قیمت پودر باریت صنعتی

شناخت عوامل تاثیر گذار در تعیین قیمت پودر باریت صنعتی، هدف بسیاری از صنعتگران است که از این ترکیب معدنی شگفت ‌انگیز در تولید کالا های خود استفاده می نمایند چرا که با شناخت عوامل تاثیرگذار، در نهایت این افراد می ‌توانند در شرایط ایده آل تری، خرید این محصولات را انجام دهند.

قیمت پودر باریت صنعتی

تولید باریم سولفات صنعت رنگ

مجموعه صنعتی آروشا پودر با تجهیز نمودن خطوط تولیدی باریم سولفات صنعت رنگ، محصولاتی را با تضمین کیفیت و تضمین قیمت تولید و ارائه می کند. این مجموعه در سال های اخیر با مجهز کردن ماشین آلات و ابزار آلات خطوط تولیدی خود و تامین آنها از کشور اروپا همواره توانسته است تولیداتی را در کیفیت فوق‌العاده بالا ارائه نماید؛ باریم سولفات در صنعت رنگ حکم یک پوشاننده قوی را اجرا می نماید که برای تولید کنندگان در این زمینه از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد.

شایان ذکر است که پودر باریم سولفات از قیمت فروش پایین تری در مقایسه با دیگر ترکیبات معدنی مشابه برخوردار است و این یکی از مهمترین دلایلی می باشد که به تولید گسترده این محصولات توجه زیادی می شود تا فعالان در حرفه های صنعت رنگ بتوانند با جایگزین کردن این ترکیب به جای دیگر ترکیبات مشابه صرفه اقتصادی بالاتری را ایجاد کرده و رنگ های صنعتی و پوشش های پودری را با قیمت مناسب تری به بازار های هدف ارائه نمایند.

مشخصات فنی پودر باریت مخصوص رنگسازی

PRODUCT NAME           BARIUM SULFATE,BARITE
NATURE CRYSTALLINE WHITE BARITE
SPECIFIC GRAVITY 4.25-4.35
WHITENESS 92-94
PARTICLE SIZE(nm)          <8 nm: 99.95%,<2 nm: 85%
RESIDUE GREATER THAN 40 nm        <0.05%
RESIDUE GREATER THAN 20 nm        <0.2%
BASO4 >97.5 wt%
SiO2 <1 wt%
CAO <0.5 wt%
REFRACTIVE INDEX 1/6
WATER SOLUBLE SALTS        <0.3%
OIL ABSORPTION 10 T0 15
PH VALUE 7T09
HARDNESS 3T04
HEAT RESISTANCE >1350 ‘C
LOSS ON IGNITION <0.6 wt%
MOISTURE CONTENT <0.5 wt%

فروش مستقیم باریت رنگ و پوشش

مراکز معتبری در عصر حاضر با هدف فروش مستقیم باریت رنگ و پوشش در ایران به فعالیت مشغول هستند که هر یک از آنها از اقدامات و ایده های متنوعی در این زمینه استفاده می ‌نمایند. شایان ذکر است که مجموعه صنعتی آروشا پودر در این میان دارای وب سایت های اینترنتی معتبری است که فروش مستقیم باریت رنگ و پوشش را به بهترین شکل ممکن به انجام می ‌رسانند.

در عملیات فروش مستقیم باریت، حذف واسطه ها جزو مهمترین اقداماتی است که انجام می گیرد چرا که واسطه ها در بین معامله هر کدام سودی را به نفع خود دریافت می نمایند و همین پارامتر در افزایش قیمت محصولات عرضه شده تاثیر دارد. در مجموعه آروشا پودر فروش مستقیم باریت رنگ و پوشش با درصد های مختلف انجام می پذیرد و در حقیقت صنعتگران فعال در این حرفه ها می توانند با ارتباط گرفتن با مشاورین این مجموعه اطلاعاتی را در مورد ساختار تولیدی این محصولات به دست آورده و در نهایت ثبت سفارشات خود را با اطمینان کامل به انجام برسانند.

قیمت پودر باریت صنعتی

فروش مستقیم پودر باریت رنگ و پوشش

فروش مستقیم پودر باریت رنگ و پوشش در مجموعه آروشا پودر در اولین مرحله با هدف تامین نیاز صنایع وابسته در داخل کشور انجام می پذیرد و صادرات این محصولات به دیگر کشور ها جز دیگر اهداف این مجموعه است که شرایط ایده آلی را برای اقتصاد کشور ایجاد می نماید.  با فروش مستقیم پودر باریت رنگ و پوشش خریداران این ترکیبات در دیگر کشور ها می توانند به صورت مستقیم، ثبت سفارشات خود را به انجام برسانند تا در کوتاه ترین زمان ممکن ارسال برای آنها انجام پذیرد.

پودر باریت رنگ و پوشش، یک ترکیب کریستالی قابل تولید در ایران است که از معادن مختلفی، مواد اولیه مورد استفاده در تولید این محصولات استخراج می گردند و در واقع می توان گفت به واسطه استخراج بسیار زیاد مواد اولیه این محصول از معادن مربوطه و اجرای فرآیند های تولیدی ارزان قیمت، در حال حاضر شرایط ایده آلی برای عرضه محصولاتی با قیمت های پایین تر فراهم شده است.

تولید پودر باریم سولفات صنعتی

تولید پودر باریم سولفات صنعتی با استخراج سنگ های معدنی باریت از معادن مربوطه شروع می شود. باریت در واقع یک کانی غیر فلزی است که از سنگ های رسوبی لایه ای تشکیل شده است. شایان ذکر است که در برخی موارد باریت یک محصول جانبی از استخراج سرب، روی، نقره و دیگر سنگ های فلزی در رگ های گرمابی است.

تشکیل رسوب باریت در واقع عملیاتی از اختلال آب حاوی باریم و آب حاوی سولفات بالا تولید می گردد و در یک منطقه نسبتاً گرم رسوب نهایی این محصولات انجام می پذیرد. بعد از استخراج سنگ های باریت و ورود آن ‌ها به کارخانه ‌هایی با دستگاه ها و تجهیزات منحصر به ‌فرد، فرآیند های تولید پودر باریم سولفات صنعتی آغاز می گردد و در واقع با انجام برخی از فرایند ها، ناخالصی های موجود در این ترکیبات معدنی جداسازی شده و در نهایت محصولی مطابق با نظر صنعتگران تولید و فرآوری می گردد.

در روش های تولید پودر باریم سولفات صنعتی از دستگاه ها و تجهیزات با عملکرد های متفاوت استفاده می شود که همین پارامتر شرایطی را ایجاد می ‌نماید که کاربرد این محصولات متفاوت باشد. در هر صورت می توان گفت تولید پودر باریم سولفات صنعتی در ایران در حجم های بسیار زیادی و در نمونه های متفاوت انجام می پذیرد و صنعتگران وابسته در این میان می توانند با هر هدفی تامین و تهیه این ترکیبات را به انجام برسانند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

بازار بزرگ تولید و فروش فرآورده های معدنی سنگ باریت

Copyright © 2024 All rights reserved