قیمت پخش عمده پودر باریت حفاری

قیمت پودر باریت حفاری توسط فروشندگان مختلف با قیمت متفاوتی ارائه می‌گردد و بهمین علت بسیاری از متقاضیان به مراکز پخش عمده روی می‌آورند. از آنجا که در مسیرهای صنعت حفاری جنب و جوش فراوانی وجود دارد و یکی از گزینه‌های پرسود ایران می باشد، تهیه این کانی مهم و حیاتی است.  کشور ما در بر گیرنده منابع نفتی متعددی است و در حقیقت استخراج نفت و گاز یکی از پایه‌های اقتصادی مهم کشور محسوب می‌شود. بنابراین پالایشگاه‌ها و به طور کل فعالان این حیطه می کوشند تا بهترین دستاورد را ایجاد نمایند و از هر کوششی برای این مهم دریغ نخواهند کرد. اما فروش پودر باریت حفاری به دلیل استفاده در حفر چاه‌های نفتی رواج دارد و در این کاربرد نقش کلیدی ایفاء می کند.

قیمت پخش عمده باریت حفاری

باریت در صنعت حفاری

خصوصیات بالقوه پودر باریت همچون قیمت پایین، خنثی بودن، وزن مخصوص بالا و چگالی بالا جزو مهم‌ترین دلایلی می باشد که از این تولیدات در صنعت حفاری نفت و گاز  استفاده های فراوان می شود؛ پودر باریت در حفاری های عمیق از طریق روتاری و در مناطقی که فشار گاز یا مایع از سمت پایین به سمت بالا زیاد باشد مورد استفاده قرار می‌ گیرد.

این ترکیب در واقع برای سونداژ و جلوگیری از خروج مواد مورد بهره برداری قرار گرفته و به راحتی می‌ تواند فشار را در این مناطق تحت کنترل خود در آورد، در این حالت پودر باریت به محلول معمولی آب و گل رس باید اضافه شود.

شایان ذکر است که باریت استفاده شده در این صنعت باید مراحل پردازش به خصوصی را طی کرده باشد و در واقع تحت استاندارد های تعریف شده و زیر نظر آزمایشگاه های مجهز، کنترل کیفیت شده و در اختیار خریداران قرار گیرد.

در حال حاضر شرکت آروشا پودر، دارای آزمایشگاه های مجهزی برای سنجش کیفی پودر باریت حفاری می باشد و پودر باریت تولید شده در این شرکت از نظر کیفیت جزو بهترین باریت های است که بدین جهت ارزش صادرات هم دارد.

برای ایجاد کیفیت ثابت در آروشا پودر به صورت مداوم از کیسه‌ های باریت نمونه برداری انجام می شود و بر روی نمونه‌ های آنها آزمایش های مربوط به وجود یون کلسیم و ویسکوزیته، نوع دانه بندی و دانستیه انجام می پذیرد؛  بهتر است که بدانید میزان باریت مصرفی برای هر کیلومتر حفاری حدود ۴۳۰ تن در نظر گرفته شده است و این نشان دهنده  نیاز به تولید عمده این محصول می باشد.

مشخصات باریت حفاری طبق استاندارد API

خواص مشخصات مورد نیاز
وزن مخصوص حداقل g/cm2 4.20
مقدار فلزات قلیایی محلول در آب مانند کلسیم حداکثر 220 ppm
باقیمانده روی سرندهای 200 مش حداکثر 3%
باقیماند روی سرند های 325 مش حداکثر 5%
مقدار نمک های محلول کمتر از 1 ppm
مقدار اکسید های آهن در حد 1 ppm
Baso4 92-96 درصد

ارزان ترین قیمت پودر باریت مرغوب

با توجه به کاربرد بسیار سولفات باریم در حوزه‌های گوناگون، این ماده‌ی معدنی طیف وسیعی از صنایع را پوشش می‌دهد. با این تفاصیل، مسلما داد و ستد آن از رونق بالایی برخوردار است. بنابراین شرکت های بزرگ و فعال در این بازار، یکی از بهترین گزینه های موجود را در اختیار دارند و بسیار ارزشمند می‌باشند. با تصمیم گیری درست در این عرصه می توان از این فرصت  نتایج پرباری را به دست آورد و با برنامه ریزی صحیح به شکوفایی اقتصادی مطلوبی رسید. یکی از مشکلات رایج مصرف کنندگان در زمینه خرید پودر باریت قیمت بالا می‌باشد که از سوی برخی توزیع کنندگان ارایه می شود. به طور کل منابع طبیعی مانند کانی‌های پر مصرف مشمول نرخ فروش بالایی نیستند.

به خاطر فراوانی این نوع مواد اولیه بر روی سطح زمین، بهای ارزانی دارند و به همین علت از سوی صنعتگران به صورت گسترده استقبال می‌گردد. اما هنگامی که با تنوع قیمتی فروشندگان مواجه می شوند، کار برای آنها کمی دشوار خواهد شد. از یک طرف هزینه‌های بالاتر و از طرف دیگر کیفیت پایین بعضی محصولات مصایب بسیاری را برای مصرف کننده ایجاد می‌کند.  بخصوص کارخانجات تولیدی و صنعتی که به طور مستمر از آن بهره می‌برند. بدیهی است که با این شرایط، بدنبال مراکز پخش عمده پودر باریت حفاری باشند و فروشنده ای را جستجو کنند که قیمت مناسب‌تری ارایه دهد.

بهترین مرکز پخش عمده پودر باریت حفاری

شرکت‌ها و پخش کننده‌هایی مانند مجموعه آروشا که طی سالها فروش عمده پودر باریت حفاری را بر عهده دارند، مسیر را برای خریداران هموار می‌سازند. بدین ترتیب متقاضی با اطمینان از سطح کیفی محصولات مایحتاج خود را خریداری می‌کنند و در هزینه های ساخت تولیدات، صرفه جویی خواهند کرد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

بازار بزرگ تولید و فروش فرآورده های معدنی سنگ باریت

Copyright © 2024 All rights reserved