قیمت خرید پودر باریت امامی

خرید پودر باریت امامی در حجم بالایی صورت می گیرد و این امر به دلیل کاربرد فراوان آن است. سولفات باریم در زمینه‌های گوناگون مثمرثمر می باشد. یکی از این حوزه ها، صنعت پزشکی است. گونه ای از این کانی جهت عکس‌برداری از دستگاه گوارشی بدن مورد استفاده قرار می گیرد. چگالی بالای باریت موجب می‌گردد تا هنگام تصویر برداری از نفوذ اشعه های مضر خودداری شود. در نتیجه فرایند عکس برداری در نهایت سلامت صورت می پذیرد. البته برای دریافت عملکرد صحیح، می بایست سولفات باریم وارد دستگاه گوارش شود. این بدان معنی است که نوعی از باریم که کاملا خوراکی و غیر سمی باشد باید مورد استفاده قرار گیرد. برای این منظور طی فرآیندهای جداسازی، کلیه مضرات و ناخالصی های باریت حذف شوند.

مرکز خرید پودر باریت امامی

مرکز فروش پودر باریت درجه یک

اما خواص سولفات باریم به همین جا ختم نمی شود. وزن سنگین این کانی در حفاری چاه های عمیق هم بسیار موثر است. علی الخصوص در حفاری های نفتی که پالایشگاه ها برای استخراج نفت و گاز آن را بکار می برند. سولفات باریم در نوعی گل حفاری مورد بهره وری قرار می گیرد و متعاقبا به خاطر سنگینی این ترکیب، مواد نفتی به بیرون هدایت می گردند. به طور کل این روند برای کشور ما بسیار ارزشمند می باشد چراکه غالبا منبع درآمدی کشور، بر اساس استخراج و صادرات نفت و گاز می باشد. از این رو هرگونه پیشرفت در این عرصه می تواند بسیار سودمند واقع گردد. 

در این بین مرغوبیت و خلوص مواد مورد استفاده بسیار مهم است و درنتیجه خرید پودر باریت امامی از مراکز معتبر، از اهمیت بالایی برخوردار است. با قرار گیری ناخالصی بیش از حد مشخص در گل حفاری عملکرد ام کاهش می یابد و در نتیجه کارکرد مفیدی را نخواهد داشت. بنابراین کارفرمایان تمامی تلاش خود را می کنند تا بهترین محصولات را بکار بندند. با این تفاصیل یافتن مرکز فروشی معتبر که تولیدات مرغوب و درجه یک عرضه نماید ضروری است. موضوعی که با وجود شمار بالای شرکت های توزیع و فروشندگان به سادگی ممکن نخواهد بود. 

آنالیز شیمیایی پودر باریت کریستال

Result Element Result Element
0.00 K2o 60.47 Bao
33.3 So3 2.26 Cao
2.24 Sro 0.07 Fe2o3
0.00 Cl 0.07 Al2o3
0.78 loi 0.71 Sio2
0.1 Mgo

تولید انواع باریت

فروش پودر باریت در رنگ های متنوع از جمله خاکستری، سفید، استخوانی، طوسیف کرم و قهوه ای انجام می پذیرد که امروزه مصرف کنندگان اصلی این محصولات در کنار توجه به تناسب ویژگی‌ ها و مشخصات کیفی این محصولات نظیر دانه بندی و ویسکوزیته و همچنین وزن مخصوص با استاندارد های موجود به ویژگی رنگ آنها هم توجه بسیار زیادی دارند.

این توجه از آن جهت دیده می‌ شود که ذهنیت مصرف کنندگان انواع پودر باریت نسبت به نمونه های سفید رنگ و شفاف این است که این تولیدات ناخالصی کمتری دارند و در واقع فرایند های تولیدی آنها بهتر انجام شده است.

در حال حاضر روش های متفاوتی برای تولید انواع پودر باریت وجود دارد که بر اساس ناخالصی های موجود در سنگ های معدنی باریت، هر یک از این روش ها انتخاب می گردد و بر اساس همان نظر مصرف کنندگان هر چقدر رنگ سفید این پودر های تولید شده بیشتر باشد، مسلماً کیفیت آنها بالاتر بوده و قابلیت استفاده بیشتری را به خود اختصاص می‌ دهند؛ انتخاب نوع روش های فراوری پودر های باریت در بین شرکت‌ های فعال مهم‌ترین پارامتری است که باعث ایجاد تفاوت و رقابت در بین آنها شده است.

خرید مستقیم پودر باریت امامی

یکی از موثرترین روش‌های خرید پودر باریت امامی یافتن تولید کنندگانی چون شرکت آروشا است که محصولات خود را مستقیما ارائه می‌دهند. به طور کل تعداد تولید کنندگان پودر باریت انگشت شمار می باشند. برخی از آنها با بهره گیری از منابع معروف و ممتاز به تولید پودر باریت می پردازند  و برخی دیگر هم با استفاده از معادنی با کیفیت و خلوص پایین‌تر اقدام به ساخت باریت می کنند. هر چند در ایران باریم به مقدار زیادی یافت می شود اما در حقیقت بعضی از معادن سولفات باریم حاوی مواد مرغوبی نیستند. بر خلاف آن برخی معادن هم از درصد خلوص بسیار بالایی برخوردار هستند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 40

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

بازار بزرگ تولید و فروش فرآورده های معدنی سنگ باریت

Copyright © 2024 All rights reserved