قیمت پودر باریت مرغوب

قیمت پودر باریت مرغوب یک مسئله بسیار با اهمیت برای خریداران عمده این محصولات می باشد چرا که استفاده از پودر باریت مرغوب با قیمت مناسب در خط تولید محصولات مختلف، صرفه اقتصادی بهتری ایجاد می گردد و در واقع صنعتگران فعال در زمینه تولید محصولات وابسته به باریت، می توانند ترکیباتی را با قیمت های پایین تر ارائه نمایند.

قیمت پودر باریت مرغوب

فروش پودر باریت لاستیک سازی

فروش پودر باریت لاستیک سازی در مجموعه صنعتی آروشا پودر، سالهای متمادی به صورت ویژه در حال انجام می باشد چرا که این ترکیبات معدنی در این مجموعه به صورت کاملاً تخصصی قابل تولید هستند و در صنعت لاستیک سازی کاربرد های بسیار زیادی را به خود اختصاص می‌ دهند. این ترکیبات به عنوان رنگدانه های غنی و سفید با وزن مخصوص بالا در صنعت لاستیک سازی به عنوان یک تقویت کننده چگالی در سیستم های کاهش نویز و لرزش مورد استفاده قرار می ‌گیرند.

این ترکیبات همچنین به عنوان یک پرکننده عالی در کاربرد های تخصصی در صنعت لاستیک سازی مورد توجه قرار می ‌گیرند و به راحتی می ‌توانند جذب اشعه ایکس و مقاومت شیمیایی ترکیبات تولید شده را ایجاد نمایند. شایان ذکر است که پودر باریت به عنوان یک کانی غیر فلزی از معادن مختلف استخراج می گردد و در واقع این ترکیب به میزان ناخالصی هایی که در خود گنجانده است تقریباً با هر رنگی قابل استخراج است و باید شرکت های فعال در این زمینه، تولید این محصولات را مطابق با نظر فعالان در صنعت لاستیک سازی به انجام برسانند.

مشخصات فنی پودر باریت مخصوص رنگسازی

PRODUCT NAME           BARIUM SULFATE,BARITE
NATURE CRYSTALLINE WHITE BARITE
SPECIFIC GRAVITY 4.25-4.35
WHITENESS 92-94
PARTICLE SIZE(nm)          <8 nm: 99.95%,<2 nm: 85%
RESIDUE GREATER THAN 40 nm        <0.05%
RESIDUE GREATER THAN 20 nm        <0.2%
BASO4 >97.5 wt%
SiO2 <1 wt%
CAO <0.5 wt%
REFRACTIVE INDEX 1/6
WATER SOLUBLE SALTS        <0.3%
OIL ABSORPTION 10 T0 15
PH VALUE 7T09
HARDNESS 3T04
HEAT RESISTANCE >1350 ‘C
LOSS ON IGNITION <0.6 wt%
MOISTURE CONTENT <0.5 wt%

فروش باریم سولفات رنگ و پوشش

می‌ توان اظهار داشت بازار فروش باریم سولفات به واسطه استفاده گسترده از این ترکیبات در صنعت رنگ و پوشش دیده می ‌شود. این ترکیبات معدنی به واسطه داشتن برخی از خصوصیات و ویژگی ها در صنعت رنگ سازی کاربرد بسیار زیادی را به خود اختصاص می ‌دهند و یک نکته جالب در مورد استفاده از آنها در این صنعت وجود دارد و آن این است که باریت پر کننده بی اثر است و به واسطه داشتن مقاومت فوق العاده بالا در برابر مواد اسیدی و بازی به عنوان بهترین ترکیب افزودنی در تولید رنگ های صنعتی و پوشش های پودری مورد استفاده قرار می‌ گیرد.

این ترکیب همچنین در برابر تغییرات آب و هوا و همچنین اشعه ماورا بنفش خورشید مقاومت فوق العاده بالایی را ایجاد می نماید و همین پارامتر باعث شده است تا رنگهای تولید شده در برابر نور خورشید مقاومت بالایی داشته و بدون تغییر رنگ و شفافیت به صورت متوالی مورد استفاده قرار بگیرند.

در زمان خرید باریم سولفات رنگ و پوشش، یک نکته بسیار جالب و قابل توجه برای خریداران عمده  توجه به درصد خلوص بالا و همچنین یکدست و میکرونیزه بودن پودر باریت است چرا که این ویژگی ها در زمان تولید رنگ های صنعتی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می ‌باشد و پودر باریت در صورت یکدست بودن و بدون دانه های درشت می تواند رنگ یکدست و روانی را تولید نماید.

قیمت پودر باریت مرغوب

قیمت پودر باریم سولفات رنگ و پوشش

همان طور که اشاره شد پودر باریم سولفات در صنعت رنگ و پوشش نقش بسیار مهمی را ایفا می نماید و به عنوان یک ترکیب افزودنی تاثیرگذار با قیمت بسیار مناسب مورد استفاده قرار می گیرد. قیمت پایین پودر باریم سولفات و دسترسی راحت تر به این ترکیب معدنی جزو مهمترین دلایلی است که فعالان در صنعت تولید رنگ و پوشش از این ترکیبات معدنی استفاده می نمایند.

دسترسی راحت به این ترکیب معدنی در واقع به خاطر فرآیند های تولیدی آنها می باشد.  باریت کریستالی در بسیاری از معادن در سراسر کشور ها قابل استخراج می باشد و این محصول به صورت بلورهای بزرگ در معادنی که دارای آبهای گرم زیرزمینی هستند، قابل تولید می باشد.  همچنین فرایند های جانبی برای تولید این محصول وجود دارد که می ‌توان در این میان به فرایندهای استخراج سرب، روی و نقره و دیگر سنگ های فلزی از رگه های گرمابی اشاره کرد.

در راستای تمامی موارد گفته شده تولید پودر باریم سولفات با قیمت های بسیار ارزان و به راحتی در ایران قابل انجام می ‌باشد و این یکی از مهمترین دلایلی است که روز به روز طیف کاربری جدیدتری از این ترکیبات به ثبت می رسد.

شرکت تولید باریم سولفات مرغوب

تعدد شرکت های تولید باریم سولفات مرغوب، شرایطی را برای ایجاد دغدغه در بین خریداران عمده این محصولات ایجاد کرده است که از کدام شرکت، خرید این محصولات را با کیفیت بالا به انجام برسانند. ما در این محتوا به عنوان یک راهنما مجموعه صنعتی آروشا پودر را پیشنهاد می نماییم این مجموعه در سال‌ های اخیر با بهره‌ برداری از بهترین معادن، شرایطی را برای تولید باریم سولفات مرغوب ایجاد کرده است و از بهترین دستگاه ها و تجهیزات در این زمینه استفاده می نماید.

فعالیت مجموعه آروشا پودر، در زمینه تولید باریم سولفات مرغوب به نوعی است که تولیدات این مجموعه علاوه بر داخل کشور در دیگر کشور ها نیز محبوبیت ویژه‌ ای را به خود اختصاص می‌ دهند و به عنوان بهترین ترکیبات معدنی به اکثر کشورهای متقاضی صادر می شوند.

برای خرید از مجموعه صنعتی آروشا پودر و دسترسی به بهترین باریم سولفات مرغوب از طریق همین سایت اینترنتی با مشاورین این مجموعه ارتباط مستقیم برقرار نمایید چرا که در عملیات خرید مستقیم برای شما مشتریان گرامی تخفیفات ویژه تری در نظر گرفته می شود و در نهایت شما می توانید محصولاتی را با کیفیت بالا و قیمت پایین خریداری نمایید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 60

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

بازار بزرگ تولید و فروش فرآورده های معدنی سنگ باریت

Copyright © 2024 All rights reserved