قیمت باریم سولفات مرغوب

قیمت باریم سولفات مرغوب در بین شرکت‌ های تولید کننده این ترکیبات معدنی بسیار متفاوت اعلام می گردد که این پارامتر به عوامل بی شمار وابسته می‌ باشد و در این میان می ‌توان به متفاوت بودن نوع روش های فرآوری این نوع محصولات، اندازه مش بندی، نوع بسته بندی و عیار مورد نظر خریداران اشاره کرد.

قیمت باریم سولفات مرغوب

فروش پودر باریم سولفات مرغوب صنعتی

فروش پودر باریم سولفات صنعتی در ایران و در دیگر کشورهای جهان با گسترش صنایع و پیشرفت تکنولوژی افزایش زیادی داشته است و همین امر سبب شده است تا بازارهای جهانی به سمت تهیه این ماده معدنی پرطرفدار سوق پیدا نمایند. بر اساس انجام تحقیقاتی در این زمینه می ‌توان گفت در حدود چهار و نیم میلیون تن باریت سفید بین کشورهای مختلف به صورت سالانه رد و بدل می شود که بیشترین حجم معاملات این ترکیبات مربوط به مصرف در صنایع حفاری می باشد.

از این ترکیب معدنی به واسطه داشتن چگالی و وزن مولکولی بالا در صنعت حفاری نفت و گاز استفاده می شود و در واقع می توان گفت این محصولات به واسطه داشتن قیمت مناسب و کیفیت بالا گزینه ایده آلی برای استفاده در این زمینه می باشند.

شایان ذکر است که میزان خرید و فروش پودر باریم سولفات صنعتی در منطقه خاورمیانه از رونق قابل توجهی برخوردار می‌  باشد چرا که مناطق مختلف خاورمیانه جزو مهمترین مناطق موجود در جهان هستند که از لحاظ نفت خیز بودن مورد توجه بسیاری از کشورها قرار می گیرند.

به طور کلی می توان گفت نفت خیز بودن کشورهای حاشیه خلیج فارس و به طور کلی تمامی کشورهای خاورمیانه موجب شده است که اکثر کشورهای صادر کننده پودر باریت در جهان به بازارهای منطقه خاورمیانه رجوع کنند و در واقع می ‌توان گفت فروش پودر باریت در کشور های خاورمیانه از رونق قابل توجهی برخوردار می باشد.

مشخصات فنی باریت

Melting Point 1580°C
Color Yellow/white
Physical Form Solid/powder
Quantity 20 kg
Assay Percent Range 92.5 to 97%
Formula Weight 233.39
Percent Purity 97.5 to 100.5%
Grade arp
Identification Pass Test
Packaging Laminated bag

قیمت پودر باریم سولفات لنت سازی

دلایل بی شماری برای گستردگی طیف کاربری پودر باریم سولفات در صنایع مختلف مخصوصا صنعت لنت سازی دیده می شود که مهمترین آنها قیمت پایین این ترکیبات و در دسترس بودن آنها در ایران می باشد. پودر باریم سولفات که از کوبش سنگهای معدنی باریت تهیه می‌ شود. در حجم های بالایی در ایران قابل بهره برداری می باشد و همین پارامتر باعث شده است که قیمت عرضه این محصولات در ایران در مقایسه با دیگر کشورها بسیار مناسب اعلام گردد.

از پودر باریت در صنعت لنت سازی با هدف تولید محصولاتی با بالاترین کیفیت استفاده می شود و در واقع می توان گفت این ترکیبات به واسطه داشتن خاصیتی همچون چگالی بالا در این صنایع به طور قابل توجهی باعث افزایش استحکام و پایداری لنت های تولید شده می شوند.

شایان ذکر است که در تولید لنت های خودرو معمولاً از ترکیباتی همچون پشم فولادی، کربن سیاه، گرافیت، فیبر، سرامیک، رزین، اکسید آهن، باریت استفاده می‌ شود که وجود این ترکیبات در کنار یکدیگر با درصد های مشخص شده باعث می ‌شود که افزایش طول عمر لنت های مورد نظر در دماهای بسیار بالا و بسیار پایین تامین گردد و در نهایت عملکرد مناسب و قابل قبولی از این قطعات دیده می شود.

قیمت باریم سولفات مرغوب

کارخانه تولید پودر باریت صنعت رنگ

در کارخانه تولید پودر باریم سولفات صنعت رنگ مجموعه آروشا پودر تیمی محقق و پرسنل فعالی به فعالیت مشغول هستند که همواره تلاش می نمایند، از دانش های روز دنیا برای تولید بهترین محصولات با ارزان ترین قیمت ها استفاده نمایند. در این کارخانه های تولیدی بر اساس تحقیقات انجام شده از دو روش رایج برای تولید این محصولات استفاده می‌ شود که در این میان می ‌توان به فراوری به روش مرطوب و فراوری به روش خشک اشاره کرد.

در هر یک از این روش های تولیدی هزینه های متفاوتی برای تولید این محصولات پرداخته می‌ شود و در واقع پرسنل مجموعه آروشا پودر با سنجش تمامی این موارد در نهایت بهترین روش را برای فرآوری و تخلیص پودر باریم سولفات صنعت رنگ انتخاب و مورد استفاده قرار می دهند. شایان ذکر است که بر اساس انجام آزمایش‌ ها و بررسی هزینه‌ های تمام شده این ترکیبات در دو فرایند عرضه شده در عصر حاضر فرآوری به روش مرطوب در مجموعه صنعتی آروشا پودر رایج می باشد.

در این فرآیند تولیدی ابتدا کانی های باریت که از معادن متعددی در سراسر کشور استخراج شدند وارد فرایند های شستشو می شوند تا تمامی ناخالصی ها و ترکیبات اضافه موجود در سطح آن ها شسته شود. در مرحله بعد این سنگ های معدنی توسط دستگاه‌ های خردکن به قطعات کوچکتر تبدیل می شوند تا شرایط ایده‌ آلی برای ورود آنها به دستگاه های آسیاب ایجاد گردد. بعد از ورود این ترکیبات به دستگاه های آسیاب و پودر کردن این ترکیبات مواد وارد جیگ شده و در آنجا ذخیره می شود. در این مرحله  باریت از سطح مایع موجود در این دستگاه ها خارج شده و جدا شده و در نهایت به صورت پودر های میکرونیزه در می آید.

بازار بزرگ باریم سولفات مرغوب رنگسازی

در بازار بزرگ باریم سولفات رنگ سازی شرکت های متعددی به معرفی تولیدات خود می‌ پردازند و خریداران باید به این موضوع توجه داشته باشند که بهترین محصول در واقع ترکیبی است که از رنگ سفید و شفافی برخوردار باشد. پودر باریم سولفات در صنعت رنگ سازی به عنوان یک پیگمنت معدنی سفید رنگ کاربردهایی را از آن خود می نماید و به واسطه داشتن رنگ سفید شفاف به جای دیگر پیگمنت های سفید رنگ مورد استفاده قرار می ‌گیرد.

این ترکیب معدنی با داشتن رنگ سفید به راحتی می‌ تواند پوشش دهی مناسبی را برای رنگهای تولیدی ایجاد نماید. از پودر باریم سولفات در صنعت رنگ سازی با همین رنگ سفید به عنوان یک پر کننده نیز استفاده می شود. به صورت خلاصه می توان گفت صنعتگران فعال در حوزه های تولید انواع رنگ ها و پوشش های رنگی باید در زمان خرید بهترین باریم سولفات به کیفیت بالای این محصولات و نام برند و شرکت تولید کننده آن ها توجه داشته باشند

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

بازار بزرگ تولید و فروش فرآورده های معدنی سنگ باریت

Copyright © 2024 All rights reserved