مرکز عرضه باریت صنعتی

مرکز عرضه باریت صنعتی، آماده ارائه خدمات ویژه به متقاضیان این محصولات در شهر های مختلفی از ایران است چرا که باریت صنعتی در بسیاری از صنایع به عنوان یک پرکننده و یک تقویت کننده و در نهایت یک پوشاننده قوی مورد استفاده قرار می گیرد.

مرکز عرضه باریت صنعتی

بازار بزرگ پودر باریت صنعتی

بازار بزرگ پودر باریت صنعتی به دلیل کاربرد های گسترده این ترکیب در صنایع مختلف از رونق قابل توجهی برخوردار می باشد. باریت در واقع یک کانی معدنی بسیار متراکم با وزن مخصوص بالایی است که در مقابل از ساختار نسبتاً نرمی برخوردار می باشد و از همین ویژگی ‌ها و مشخصات این محصول در بسیاری از صنایع استفاده می شود. مهمترین کاربرد های پودر باریت صنعتی در صنعت خودروسازی، تولید لنت های ترمز و لنت های کلاچ، در صنعت پلاستیک سازی، در صنعت تولید توپ های گلف و همچنین در صنعت حفاری دیده می ‌شود.

این ترکیب در صنعت رنگ سازی به عنوان یک پوشاننده قوی مورد استفاده قرار می‌ گیرد و در مقابل در صنعت حفاری به عنوان یک ماده افزودنی عامل وزن برای سیال حفاری ها مورد استفاده واقع می شود و از ارزش اقتصادی بالایی برخوردار است.

طیف کاربری گسترده این محصول و متنوع بودن خصوصیات و ویژگی های این ترکیب شرایطی را فراهم می آورد که خریداران در بازار بزرگ پودر باریت صنعتی به دنبال تهیه محصولاتی با کیفیت های متفاوت باشد و در واقع هر یک از فعالان در صنایع مختلف باید خرید این ترکیب را در گرید های متناسب با نیاز خود به انجام برسانند.

آنالیز فیزیکی پودر باریت کریستال

Result Element Result Element
mohs 3.5 Hardness by 89.5-92 Whiteness
gr/cm3 4.49 Bulk density 92 Brightness
4.3-4.4 Specific gravity 0.29 Moisture
8.16 Ph value

قیمت باریم سولفات رنگ و پوشش

دلایل بسیار زیادی برای استفاده از باریم سولفات در صنعت رنگ و پوشش دیده می ‌شود که مهمترین آنها قیمت مناسب این محصولات و صرفه اقتصادی بالایی است که برای فعالان در این صنایع ایجاد می گردد.  باریم سولفات به شیوه های مختلفی در بین شرکت‌ های تولیدکننده محصولات شیمیایی تولید می گردد و در واقع این ترکیبات از طریق روش های جانبی با قیمت های بسیار ارزان تولید می شود و شرایط اقتصادی ایده آلی را برای فعالان در صنعت رنگ و پوشش فراهم می آورد.

قیمت مناسب باریم سولفات مخصوص صنعت رنگ و پوشش و کیفیت بالای این محصولات، شرایطی را برای جایگزین کردن این ترکیبات به جای دی اکسید تیتانیوم ایجاد می نماید و در واقع در عصر حاضر از این ترکیب به عنوان یک پوشاننده قوی و یک رنگدانه تاثیرگذار در تولید رنگ های صنعتی با کیفیت استفاده می شود.

مرکز عرضه باریت صنعتی

مرکز عرضه باریم سولفات رنگ و پوشش

دسترسی به معتبرترین مرکز عرضه باریم سولفات مخصوص صنعت رنگ و پوشش صرفه اقتصادی خوبی را برای فعالان در این صنایع ایجاد می نماید چرا که با دسترسی به این مراکز خریداران می توانند باریم سولفات را با قیمت مناسب و کیفیت بالا خریداری نمایند. شایان ذکر است که استفاده از باریم سولفات در صنعت رنگ و پوشش از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و این ترکیب به واسطه داشتن مشخصات منحصر به فرد در صنعت رنگ سازی تحولات بسیار زیاد را ایجاد نموده است.

پودر باریت در واقع به عنوان یک کانی غیر فلزی که از وزن بالایی برخوردار است و به عنوان یک تقویت کننده و یک پوشاننده در تولید رنگ های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.  باریم سولفات همچنین در کاربرد های تخصصی برای تولید رنگ های با کیفیت بالاتر به عنوان یک ترکیب با جذب بالای اشعه ایکس و مقاومت شیمیایی فوق العاده بالا مورد استفاده واقع می شود.

شرکت تولید باریم سولفات صنعتی

معتبر ترین شرکت تولید باریم سولفات صنعتی در ایران، مجموعه صنعتی آروشا پودر است. این مجموعه از طریق بهترین روش ها، تولید و عرضه این محصولات را به انجام می رساند.  شایان ذکر است که مجموعه صنعتی آروشا پودر محصولاتی با درجه کیفیتی بالا و با درصد خلوص قابل توجه را با مناسب ترین قیمت عرضه می نماید و تمامی خریداران می توانند با اعتماد کامل از این مجموعه خرید نمایند. در مجموعه آروشا پودر برای تولید باریم سولفات صنعتی معمولاً از سنگ های باریت استفاده می نمایند که به صورت عمده از معادن مربوطه قابل استخراج می باشند.

سنگ های باریت به صورت کریستالی شکل و به دلیل وزن سنگینی که دارند از بین دیگر ترکیبات معدنی بهتر شناسایی شده و به عنوان یک ماده محبوب و بسیار رایج در بین فعالان در صنعت رنگ سازی مورد استفاده قرار می گیرند. در این شرکت تولیدی، از روش ‌های مختلفی برای خالص سازی این ترکیبات معدنی استفاده می شود چرا که استخراج این سنگ های معدنی در طیف رنگی متنوع و با ناخالصی های مختلفی انجام می پذیرد و برای جداسازی هر یک از این ناخالصی ‌ها، به روش های متفاوتی نیاز می باشد.  در هر صورت می توان گفت تولید باریم سولفات صنعتی در مجموعه آروشا، شرایط اقتصادی خوبی را برای صنعتگران وابسته به این ترکیب فراهم می آورد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 60

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

بازار بزرگ تولید و فروش فرآورده های معدنی سنگ باریت

Copyright © 2024 All rights reserved