتی آروشا پودر مراجعه نمایید.

آنالیز شیمیایی پودر باریت کریستال

Result Element Result Element
0.00 K2o 60.47 Bao
33.3 So3 2.26 Cao
2.24 Sro 0.07 Fe2o3
0.00 Cl 0.07 Al2o3
0.78 loi 0.71 Sio2
0.1 Mgo

تولید پودر باریت پلاستیک سازی

خواص فوق‌العاده باریت موجب کاربرد فراوان آن در حوزه‌های صنعتی شده است. سولفات باریم طبیعی که از خلوص 90 تا 95 درصدی و مقدار کمی اکسید آهن، کمتر از یک درصد، برخوردار است، عمدتا در تولید رنگ سفید و سیال کننده رنگ بسیار موثر است. همچنین از رسوبات شیمیایی سولفات باریم خالص که در اثر واکنش نمک گلوبر با سولفید باریم بدست می آید، نوعی رنگدانه سفید تولید می گردد که به سولفات باریم مصنوعی یا بلنک فیکس معروف می باشد. ترکیب حاصل شده در کاغذ سازی و پلاستیک سازی نقش پررنگی بر عهده دارد اما بیشترین کاربرد آن، به صنعت رنگ سازی مربوط می شود.

استفاده از بلنک فیکس موجب شده تا هیچ گونه اثر نامطلوبی در محصولات مشاهده نگردد و ذرات به صورت یکنواخت پراکنده شوند. از دیگر مزایای این پیگمنت می توان به بالابردن سطح مقاومت تولیدات اشاره کرد و بدین ترتیب، پوششی مقاوم بر روی ترک های گرفته شده ایجاد خواهد شد و مانع باز شدن آنها می گردد. وزن زیاد و خاصیت جذب اشعه رادیو اکتیو در پودر باریت، از ویژگی های مفید این کانی محسوب می شود. همین امر سبب شده تا در ساخت بلوک های سیمانی هم از باریت استفاده کنند. لازم بذکر است که برای ساخت باند فرودگاه، از ترکیبی بهره می برند که در آن آسفالت، لاستیک و به میزان ده درصد باریت بکار برده شده است.

پخش عمده پودر باریت

همان طور که ذکر شد، مراکز بسیاری به پخش عمده پودر باریت می پردازند. اما بیشترین نمونه هایی که در ایران عرضه شده، چندان مرغوب نیستند. درنتیجه خریداران نمی توانند با اطمینان از کیفیت این محصولات اقدام به خرید نمایند. از اینرو شرکت آروشا، بمنظور قرار دادن پودر باریت درجه یک و مرغوب در دسترس خریداران، اقدام به فروش مستقیم و پخش عمده پودر باریت صنعتی نموده است. بدین ترتیب تولید کنندگان و صنعتگران می‌توانند مواد اولیه مورد نیاز خود را بدون واسطه از مرکز تولید باریت تهیه نمایند. خرید از کارخانجات تولیدی، علاوه بر تضمین کیفیت محصولات، صرفه‌ی اقتصادی را برای متقاضیان به همراه خواهد داشت. مسلما حذف و کنار گذاشتن دلالان و واسطه‌ها، کمک بسیاری به کاهش قیمت فروش باریت خواهد کرد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 23

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

بازار بزرگ تولید و فروش فرآورده های معدنی سنگ باریت

Copyright © 2024 All rights reserved