مرکز توزیع پودر باریت سفید تبریز

مراکز توزیع پودر باریت سفید در تبریز بسیار سود مناسبی را برای خود رقم می زنند. این موضوع با خواص باریت نسبت مستقیم دارد. سولفات باریم در میان مواد معدنی، از رایج ترین کانی‌ها بشمار می رود. این ماده معدنی شگفت انگیز در طبیعت به شکل کریستال ورقه‌ای یافت می شود و حاوی رنگ دهی بالایی است.از این رو در رنگسازی به مقدار فراوانی مورد بهره وری قرار می گیرد. البته شایان ذکر است که این تنها ویژگی سولفات باریم نیست. برای نمونه مقاومت عالی این کانی هم موجبات استقبال بسیاری از صنایع را فراهم می آورد. خصوصیتی که در رنگ سازی باعث می گردد تا رنگ های صنعتی و رنگ های نقاشی، به فرسایش مقاومت بیشتری از خود نشان دهند.

توزیع پودر باریت سفید تبریز

شرکت های بازرگانی عرضه پودر باریت

از طرف دیگر باریم قدرت پوشانندگی بالایی هم دارد. این بدان معنی است که چنانچه از محصولی با این ترکیب برای پوشانندگی ترک های دیوارها استفاده شود، به راحتی آنها را برطرف خواهد کرد. این موضوع موجب می گردد تا صنایع رنگ سازی علاقه زیادی به این کانی نشان دهند. بدین ترتیب محصولی تولید می گردد که علاوه بر رنگ‌دهی بالا، استحکام خوبی هم دارد و از قدرت پوشانندگی بالایی برخوردار است. همان گونه که مطلع هستید، سولفات باریم در طبیعت به میزان فراوانی وجود دارد. در برخی مناطق این فراوانی پررنگ تر است. مناطقی چون چین، هند، مراکش و ایران که جزء شش کشور برتر تولید پودر باریت می باشد. هم اکنون به تنهایی در ایران نزدیک به 20 معدن فعال وجود دارد که از آن سنگ و کلوخه های باریت استخراج می شود.

بدیهی با چنین اوصافی صادرات پودر باریت هم رونق بسیاری خواهد داشت. البته شرکت‌های توزیع کننده پودر باریت سفید در تبریز تعدادشان زیاد نیست اما به هر صورت مایحتاج بسیاری از کشورها را نیز تولید می نمایند. نکته حایز اهمیت در خصوص پودرهای صادراتی، میزان خالصی و سطح کیفی آنها است.

مرکز توزیع پودر باریت سفید تبریز

باریت و موارد مصرف آن

جالب است بدانید باریت تا قبل از آغاز فعالیت های حفاری اکتشافی نفت، از ارزش چندانی برخوردار نبوده و در معدن کاری به عنوان یک باطله برای استخراج دیگر مواد معدنی به کار می گرفته می شد. در واقع توسعه و توجه به اکتشاف و استخراج این محصول در سراسر دنیا به خاطر نیاز صنعت نفت به آن بوده است و در حال حاضر حدود ۹۰ درصد از باریت تولیدی در کل جهان در صنعت حفاری به کار گرفته می‌ شود. کاربرد پودر باریت در صنعت حفاری به دلیل وزن مولکولی بالای این محصولات و مشخصاتی همچون خنثی بودن ساختار شیمیایی آن می باشد. در راستای همین امر این محصول به عنوان ترکیبی برای تهیه گل حفاری بهترین گزینه است.  علاوه بر این مورد از پودر باریت در صنعت شیشه سازی به عنوان یک همگن کننده استفاده می گردد و در نهایت خواص ویژه تری برای شیشه های تولید شده ایجاد می شود. از دیگر موارد مصرف پودر باریت می‌ توان به کارگیری آنها در صنعت لاستیک، پلاستیک و کاغذ سازی اشاره کرد که به عنوان پرکننده قابلیت بهره برداری را دارند. این پودر های میکرونیزه همچنین به دلیل خاصیت جذب پرتو های رادیواکتیو به راحتی در تولید بلوک های سیمانی برای نیروگاه‌ ها، آزمایشگاه و بیمارستان ها به کار گرفته می شوند.

آنالیز شیمیایی پودر باریت کریستال

Result Element Result Element
0.00 K2o 60.47 Bao
33.3 So3 2.26 Cao
2.24 Sro 0.07 Fe2o3
0.00 Cl 0.07 Al2o3
0.78 loi 0.71 Sio2
0.1 Mgo

مشخصات بهترین پودر باریت

باریت به عنوان یک ترکیب معدنی در گروه کانی های عادی دسته بندی می گردند. این محصولات همراه با کوارتز و کلسیت در معدن و طبیعت ظاهر می‌ شود و معمولاً در سنگ های آهکی و ماسه سنگ ها به وضوح دیده می شود.  این ترکیبات به عنوان کانی اولیه برای تهیه بسیاری از محصولات از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. از مهمترین ویژگی ها و صفات مشخصه این پودر ها می توان به این موضوع اشاره کرد که در مقایسه با سایر مواد معدنی غیر فلزی سنگین تر هستند. در راستای همین ام در حال حاضر این پودر ها به پودر های صنعتی پرکاربرد تبدیل شده‌ اند و برای استفاده در صنعت معرفی می گردند. باریت در حالت طبیعی رنگ سفید تا خاکستری روشن دارد، ولی در برخی موارد رنگ های متمایل به آبی، قهوه ای یا سیاه را نیز به خود اختصاص می‌ دهد. جلای باریت به صورت صدفی تا شیشه‌ ای نیز متغیر می باشد.

بزرگترین توزیع کننده پودر باریت سفید تبریز

شاخص معینی از استانداردها وجود دارد که تولید کننده باید آن را مدنظر قرار دهد و به نوعی تولیدات خود را مطابق با استاندارد جهانی عرضه کند. تنها در این صورت می تواند کالای خود را به سایر کشورها ارائه دهد. با این تفاصیل به راحتی بازار مناطق دیگر را به خود اختصاص می دهد و سودآوری بیشتری را رقم خواهد زد. شرکت آروشا به عنوان بزرگترین صادر کننده پودر باریت سفید تبریز قلمداد می‌شود و تولیداتی مرغوب در کشورهای منطقه توزیع می کند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 32

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

بازار بزرگ تولید و فروش فرآورده های معدنی سنگ باریت

Copyright © 2024 All rights reserved