معدن تولید انواع پودر باریت سفید

معدن تولید انواع پودر باریت سفید می تواند گزینه‌ی مناسبی برای خریداران و مصرف کنندگان این ماده‌ی پرکاربرد صنعتی باشد. به طور کل باریم خواص مفید بسیاری را شامل می‌شود. خواصی همچون رنگ دهی مناسب، استقامت بالا در برابر سایش، جهت استفاده صنایع و تولید کنندگان بسیار ارزشمند است. زیرا به آنها کمک می‌کند تا خروجی خود را بهینه سازی نمایند. از سوی دیگر لطافت و نرمی باریم به گونه‌ای دیگر سودمند است. این کانی همچون ماده‌ای سیال و روان کننده عمل می‌کند و علاوه بر این کاهش اصطکاک ابزار آلات را به همراه دارد.

معدن تولید انواع پودر باریت سفید

کاربردهای باریت

همان طور که گفته شد باریت معدنی بیشترین کاربرد خود را در صنعت حفاری گاز و نفت به عنوان عامل توزین در لجن ها ایفا می نماید؛ این دقیقاً همان چیزی است که حدود ۹۹ درصد از باریت در ایالت متحد برای آن به مصرف می‌ رسد؛ این ترکیب در ساخت کاغذ، پارچه و لاستیک به عنوان یک پر کننده نیز کاربرد دارد و کاغذ هایی که برای ساخت آنها از باریت استفاده می‌ شود و معمولاً برای کارت های بازی و دیگر موارد قابل استفاده می باشند، این ترکیبات تراکم بسیار بالایی به کاغذ های تولید شده می دهند و این ویژگی باعث می‌ شود که تولید کنندگان انواع کاغذ به راحتی بتوانند محصولاتی با دوام و ماندگاری بالاتر ارائه نمایند.

از این ماده معدنی سفید رنگ به عنوان پرکننده وزن در صنعت لاستیک سازی هم بهره برداری می گردد و معمولاً برای ساخت چادر های ضد باد برای کامیون ها نیز استفاده از آن رایج می باشد؛علاوه بر کاربرد های گفته شده برای این ترکیبات در سال های اخیر استفاده های گسترده تر و عجیب تری گزارش شده است و آن این است که این ترکیبات در ازمایش های پزشکی تشخیصی به کار گرفته می‌ شوند و با محول کردن این پودر ها و دادن آن به بیمار، کاربران می توانند تصاویر شفاف‌ تری از قسمت های داخلی بدن انسان ها داشته باشند.

مشخصات فنی باریت

Melting Point 1580°C
Color Yellow/white
Physical Form Solid/powder
Quantity 20 kg
Assay Percent Range 92.5 to 97%
Formula Weight 233.39
Percent Purity 97.5 to 100.5%
Grade arp
Identification Pass Test
Packaging Laminated bag

عرضه کننده پودر باریت درجه یک

به هر ترتیب چه در حوزه حفاری و چه در زمینه‌هایی بیشمار دیگر، آنچه میان همه مشترک است، سطح کیفی پودر باریت می‌باشد. به طور قطع بهره‌وری از پودرهای نامرغوب و با ناخالصی بالا کاهش بازدهی را به ارمغان می‌آورد. حال تصور کنید مقدار خالصی پایینی را شامل شوند. به طور قطع تولید کننده نتیجه دلخواه را به دست نمی آورد و در بسیاری از مواقع محصول تولیدی نامرغوب عرضه می شوند. بدین ترتیب خسارات قابل توجهی به کارخانجات وارد می شود. این در حالی است که برخی صنایع تنها به خاطر کاهش هزینه ها از سولفات باریم در ترکیب تولیدات خود بهره برداری می کنند. حال برای پیشگیری از چنین معضلاتی چه باید کرد. برخی صنعتگران به طور مستمر به فروشندگان مختلف مراجعه می کنند و مایحتاج خود را هر بار از شرکت های متفاوت خریداری می کنند.

با این روند، پس از مدتی بهترین عرضه کننده را که محصولاتی باکیفیت قابل قبول ارایه می دهد انتخاب می کنند و از آن پس تنها به همان مرکز مراجعه می کنند. اما برخی دیگر مستقیما به تولید کنندگان باریت روی می آورند. این امر مزایای فراوانی را برای مصرف کننده به ارمغان می آورد. بنابراین علاوه بر خرید پودرهای مرغوب و درجه یک، قیمت محصولات هم بسیار مناسب و مقرون به صرفه خواهد بود. با توجه به اینکه مسیر تولید انواع پودر باریت از سنگ های صنعتی بزرگ یک معدن آغاز می شود بی شک روند تولیدی دشواری دارد.

معدن تولید انواع پودر باریت سفید

محصولاتی که کاربردهای صنعتی و ویژه ای را در سال های گذشته برای رشد اقتصادی داشته‌اند تعداد بسیار بالایی دارند. در این دسته بندی شاید قابل توجّه باشد بدانیم یک محصول مناسب برای صنعت سرامیک و شیشه مثل انواع پودر باریت چه قدر مفید می باشد. این محصول برای صیقلی کردن و خارج کردن تخلخل نقش مفیدی را ایفاء می کند. گروه صنعتی آروشا در ایران مرغوبترین معدن باریت را در اختیار دارد، از این رو انواع پودر باریت سفید باکیفیت را تولید می کند و به خریداران عرضه می نماید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 40

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

بازار بزرگ تولید و فروش فرآورده های معدنی سنگ باریت

Copyright © 2024 All rights reserved