نرخ قیمت فروش بهترین پودر باریت

بسیاری از کارخانجات صنعتی برای ساخت محصولات خود از مواد معدنی استفاده می کنند. امروزه با رشد فناوری و دستیابی به خواص شیمیایی مواد کانی، توجه بیشتری به صنعت استخراج و تولید این عناصر می شود. پودر باریت هم در میان این دسته از مواد قرار دارد و در حال حاضر بهترین محصولات را با بهره گیری از آن تولید و به فروش می رسانند. بدین ترتیب میزان قابل توجه ای از مخارج تولید کاهش می دهند و سودآوری بیشتری را برای خود رقم می زنند. این در حالی است بهره برداری از این کانی علاوه بر صرفه‌ی اقتصادی، مزایای بیشماری را به همراه خواهد داشت. از این رو در حوزه های گوناگونی بکار برده می شود و به یکی از پرکاربرد ترین مواد معدنی بدل شده‌است. کشورهایی همچون: چین، هند و مراکش در کنار کشور ما از منابع غنی و مرغوبی برخوردار می باشند.

نرخ قیمت فروش بهترین پودر باریت

مشخصات فیزیکی و شیمیایی باریت

انواع پودر های باریت از نظر رنگ تفاوت های بسیار زیادی را از آن خود می نمایند. برخی از گونه‌ های این محصولات بی رنگ، برخی سفید رنگ و برخی از آنها به رنگ آبی و برخی دیگر سبز، زرد و قرمز می باشند به صورت کلی می‌ توان گفت سنگ های معدنی حاوی باریت جلای شیشه‌ ای دارند و به صورت بلور ها و کریستال های درشت به صورت شفاف و نیمه شفاف در معادن یافت می شوند. ساخت بلوری این ترکیبات معدنی ساختار شیمیایی فوق العاده را برای آنها ایجاد کرده است و در واقع همین ساختار طبیعی و مشخص شده جزو بهترین ویژگی ها و شاخص های قابل توجه این محصولات می باشد. بلورهای واقعی آنها حدود یک متر ارتفاع دارد و اگر به صورت مکعبی این ارتفاع را در نظر بگیرید، عرض آن ها حداکثر دو متر را از آن خود می نماید. کریستال های این ترکیبات در معادن بیشتر به صورت تیغه تشکیل می شوند و معمولاً حالت منشور مانند را به خود می‌ گیرند. این منشور ها از هر زاویه می توانند نور را به سمتی منعکس کنند. به نوعی که کریستال های سنگ معدنی باریت در معادن نمای منحصر به فرد و شگفت آوری را ایجاد می نماید. سختی این نوع سنگ های معدنی بسیار بالا است و حدود ۳ تا ۵ می باشد. وزن مخصوص این ترکیبات بسیار قابل توجه می باشد و به جرأت می‌ توان گفت سنگ های معدنی باریت جزو سنگین ترین سنگ های معدنی هستند که وزن مخصوص آنها حدود ۵ می باشد. بهترین روش شناسایی انواع سنگ های معدنی باریت توجه به رنگ، ظاهری، وزن مخصوص بالای آنها و ویژگی های کریستالی این محصولات می باشد.

وضعیت بازار خرید و فروش باریت

خرید و فروش باریت به عنوان یک ترکیب معدنی پرکاربرد در بازار مواد اولیه صنعتی، شناخته شده و معروف می باشد و حجم زیادی از این ترکیبات در بازار های داخلی و در بازار های صادراتی معرفی می گردد. قیمت سنگ های معدنی باریت با قیمت پودر های میکرونیزه این محصولات با یکدیگر تفاوت های بسیار زیادی دارد و در واقع پودر های میکرونیزه که فرایند های پیچیده تری را پشت سر گذاشته اند با قیمت های بالاتری در بازار های هدف معرفی می گردند.خوشبختانه کشور ایران جزو بزرگترین کشورهای تولید کننده پودر باریت در کل جهان می باشد چرا که بیشترین ذخایر را در اختیار دارد .به همین دلیل بعد از چین و هندوستان به عنوان بزرگترین تولیدکننده شناخته شده و معروف می باشد و محصولات خود را به کشورهای مختلفی صادر می نماید.

نرخ قیمت فروش بهترین پودر باریت

معتبرترین مرکز فروش باریت حفاری

یکی از موارد مصرف باریت، تهیه گل حفاری می باشد که به خصوص برای حفاری های نفتی، بهترین پودر ها تولید و به فروش می رسد. از آنجا که ایران منابع نفتی بسیاری را در اختیار دارد و نیز یکی از درآمدهای اصلی کشور، صادرات نفت و مشتقات نفتی است، این صنعت برای ما بسیار حایز اهمیت می باشد. از این رو تامین گل حفاری نقش اساسی در حفر چاه های عمیق خواهد داشت. پودر باریت حفاری در این زمینه نقش حجم دهنده ای را ایفاء می کند که عملکرد پالایشگاه ها را بهبود می بخشد. چگالی بسیار بالای باریم موجب هدایت مواد نفتی به بیرون می گردد و هر چه این فرایند با کارکرد بهتری صورت پذیرد، مسلما بازدهی بیشتری در این روند خواهیم داشت.‌

اما برای اینکه از خصوصیات باریت به طور کامل بهره مند شویم، لازم است پودر خالص و مرغوبی در اختیار داشته باشیم. چراکه که کیفیت پایین مواد مورد استفاده، مصادف با وجود ناخالصی بالا و نیز عملکرد نامناسب گل حفاری خواهد بود. بنابراین، میزان مرغوبیت و خلوص باریت بسیار مهم و تاثیر گذار می باشد.‌با این حساب، بدیهی است که کارفرمایان بمنظور خریداری مواد اولیه، آنهم با قیمت و نرخ ارزان، به معتبرترین مراکز فروش مراجعه نمایند.

معتبرترین و بهترین مرکز فروش پودر باریت

یکی از راه های مطمئن خرید محصولات اصل و درجه یک، یافتن فروشندگان و نمایندگی های معتبر و کارخانجات تولیدی است. به همین جهت شرکت آروشا با بهره‌برداری از بهترین معادن، پودر باریت مرغوب و خالص را تولید می نماید و سپس به صورت مستقیم به فروش می رساند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 0 / 5. تعداد موافقین : 0

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

مطالب جدید سایت