مرکز خرید پودر باریت سفید سمنان

مرکز خرید پودر باریت سفید و باکیفیت در شهرهایی بزرگ مثل سمنان که منبع تولید خوبی برایمان هستند به صورت مستقیم و با امتیازاتی ویژه برای متقاضیان محصول را ارائه می کنند. به منظور فروش عمده پودر باریت سفید این روزها صنعتگران ایران از نظر تولیدات به سطح خوبی نائل می شوند که این موضوع عاملی می باشد برای رشدمان در چنین بازارهایی که پررونق می باشند نیاز به دقت در عملکردمان داریم. همان طور که می دانید، مواد معدنی در سرتاسر زمین به  زیادی یافت می شوند و سطح کره‌ی خاکی را پوشانده‌اند. از اینرو نرخ فروش بالایی ندارند و تولید کنندگان تنها باید سنگ های معدنی را از معادن استخراج  و پس از اندکی تغییرات، تولیدات خود را به خریداران عرضه نمایند. باریت نیز از این قاعده مستثنی نیست اما با این حال، قیمت های متنوعی از سوی فروشندگان ارائه می شود.

مرکز خرید پودر باریت سفید سمنان

مشخصات بهترین پودر باریت

پودر باریت با مشخصات ویژه قابل شناسایی هستند. وزن مخصوص این محصولات به نوعی است که به راحتی برای تشخیص آنها استفاده می گردد. سختی باریت دارای دامنه تغییرات قابل ملاحظه‌ ای است و معمولاً بین دو تا سه متغیر می باشد. پودر های باریت معمولاً به صورت پودری یسنگین با رنگ سفید و خاکستری و جلای شیشه‌ ای در گروه پودر های غیر محلول در آب دسته بندی می شود و به علت محلول نبودن در آب خاصیت غیر سمی نیز به خود اختصاص می دهند. باریت از نظر ساختار شیمیایی نیز خنثی بوده است و در برخی از صنایع با همین ویژگی از آن بهره برداری می گردد. این محصول همچنین از نظر ساختار بلوری شباهت بسیار زیادی به کربنات باریم دارد و از نظر کاربرد در صنایع جایگزین نسبتاً مناسبی برای ویتریت می باشد.

مشخصات فنی پودر باریت مخصوص رنگسازی

PRODUCT NAME           BARIUM SULFATE,BARITE
NATURE CRYSTALLINE WHITE BARITE
SPECIFIC GRAVITY 4.25-4.35
WHITENESS 92-94
PARTICLE SIZE(nm)          <8 nm: 99.95%,<2 nm: 85%
RESIDUE GREATER THAN 40 nm        <0.05%
RESIDUE GREATER THAN 20 nm        <0.2%
BASO4 >97.5 wt%
SiO2 <1 wt%
CAO <0.5 wt%
REFRACTIVE INDEX 1/6
WATER SOLUBLE SALTS        <0.3%
OIL ABSORPTION 10 T0 15
PH VALUE 7T09
HARDNESS 3T04
HEAT RESISTANCE >1350 ‘C
LOSS ON IGNITION <0.6 wt%
MOISTURE CONTENT <0.5 wt%

کاربرد پودر باریت

پودر باریت در گروه سولفات ها دسته بندی می شود و به دلیل مشخصات و ویژگی های گفته شده در حال حاضر کاربرد های زیادی را به خود اختصاص می‌ دهد. از مهمترین کاربرد های این محصول می توان به استفاده از آن در حفاری های عمیق نفت و گاز اشاره کرد و  از این پودر ها در روش روتاری و در مناطقی که فشار گاز یا مایع از پایین زیاد می باشد، مورد استفاده قرار می گیرد. برای استفاده از ویژگی ها و تاثیرات مثبت پودر باریت معمولا این محصولات به ترکیبات اولیه گل حفاری اضافه می گردد و به واسطه وزن سنگین این محصولات و خنثی بودن از نظر ترکیب شیمیایی در استفاده از آنها تاکید بسیار زیادی می شود. دومین مورد مصرف مهم پودر باریت به عنوان منبع تهیه مواد شیمیایی باریم دار دیده می‌ شود که مصارف متعدد آن در صنایع مختلف قابل مشاهده می باشد. سولفات باریم به عنوان سیل کننده رنگف پوشش در صنعت کاغذ سازی، پارچه بافی و به عنوان لعاب و پرداخت در صنعت سرامیک سازی مورد استفاده و بهره برداری قرار می گیرد. از پودر باریت در صنعت شیشه سازی با هدف همگن کردن مواد مذاب و کاهش حباب ایجاد شده در طی فرآیند های تولید نیز استفاده می گردد. حذف حباب در فرایند های تولیدی باعث درخشندگی و شفافیت محصول کاربردی می شود. شیشه هایی که در تولید آنها پودر باریت استفاده شده است، شفاف تر و درخشنده‌ تر از شیشه های سربی هستند.

مرکز خرید پودر باریت سفید سمنان

شرکت تولید پودر باریت مرغوب

شرکت آروشا، به دلیل دسترسی به معادن ممتاز و درجه یک، معتبرترین تولید کننده پودر باریت سفید در کشور می باشد که پایین ترین نرخ فروش باریت را برای خریدار در نظر می گیرد. یک مرکز خرید پودر باریت در شرایط فعلی برای ارائه یک محصول کم نظیر و کاربردی خیلی می تواند به رشد صنعتی ما کمک کند. لذا بایستی بدانیم که این مجموعه ها چه امتیازاتی را به متقاضیانشان ارائه می دهند تا موفقیّت کسب گردد. بنابراین هر چه این صنعت عملکرد بهتری داشته باشد، متعاقبا سودآوری بیشتری خواهد داشت.

بر اساس میزان فعالیت پالایشگاه های فعال در سراسر کشور، نیاز به گل حفاری نیز افزایش می یابد. هم اکنون نزدیک به ۸۵ درصد پودر باریت تولیدی از کارخانجات، جهت تهیه گل حفاری صرف می شود. این مقدار نشان دهنده‌ی اهمیت فروش باریت در بازار ایران می باشد اما در بسیاری از کشورهای نفت خیز نیز، این روند مشاهده می شود. از این رو قیمت پودر باریت حفاری توسط مراکز توزیع با تنوع فراوان ارائه می گردد.

مرکز خرید پودر باریت سفید سمنان

شرکت آروشا، به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان پودر باریت سفید در ایران، می‌تواند به عنوان مرکز خرید پودر باریت سفید به شما خدمات ارائه کند. با توجه به تجهیزات پیشرفته و فرآیندهای تولید مدرن، شرکت آروشا توانسته است پودر باریت سفید با کیفیت بالا و استانداردهای بین‌المللی را تولید کند.

پودر باریت سفید تولید شده توسط شرکت آروشا، دارای رنگ سفید و خالصی بالا است. این ویژگی‌ها باعث می‌شود که پودر باریت سفید تولید شده توسط این شرکت، بتواند نیازهای انواع صنایع مختلف از جمله صنایع رنگ‌سازی، صنایع شیشه‌سازی و صنایع نفت و گاز را برطرف کند.

شرکت آروشا با داشتن تجربه و تخصص در زمینه تولید پودر باریت سفید، به عنوان یکی از مراجع قابل اعتماد برای تأمین نیازهای شرکت‌ها و کارخانجات صنعتی در ایران محسوب می‌شود. با تماس با تیم فروش شرکت آروشا، می‌توانید اطلاعات بیشتری درباره مشخصات فنی و خصوصیات پودر باریت سفید تولید شده توسط این شرکت را دریافت کنید و نیازهای خود را برطرف نمایید.

مجموعه صنعتی آروشا، ( بزرگترین مرکز خرید پودر باریت سفید در سمنان) برای یکسان سازی قیمت تولیدات و نیز دستیابی بهتر خریداران اقدام به عرضه مستقیم محصولات می نماید. با این اوصاف تولیدکنندگان در هر حوزه‌ای می توانند با مراجعه به سایت شرکت، مواد مورد نیاز خود را بدون هر گونه واسطه خریداری کنند. بدین ترتیب علاوه بر تضمین کیفیت محصولات، متقاضیان اطمینان خاطر خواهند داشت که صرف اقتصادی را به کسب و کار خود می افزایند. 

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 0 / 5. تعداد موافقین : 0

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

بازار بزرگ تولید و فروش فرآورده های معدنی سنگ باریت

Copyright © 2024 All rights reserved