مراکز عرضه پودر باریت صنعتی ایران

گزارشات نشان می دهند، از میان باریت تولیدی از معادن، در حدود 5 درصد آنها صرفا جهت تولید شیشه و سرامیک بهره گیری می گردد. به همین جهت مراکز متعددی به عرضه پودر باریت صنعتی مشغول می باشند. در واقع سولفات باریم در صنعت شیشه سازی علاوه بر یکنواختی مواد مذاب، در کاهش حباب حاصل هم نقش مهمی ایفای می نماید. تکه های خرد و دانه های ریز  پودر باریت که به اندازه ماسه درشت می باشند، در پروسه ذوب مواد تاثیر مفیدی می گذارد. در حقیقت کار بر روی شیشه را میسر می نمایند. از سوی دیگر به خاطر اینکه سولفات باریم مانع از عبور اشعه ایکس می شود، برای ساخت شیشه تلویزیون بسیار ایده آل می باشند.

مراکز عرضه پودر باریت صنعتی

کارخانه تولید پودر باریت سرامیک سازی

به طور کل خواص شیمیایی باریم به آنچنان موثر می باشد که حوزه های مختلف صنعتی از آن در فرایندهای مختلف استفاده می کنند. به طور مثال،  در کارخانجات سرامیک سازی از این ماده معدنی در ساخت سرامیک هایی به کار می رود که جهت تولید گوشی، تلفن، بلندگو، صنایع الکترونیکی دیگر مورد بهره برداری قرار می گیرد.

اصولا پودر باریت به صورت غیر مستقیم هم در عرصه های بسیاری بهره وری می شود. از این دست می توان به ترکیبات شیمیایی اشاره کرد. می توان اینگونه اذعان کرد که نزدیک به ده درصد از سولفات باریم تولیدی به منظور تامین مواد شیمیایی باریم دار استفاده می گردد. از آنجا که باریم از لحاظ ساختار شیمیایی تا حد زیادی به کلسیم شبیه است و به صورت خالص، به رنگ سفید و شبیه به سرب می باشد، کاربردهای صنعتی زیادی دارد. یکی از خصوصیات باریت این است که در صورت رویارویی با اکسیژن به سادگی اکسیداسیون می شود و واکنش پذیری مناسبی با آب و الکل دارد. از این رو در آب و الکل با سرعت بالایی تجزیه خواهد شد. با این تفاصیل بی سبب نیست که بسیاری از مراکز عرضه پودر باریت در این حوزه فعالیت دارند.

مراکز تولید پودر باریت صنعتی

کاربرد پودر باریت صنعتی

کاربرد های صنعتی پودر باریت به یک صنعت خاص محدود نمی گردد و این محصولات از طیف کاربری گسترده‌ ای در بسیاری از صنایع برخوردار هستند. به نوعی که در حال حاضر در مقیاس بزرگ تولید و عرضه می گردند. پودر باریت به طور معمول در صنایعی مانند پلاستیک سازی، رنگ و رزین، کاغذ سازی، در صنعت گل حفاری به کار برده می‌ شود. اما در حال حاضر به دلیل ایجاد تحولاتی در خطوط تولید این پودر های میکرونیزه کاربرد های وسیعی و جدیدترین از آنها به ثبت رسیده است که مهمترین کاربرد استفاده از این پودر های میکرونیزه در اندازه های ذرات بسیار ریز در عکاسی می باشد. در عکاسی به عنوان پوششی برای کاغذ های مورد استفاده از پودر باریت با اندازه ذرات ریز استفاده می گردد و این پودر ها یک لایه نازک بر روی کاغذ ها ایجاد می‌ کند تا بازتاب تصویر افزایش پیدا کند. از پودر باریت در سال های اخیر برای روشن کردن کاغذ های مخصوص چاپ جوهر افشان هم استفاده می گردد. یکی دیگر از مهمترین کاربرد های این محصول استفاده در صنعت پلاستیک به عنوان یک ماده پرکننده می باشد. پودر باریت با چگالی بالا شناخته شده و به منظور افزایش چگالی پلیمر ها در این صنعت به کار گرفته می‌ شود. در صنعت تولید انواع پلیمر ها نظیر پلیمر های پلی پروپیلن و پلی استایرن به نسبت ۷۰ درصد از این پودر های میکرونیزه استفاده می گردد تا در نهایت محصولاتی با قیمت و کیفیت عادلانه به بازار ارائه شود.

خرید مستقیم پودر باریت درجه یک

خرید مستقیم پودر باریت درجه یک انتخاب ایده آلی برای مصرف کنندگان اصلی این محصول در ایران می باشد چرا که از این طریق اصالت کیفیت محصولات و قیمت آنها تضمین می‌ گردد. همان طور که اشاره کردیم در حال حاضر طیف کاربری پودر باریت گسترده تر شده است و برخی از صنعتگران تنها به واسطه کیفیت بالای این محصولات از آنها در حوزه های کاری خود استفاده می نمایند و به همین دلیل خرید مستقیم پودر باریت برای این دسته از متقاضیان قابل توجه می باشد. برای خرید مستقیم پودر باریت با مشاورین شرکت آروشا پودر ارتباط برقرار نمایید. این مجموعه تولید کننده در سال‌ های اخیر با در نظر گرفتن نیاز صنایع وابسته با هدف جلوگیری از واردات  پودر های میکرونیزه، به صورت گسترده تولید و عرضه این پودر ها را برعهده گرفته و تاکنون سابقه درخشان را نیز به ثبت رسانده است.

مراکز عرضه مستقیم پودر باریت صنعتی

با وجود شمار بالای مراکز فروش و عرضه پودر باریت صنعتی در ایران، اما همچنان بسیاری از مصرف کنندگان با مشکل تامین مواد اولیه مواجه هستند. در واقع به محصولی باکیفیت و مناسب که از خلوص بالایی برخوردار باشد دسترسی ندارند. این امر به دلیل آشفتگی بازار خرید و فروش پودر باریت اتفاق می افتاد و بعضا محصولات نامرغوبی داد و ستد می گردد. در حالی که خلوص و کیفیت این کانی برای صنعتگران مصرف کننده از اهمیت بالایی برخوردار است. از این رو برخی تولید کنندگان پودر باریت همچون شرکت آروشا اقدام به عرضه مستقیم تولیدات خود می نمایند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 0 / 5. تعداد موافقین : 0

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

بازار بزرگ تولید و فروش فرآورده های معدنی سنگ باریت

Copyright © 2024 All rights reserved