قیمت فروش باریت لنت سازی

قیمت فروش باریت لنت سازی به عنوان اصلی‌ ترین مولفه ایجاد رقابت بین شرکت‌ های تولید کننده و عرضه کننده این محصولات همراه با نوساناتی اعلام می گردد به طوری که نمی توان قیمت مشخصی برای این فرآورده های معدنی اعلام نمود و با وجود این فرآیند خریداران همیشه همراه با دغدغه‌ های وارد بازار های خرید این محصولات می شوند.

قیمت فروش باریت لنت سازی

کارخانه تولید باریت لنت سازی

راه اندازی و احداث بهترین کارخانه تولید باریت لنت سازی، مستلزم پرداخت هزینه های بسیار زیادی می باشد که در این میان هزینه ماشین آلات و تجهیزات مربوط به استخراج بیشترین توجه را به خود جلب کرده است و در واقع تولید کنندگان این محصولات با محاسبه دقیق هزینه ها در طرح های توجیهی تولید این محصولات می توانند مدیریت مالی صحیح در این کسب و کار را بر عهده گرفته و در نهایت تولیداتی را با قیمت های منصفانه به بازار های هدف ارائه نمایند.

در فرآیند های تولید پودر باریت بهره‌ برداری از سنگ های معدنی که دارای باریت هستند روش تجاری مقرون به صرفه به نظر می ‌رسد و با این هدف ابتدا سنگ های معدنی استخراج شده از معادن، تحت شرایط خردایش قرار می‌ گیرند و خرد کردن آنها با قدرت بسیار زیادی انجام می پذیرد و در نهایت فرایند های آسیاب کردن قطعات کوچک سنگ های معدنی شروع می شود.

در مرحله بعد از جدا کننده های مغناطیسی یا از روش های ثقلی برای خالص سازی این محصولات استفاده می شود و در واقع تمامی ناخالصی های مواد به راحتی جدا شده و در نهایت، پودر دانه بندی شده و خشک می شود و محصولی که به بازار ارائه می گردد همان پودر باریتی است که در صنایع مختلف مخصوصا در صنعت لنت سازی بیشترین مصرف را به خود اختصاص می ‌دهد.

مشخصات فنی باریت

Melting Point 1580°C
Color Yellow/white
Physical Form Solid/powder
Quantity 20 kg
Assay Percent Range 92.5 to 97%
Formula Weight 233.39
Percent Purity 97.5 to 100.5%
Grade arp
Identification Pass Test
Packaging Laminated bag

نمایندگی فروش پودر باریت لنت سازی

همان طور که اشاره کردیم کارخانه های تولید کننده پودر باریت باید توانایی مدیریت مالی و هزینه های پرداختی را در تمامی فرایند های تولید و فروش این محصولات بر عهده بگیرند و در واقع بتوانند با حداقل هزینه ها محصولاتی را با قیمت های مقرون به صرفه به بازار ارائه کنند.

در کنار استفاده از بهترین سنگ های معدنی، راه اندازی روش فروش پودر باریت لنت سازی از طریق نمایندگی های حضوری و غیر حضوری به صورت مستقیم بهترین راه حل می باشد و در واقع کارخانه های موفق در ایران می توانند از طریق نمایندگی های خود محصولاتی را در حجم های بالاتر به فروش برسانند.

در صنعت لنت سازی، پودر باریت با هدف کاهش سر و صدا و استحکام و در نهایت دوام و ماندگاری لنت های تولید شده مورد بهره‌ برداری قرار می‌ گیرد، این محصولات برای بکارگیری در این صنعت باید دارای مشخصه های مخصوصی باشند که یکی از مهمترین آنها چگالی بالا و وزن مولکولی مخصوص می باشد.

مرکز عرضه باریم سولفات سفید

باریم سولفات سفید محصول تولید شده از طریق کوبش کانی های معدنی باریت است که دارای ویژگی ‌ها و مشخصات مخصوص به خود بوده و در صنایع متعددی بهره برداری می گردد؛ این ماده از نظر ساختار شیمیایی تقریباً نامحلول در نظر گرفته شده است و اثرات سمی ناشی از فلز باریم در آن اصلاً مشاهده نمی شود.

ناخالصی های موجود در این نمک های معدنی ماهیت سمی و آلایندگی دارند و به واسطه همین پارامتر کارخانه های تولید کننده آن ها را با سولفات سدیم تصفیه می کنند تا بتوانند از تحریک یون باریم جلوگیری نمایند.

این محصولات به دلیل حلالیت کم به عنوان بهترین ترکیب در انجام آزمون های سنجش یون باریم و یون سولفات هم مورد استفاده قرار می گیرند؛ با در نظر گرفتن کاربرد های گسترده باریم سولفات صنعتی به جرأت می ‌توان گفت این ترکیب جزو پرتقاضاترین مواد اولیه صنعتی به نظر می رسد و مجموعه صنعتی آروشا پودر بهترین مرکز برای خرید و فروش و صادرات این محصولات می باشد و همواره تلاش کرده است که یک بستر لازم را فراهم نماید تا تمامی متقاضیان بتوانند برای تهیه این محصولات در بهترین شرایط ممکن وارد عمل شوند.

در مجموعه آروشا پودر قیمت های مناسب و عادلانه برای فروش و عرضه این محصولات اعلام می گردد و  شما مشتریان گرامی می توانید برای ثبت سفارشات خود در این زمینه از طریق مشاورین این مجموعه اقدام کرده و در واقع بر اساس حجم خرید، نظر خود را در مورد بسته بندی این محصولات نیز اعلام نمایید تا در این مجموعه با انعطاف پذیری بالا، بسته بندی محصولات انجام ‌پذیرد و شما مشتریان می توانید با انتخاب بهترین نوع بسته بندی در هزینه های حمل و نقل صرفه ‌جویی نمایید.

بهتر است بدانید در این مجموعه سولفات باریم یک ترکیب جامد و سفید رنگ است و در بسته بندی های کیسه ای با وزن های 20 کیلو، 25 کیلو، 35کیلو و50 کیلوگرم متقاضیان بسیار زیادی را به خود اختصاص می ‌دهد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 60

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

بازار بزرگ تولید و فروش فرآورده های معدنی سنگ باریت

Copyright © 2024 All rights reserved