قیمت پودر باریم سولفات 4.4

در تعیین قیمت پودر باریم سولفات 4.4 همانند دیگر ترکیبات معدنی و شیمیایی، میزان درجه خلوص این محصولات از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد و در واقع به واسطه همین شاخصه این ترکیبات طیف کاربری متنوعی را از آن خود می نمایند و با قیمت های تمام شده متنوع مورد استفاده واقع می شوند.

قیمت پودر باریم سولفات

مرکز عرضه پودر باریت رنگسازی

اهمیت کاربرد پودر باریت در صنایع رنگ سازی شرایطی را برای فعالیت مراکز تولید کننده و عرضه کننده این محصولات فراهم کرده است که بتوانند با هدف تامین نیاز صنایع وابسته به تولید محصولاتی را در حجم های بالا به انجام برسانند. همانطور که می دانید برای تولید پودر باریت  رنگسازی  باید از سنگهای معدنی استفاده شود و در واقع در ایران به واسطه پیشرفت هایی که در زمینه استخراج بهترین سنگهای باریت از معادن مربوطه انجام پذیرفته است، در حال حاضر تولید این محصولات با هزینه‌ های تمام شده مقرون به صرفه انجام می ‌گیرد و تمامی وابستگان در صنعت رنگ سازی می توانند با مراجعه به معتبرترین مرکز عرضه این ترکیبات معدنی، یک خرید مقرون به صرفه و باکیفیت را به انجام برسانند. از پودر باریت در صنعت رنگسازی به صورت بی رنگ و پودر شده استفاده می ‌شود و این محصول به واسطه داشتن مقاومت حرارتی بالا در تولید رنگ های نسوز بیشترین کاربرد را به خود اختصاص می‌ دهد. در صنعت رنگسازی همچنین به چگالی بالا و قدرت انحلال کم این ترکیبات در آب هم توجه می‌ شود و به واسطه همین ویژگی ‌ها این ترکیب معدنی جایگزین بسیاری از مواد افزودنی در این صنعت می باشد.

قیمت پودر باریم سولفات

بازار بزرگ پودر باریت صنعت رنگ

شکل ‌گیری بازار بزرگ پودر باریت صنعت رنگ به واسطه کیفیت بالا و در دسترس پذیر بودن این محصولات و همچنین ویژگی‌ ها و مشخصات منحصر به فرد این ترکیبات معدنی می باشد. از پودر باریت در صنعت رنگ سازی به عنوان یک پرکننده تاثیرگذار استفاده می شود. شایان ذکر است که پودر باریم سولفات 4.4 در بازار بزرگ پودر های میکرونیزه توسط شرکت ها و کارخانه های متعددی معرفی می ‌گردد که هر کدام از روش ‌های مختلفی برای تولید این محصولات استفاده می نمایند و در راستای همین تفاوت روش های تولیدی، بهتر است خریداران و فعالان در صنعت رنگ به معتبرترین مراکز عرضه کننده مراجعه نمایند تا بتوانند پودر باریت صنعت رنگ را با بالاترین درجه کیفیت مورد استفاده خود قرار دهند. در بازار بزرگ پودر باریت صنعت رنگ مجموعه صنعتی آروشا پودر به عنوان بزرگترین تولید کننده این محصولات فعالیت‌ های خود را به نمایش می ‌گذارد و با تلاش های بی دریغ پرسنل این مجموعه محصولاتی با قیمت های مقرون به صرفه تر در اختیار خریداران قرار می گیرد. از پودر باریت در صنعت رنگ به واسطه ویژگی هایی همچون مقاومت بالا در برابر حرارت، درخشندگی بالا و همچنین قدرت انحلال کم در آب استفاده می شود.

مشخصات فنی پودر باریت مخصوص رنگسازی

PRODUCT NAME           BARIUM SULFATE,BARITE
NATURE CRYSTALLINE WHITE BARITE
SPECIFIC GRAVITY 4.25-4.35
WHITENESS 92-94
PARTICLE SIZE(nm)          <8 nm: 99.95%,<2 nm: 85%
RESIDUE GREATER THAN 40 nm        <0.05%
RESIDUE GREATER THAN 20 nm        <0.2%
BASO4 >97.5 wt%
SiO2 <1 wt%
CAO <0.5 wt%
REFRACTIVE INDEX 1/6
WATER SOLUBLE SALTS        <0.3%
OIL ABSORPTION 10 T0 15
PH VALUE 7T09
HARDNESS 3T04
HEAT RESISTANCE >1350 ‘C
LOSS ON IGNITION <0.6 wt%
MOISTURE CONTENT <0.5 wt%

بازار بزرگ پودر باریم سولفات 4.4 لنت سازی

از دیگر کاربردهای مهم پودر باریم سولفات که باعث گستردگی بازار بزرگ خرید و فروش این ترکیبات معدنی شده است می توان به استفاده از آن در صنعت لنت سازی اشاره کرد. این ترکیبات معدنی با درجه خلوص های بالا برای تولید لنت های ترمز انواع خودرو ها مورد استفاده قرار می گیرند چرا که این ترکیبات با درجه خلوص بالا دارای کوارتز کمتری هستند و باعث ساییدگی کمتر لنت های خودرو می ‌شوند. از این ترکیبات با هدف مقاوم تر شدن و افزایش دوام و ماندگاری لنت ها نیز استفاده می شود.  گستردگی بازار بزرگ پودر باریم سولفات لنت سازی دلایل بسیار بیشتری نیز دارد چرا که این ترکیبات معدنی به صورت طبیعی در تمامی رسوبات معادن به شکل بلوری و کریستالی وجود دارند و امکان تولید آنها در حجم های بسیار بالا با قیمت های مناسب وجود دارد. شایان ذکر است که تولید پودر باریت بعد از استخراج سنگهای معدنی باریت از معادن انجام می پذیرد.

کارخانه تولید پودر باریت مرغوب

فعالیت کارخانه تولید پودر باریت مرغوب بعد از استخراج سنگهای معدنی باریت آغاز می شود و  این سنگ ها وارد چرخه های تولیدی شده و بعد از کوبش، خرد کردن و پودر کردن،  خالص‌ سازی آنها انجام می پذیرد و در نهایت به واسطه استفاده از برخی دستگاه ‌های سورتینگ جداسازی این ترکیبات در اندازه های ریز و درشت انجام می پذیرد و به واسطه همین فعالیت ترکیبات پودر باریت در دانه بندی ها و مش بندی های متنوع به بازارهای هدف ارائه می گردد و از هر یک  از این محصولات در صنایع به خصوصی استفاده می شود. پودر باریت تولید شده در واقع از ساختار کریستالی شکل و چگالی فوق العاده بالایی برخوردار می باشد. به همین دلیل در حفاری چاه‌های نفت و گاز، در صنعت رنگ سازی، در صنعت تولید سیمان، در صنعت تولید پلاستیک و مواد منفجره بیشترین کاربرد را به خود اختصاص می‌ دهد. شایان ذکر است که به واسطه استخراج سنگهای معدنی باریت در حجم های بالا مجموعه صنعتی آروشا پودر مجهزترین کارخانه تولید پودر های میکرونیزه باریت را دایر کرده است و با فعالیت های بی دریغ خود علاوه بر تامین نیاز بازارهای داخلی، فرصت ‌هایی را برای صادرات این محصولات نیز فراهم نموده است تا از این طریق در اقتصاد کشور سهیم باشد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 36

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

بازار بزرگ تولید و فروش فرآورده های معدنی سنگ باریت

Copyright © 2024 All rights reserved