قیمت عرضه پودر باریت میکرونیزه

قیمت عرضه پودر باریت میکرونیزه به عنوان فرآورده تخصصی توسط تولیدکنندگان برتر این محصولات مشخص می گردد؛ همان طور که مستحضر هستید در حال حاضر فراورده هایی که در بازار ارائه می گردند، محصولات معمولی یا محصولات تخصصی هستند که در صورت به کارگیری روش های تخصصی برای تولید آنها مسلما قیمت بالاتری برای این محصولات در نظر گرفته می‌ شود، پودرهای میکرونیزه باریت جزو کالاهای تخصصی هستند که تعیین قیمت آنها وابسته به عوامل مختلفی می باشد.

قیمت عرضه پودر باریت میکرونیزه

شرکت تولید پودر باریت میکرونیزه

مسلماً عملکرد و فعالیت های شرکت تولید پودر باریت میکرونیزه مهمترین پارامتر در تعیین قیمت این محصولات است؛ بر همین اساس می‌ توان ادعا کرد که کارخانه های تولید کننده با شرایط متفاوت می توانند قیمت این تولیدات را در نهایت متفاوت اعلام نمایند.

بر اساس نظرسنجی که از مشتریان این محصولات انجام شده است در صورت خرید از کارخانه هایی که دارای عملکرد های مثبت هستند آنها می ‌توانند به بازدهی بیشتری در زمینه مصرف پودر باریت برسند؛ در حال حاضر شرکت آروشا پودر با عملکرد های ویژه انواع پودر باریم را ارائه می نماید.

این واحد تولیدکننده به صورت دقیق هزینه هایی را که برای پردازش و فرآوری سنگ ها و کانی های باریت پرداخت شده است را محاسبه کرده و با اعمال مقدار اندکی سود، قیمت نهایی تولیدات را مشخص می نماید؛ قیمت اعلام شده مناسب از واحدهای تولیدکننده در همان مرحله اول از سمت اداره اصناف تایید شده و خریداران می توانند با در نظر گرفتن همین پارامتر، خرید خود را نهایی نمایند.

مشخصات فنی باریت

Melting Point 1580°C
Color Yellow/white
Physical Form Solid/powder
Quantity 20 kg
Assay Percent Range 92.5 to 97%
Formula Weight 233.39
Percent Purity 97.5 to 100.5%
Grade arp
Identification Pass Test
Packaging Laminated bag

بازار بزرگ باریم سولفات سفید

بازار بزرگ باریم سولفات سفید در عصر حاضر نسبت به سایر باریت های موجود در بازار پیشرفت بیشتری داشته است و بازار بزرگتری برای این محصولات نسبت به گذشته به وجود آمده است، دلیل این موضوع کاربرد های بی نظیر این محصولات در صنایع حساس می باشد.

در حال حاضر از پودر باریم سولفات سفید به عنوان بهترین ترکیب در صنعت پزشکی و داروسازی استفاده می شود، این تولیدات توانایی جذب اشعه های ایکس و گاما را دارند و به این منظور در داروسازی و پزشکی برای عکس برداری از قسمت های داخلی بدن به بهره‌ برداری می ‌رسند.

همچنین با توجه به این ویژگی از این محصولات در تولید بتن هایی استفاده می شود که برای دیوار پوشی بیمارستان ها و نیروگاه های هسته‌ ای از آنها استفاده می شود، این بتن های های استفاده شده به واسطه همین پودر باریوم سولفاتی که دارند به راحتی می‌ توانند از انتشار اشعه های خطرناک ایکس و گاما در دیگر محیط ها جلوگیری نمایند.

باریم سولفات سفید همچنین یک ترکیب بسیار تاثیر گذار در تولید لاستیک، پلاستیک، رنگ، پارچه و مصالح ساختمانی است و در این میان به عنوان یک پرکننده شناخته شده است؛ این پرکننده ها توانایی ترکیب با مایعات و جامدات دیگر را دارند و بعد از ترکیب و مخلوط کردن آنها با دیگر مواد اولیه تغییرات چشمگیر ایجاد می گردد، افزایش مقاومت مکانیکی، خاصیت شکل پذیری، افزایش مقاومت حرارتی، بهبود کیفیت و کاهش بهای تمام شده مواردی هستند که از بهره‌برداری پودر های باریت برای صنعتگران فراهم می گردند.

فروش مستقیم باریم سولفات میکرونیزه

فروش مستقیم باریم سولفات میکرونیزه عملکردی است که کارخانه های معتبر آن را به انجام می رسانند و در این شرایط ارتباط مستقیم بین تولید کننده و مصرف کننده ایجاد شده و کارخانه هایی که از کیفیت محصولات خود اطمینان کافی ندارند نمی ‌توانند در این فرآیند و عملکرد مثبت شرکت نمایند.

باریم سولفات میکرونیزه در شرکت تولیدی آروشا پودر به صورت مستقیم عرضه می گردد چون این واحد تولیدکننده از تمامی فعالیت های خود اطمینان کامل را دارد و محصولاتی را با تضمین کیفیت ارائه می ‌نماید؛ باریم سولفات میکرونیزه همان طور که قبلا اشاره شد نسبت به دیگر باریت های موجود در بازار مشتریان بیشتری دارد و به عنوان بهترین تولیدات در صنایع مختلف به بهره ‌برداری می ‌رسد.

در ادامه مبحث قبل و نام‌ آوری کاربرد های پودر باریم سولفات در صنایع مختلف می ‌توان عنوان کرد این تولیدات با هدف ایجاد شفافیت، براقیت، افزایش میزان جذب نور در صنعت کاغذ سازی هم مصرف می شوند و در حال حاضر تولید کنندگان با بهره برداری از پودر باریم سولفات می توانند کاغذ های عکاسی، مقوا ها و انواع کاغذهای نوشت افزاری را با بالاترین درجه کیفیت تولید و ارائه نمایند.

پودر باریم سولفات به عنوان ماده پرکننده به میزان ۲ تا ۴ درصد به دیگر مواد اولیه در صنعت کاغذ اضافه می شود؛ شفافیت و درخشندگی که در خطوط تولیدی انواع کاغذ ها ایجاد می گردد رابطه مستقیم با اندازه ذرات این مواد پرکننده و میزان ضریب شکست آنها دارد،به همین دلیل باید پودر های میکرونیزه با ابعاد بسیار ریز در این میان و با ضریب شکست بالا بیشترین بهره برداری را داشته باشند تا از آن طرف بیشترین درخشندگی و شفافیت برای کاغذ های تولید شده ایجاد شود؛ میزان جذب و پخش جوهر در کاغذ های تولید شده هم رابطه مستقیم به شکل و اندازه ذرات مواد پرکننده دارد و بر اساس تحقیقات انجام شده پودر های باری با داشتن ساختار مولکولی متناسب بیشترین تاثیر را در افزایش میزان جذب جوهر در کاغذ ها دارند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

بازار بزرگ تولید و فروش فرآورده های معدنی سنگ باریت

Copyright © 2024 All rights reserved