قیمت خرید پودر باریت شیشه

سولفات باریم در مصارف متعددی استفاده می شود. از پالایشگاه های نفتی تا ساخت کاغذ و سرامیک، این کانی به طور موثر در ساخت آنها مثمر ثمر می باشد. برای مثال کارخانجات رنگ سازی از باریم در فرایند تولید پیگمنت های مختلف بهره می برند. چراکه رنگ دهی بالای آن نقش مفیدی در بهینه سازی کیفیت محصولات ایفاء می کند. باریت همچنین در مقابل حرارت و سایش مقاومت خوبی از خود نشان می دهد و بسیار کارآمد است. بدین ترتیب در عملیاتی که به موجب آن محصولات می بایست در داخل کوره های صنعتی قرار بگیرند به شکل موثری کارایی دارد. یکی از کاربردهای دیگر سولفات باریم، بهره گیری در ساخت انواع شیشه است. از این رو صنایع شیشه سازی به خرید پودر باریت می پردازند که از قضا قیمت مناسبی را هم شامل می شود.

قیمت خرید پودر باریت شیشه

تولید کننده پودر باریت صنایع

با این رویکرد شیشه های تولیدی شفافیت عالی پیدا می کنند و براق خواهند شد. این در حالی است که شیشه های رسوبی و انواع دیگر به اندازه‌ی این تولیدات شفاف نیستند. از سوی دیگر بهره گیری از باریم کاهش هزینه های تولید را به همراه خواهد داشت. از آنجا که مواد معدنی غالبا به وفور یافت می شوند، مشمول نرخ پایینی هستند. این بدان معنی است که در صورت امکان استفاده، برای تولید کننده کاملا مقرون به صرفه خواهد بود. بنابراین صنایع ساخت شیشه به جای استفاده از مواد اولیه گران قیمت به خرید پودر باریت روی می آورند و در ترکیب محصولات خود از آن بهره می برند. در نتیجه هم سطح کیفی تولیدات افزایش می یابد و سودآوری بیشتری را برای سازنده به ارمغان می آورد.

آنالیز فیزیکی پودر باریت کریستال

Result Element Result Element
mohs 3.5 Hardness by 89.5-92 Whiteness
gr/cm3 4.49 Bulk density 92 Brightness
4.3-4.4 Specific gravity 0.29 Moisture
8.16 Ph value

کاربرد باریت کریستال در صنعت شیشه سازی

بر اساس آمار به دست آمده در زمینه میزان تولید و مصرف باریت کریستال حدود ۵ درصد این ترکیبات در صنعت شیشه سازی و همچنین در صنعت سرامیک سازی به کار گرفته می‌ شوند؛ این ترکیبات در شیشه سازی حکم همگن کننده ماده مذاب را برعهده می‌ گیرند که می‌ توانند بر روی شفافیت محصول و کاهش حباب تاثیر داشته باشند، به نوعی که شیشه هایی که به کمک ترکیبات باریت تولید و ارائه می گردند، از نظر ظاهری شفاف تر و درخشان تر از دیگر نمونه ها می باشند.

فعالان در صنعت شیشه سازی همواره تلاش می نمایند که از باریت بلورین در تولید شیشه های نوری مانند عینک و تلویزیون استفاده نمایند و قطعات خرد شده آن را در اندازه ماسه درشت به عنوان بهترین ترکیب برای کمک ذوب و تسهیل کننده کار بر روی شیشه ها مورد استفاده قرار می دهند؛ پودر باریت به دلیل بالا بودن خاصیت محافظت از پرتاب اشعه ایکس در ساخت و تولید انواع شیشه های تلویزیون به کار گرفته می شود.

فعالان در صنعت شیشه سازی نیز همانند دیگر صنایع در رابطه با حداکثر اندازه ذرات پودر باریت مشخصات فنی لازم را دارند و حداکثر اندازه ذره در بعضی از محصولات از اهمیت ویژه برخوردار می باشد؛ به نوعی که اگر باریت های تولید شده دارای اندازه ذرات بزرگتر از ضخامت محصولات باشد باعث به وجود آمدن سوراخ های در محصول نهایی شده و این مشکل در صورت قابل رویت بودن برای صنعتگران اهمیت فراوانی دارد؛ به همین دلیل پودر باریت مخصوص صنعت شیشه سازی یا هر صنعت دیگری باید به صورت تخصصی، میکرونیزه و دانه بندی شود و همچنین باید این ترکیبات از معتبرترین شرکت ها و کارخانجات خریداری گردد.

بهترین قیمت خرید پودر باریت شیشه

تنها موضوعی که کارخانجات را نگران می سازد، منابع و مراکز فروش معتبر پودر باریت می باشد. زیرا تعداد کمی از فروشندگان محصولات اصلی و خالص عرضه می کنند. از طرفی واسطه های حاضر در بازار محصول خود را با قیمت های متنوع و بعضاً گران‌تر ارائه می دهند. گروه صنعتی آروشا، بزرگترین مرکز خرید پودر باریت شیشه سازی سالهای متمادی در عرصه تولید و توزیع این کانی موثر فعالیت دارد. سنگ و کلوخه های باریت از معادن معروف و ممتاز تهیه می شود و دارای خالصی بالایی است. پس از انتقال مواد استخراجی به کارخانجات آروشا، سنگ باریت تحت فرایند شستشو و کویش قرار می گیرد. سپس با جداسازی ناخالصی ها، بهتربن پودر باریت شیشه به تولید می رسد و سپس توزیع می گردد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.6 / 5. تعداد موافقین : 40

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

بازار بزرگ تولید و فروش فرآورده های معدنی سنگ باریت

Copyright © 2024 All rights reserved