لیست قیمت روز پودر باریت کریستال

برای تهیه پودر باریت کریستال به قیمت روز ابتدا لازم است مرکز توزیع معتبری پیدا کرد. چراکه همواره در برخی مراکز لیست نرخ فروش متنوعی مشاهده می شود و علاوه بر این، با کیفیت های مختلف عرضه می گردد. از آنجا که در ایران منابع غنی بسیاری یافت می شود، بازار مناسبی برای این عرصه به وجود آمده است که توجه افزار زیادی را به خود جلب نموده است. از سوی دیگر امروزه از مواد معدنی و باریت کاربرد فراوانی در حوزه های گوناگون به دست آمده است. درنتیجه کارایی بیشتر، باعث رونق گرفتن بازار داد و ستد آن می گردد. به طور کل مواد معدنی به دلیل فراوانی آنها در سطح زمین، بهای ارزانی دارند و این دلیلی است که استقبال بیشتر صنعتگران را موجب می شود. حال تصور کنید خواص شیمیایی فوق‌العاده آنها چه تاثیری در صنایع مختلف بر جای می گذارد.

لیست قیمت روز پودر باریت کریستال

قیمت باریت سفید صادراتی

عوامل تاثیر گذار بر قیمت باریت سفید صادراتی بسیار زیاد هستند. اگر بخواهیم تعدادی معدودی از این عوامل را برای شما مشتریان گرامی معرفی نمایییم می توان در ابتدا کیفیت محصول را انتخاب کرد. کیفیت محصول حرف اول را در تعیین قیمت این نوع محصولات می زند.

اینکه باریتی که شما مصرف کنندگان خریداری می کنید از چه موادی تهیه و تولید شده است از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد و در واقع قیمت این پودر های میکرونیزه و عوامل موثری که بر آنها تاثیر می گذارد برای شما خریداران عمده بسیار حیاتی می باشد.

نکته دیگر در تعیین قیمت پودر های باریت، کاربرد این محصولات می باشد. توجه داشته باشید که پودر های باریت کاربردهای متفاوتی دارند و می ‌توانند در اکثر صنایع مورد استفاده قرار گیرند و همین پارامتر می تواند یکی از مهمترین عوامل تعیین کننده قیمت این محصولات باشد. یکی از پارامترهای بسیار مهم فرایند ها و روش ‌هایی است که برای تولید انواع پودر های باریت در نظر گرفته می ‌شود.

این ترکیبات در داخل کشور و در بین کشورهای دیگر تولید می گردد و هر یک از کمپانی های تولید کننده از روش ‌های متعددی در این زمینه استفاده می نمایند. این پارامتر به صورت مستقیم بر روی قیمت نهایی این کالا ها تاثیر می گذارد. میزان عرضه و تقاضا و فعالیت‌ های تجاری مانند واردات و صادرات این پودر های میکرونیزه از دیگر عوامل تاثیر گذار در قیمت نهایی آنها می باشد.

خوشبختانه در ایران صادرات به کشور های مختلف انجام می پذیرد و تولیدکنندگان باریت سفید در حال حاضر توانستند پاسخگوی نیاز تمامی متقاضیان در این حوزه باشند و با ارسال این محصولات به دیگر کشورها بهبود شرایط اقتصادی را فراهم آورده اند.

مشخصات فنی باریت

Melting Point 1580°C
Color Yellow/white
Physical Form Solid/powder
Quantity 20 kg
Assay Percent Range 92.5 to 97%
Formula Weight 233.39
Percent Purity 97.5 to 100.5%
Grade arp
Identification Pass Test
Packaging Laminated bag

خرید و فروش باریت سفید

در بازار خرید و فروش پودر های باریت، نمونه های متفاوتی از این محصولات معرفی می گردد که شاید شما مشتریان علت تفاوت کیفیت و قیمت پودر های باریت سفید با سایر باریت ها را ندانید. در واقع جزئیاتی که در تهیه پودر های باریت سفید وجود دارد در سایر برند ها وجود ندارد و همین مسئله باعث شده است که این پودرهای میکرونیزه هم قیمت و هم کیفیت متفاوتی را به خود اختصاص دهند.

شایان ذکر است که برای تولید پودر های میکرونیزه باریت سفید وقتی بسیار بیشتر و انرژی بیشتری صرف می ‌شود. به همین دلیل این محصولات دارای قیمت بالاتری در مقایسه با سایر گونه ‌های پودر باریت هستند. کاربردهای گسترده پودر باریت سفید در صنایع مختلف و تمایل صنعتگران به استفاده از این محصولات در خطوط تولیدی خود، از دیگر دلایل افزایش تقاضا برای خرید و فروش این محصولات در بازار می باشد.

به نوعی که در حال حاضر پودر باریت سفید یکی از پرکاربردترین فرآورده های معدنی است که در مجموعه آروشا پودر معرفی می ‌گردد و این محصول توسط افراد متخصص در این مجموعه قیمت ‌گذاری شده و به تمامی متقاضیان ارائه می گردد.

لیست قیمت روز پودر باریت کریستال

خرید پودر باریت مخصوص گل حفاری

باریت ماده‌ی سنگینی است که چگالی بالایی دارد. این یکی از خصوصیات بارز پودر باریت کریستال می باشد و قیمت روز آن را موجب می شود.  بسیاری از کارخانجات صنعتی از این خصوصیت برای ساخت محصولات خود بهره می برند. در حفاری ها نیز این ویژگی بسیار کارآمد می‌باشد و اغلب کسانی که در این حوزه فعالیت دارند، از این ویژگی اطلاع برای پیشبرد اهداف صنعتی استفاده می کنند.

پالایشگاه های نفت و گاز از جمله این صنایع محسوب می شوند که با بهره گیری از پودر باریت مخصوص حفاری به استخراج مواد نفتی مشغول می باشند. در حقیقت وزن زیاد و چگالی بالای باریم به این فرایند کمک موثری می کند و روند استخراج با عملکرد بهتری به پایان می رسد.

بدین منظور گل حفاری را که مخلوطی از باریت و مواد دیگر است به چاه های مورد نظر وارد می‌کنند. از آنجا که باریم چگالی بالایی دارد، بنابراین این ترکیب پایین می‌ماند و مواد نفتی به خارج هدایت می شوند. اما نکته‌ای که از سوی کارفرمایان و متخصصین این امر مورد توجه قرار می‌گیرد، درصد خلوص مواد هنگام خرید پودر باریت است.

چنانچه ترکیب گل حفاری از خالصی معینی برخوردار نباشد و یا کیفیت باریم نامرغوب باشد، اثرگذاری بهینه ای نخواهد داشت. مسلما این موضوع کارکرد عملیات را کاهش می دهد و موجب استخراج کمتر مواد نفتی خواهد شد.

قیمت روز بهترین پودر باریت کریستال

در صنعت حفاری سطح کیفی گل حفاری بسیار حائز اهمیت است. تیم تخصصی آروشا در کارخانجات خود با بکارگیری بهترین مواد اولیه، پودر باریت درجه یک را تولید می کند و با قیمت روز در اختیار خریدار قرار می‌دهد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 51

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

بازار بزرگ تولید و فروش فرآورده های معدنی سنگ باریت

Copyright © 2024 All rights reserved