قیمت باریم سولفات صنعت رنگ

قیمت باریم سولفات صنعت رنگ برای آن دسته از خریدارانی که قصد دارند در حال حاضر خرید این محصولات را انجام دهند از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد؛ برای آگاهی از بروزترین قیمت این محصولات شما مشتریان گرامی می توانید به روش غیر حضوری از سایت های معتبر اروشا استفاده نمایید، کارشناسان این مجموعه به روزترین لیست قیمت انواع پودر های تولید شده را در اختیار داشته و اطلاعات آن را به شما ارائه می نمایند.

قیمت باریم سولفات صنعت رنگ

قیمت باریم سولفات صنعت رنگ

متاثر بودن قیمت باریم سولفات صنعت رنگ از روش های مورد استفاده برای تولید این محصولات مهمترین دلیلی است که شرکت های تولید کننده به دنبال دانش های برتر و به روز می باشند تا بتوانند با بهره برداری از ایده آل ترین روش های تولیدی محصولاتی را باب میل صنعتگران به بازار های هدف ارائه نمایند.

در حال حاضر شرکت آروشا پودر که جزو بزرگترین تولید کنندگان این محصولات است، بر اساس نیاز بازار روش های تولیدی متنوعی را برای  محصولات مورد استفاده قرار می‌ دهد و از رایج ترین روش های تولیدی در این میان می‌ توان به فرایند های خشک و فرایند های مرطوب اشاره کرد؛ البته این نکته نیز قابل توجه است که هر یک از این روش ها دارای مزیت ها و معایب مربوط به خود هستند، به عنوان مثال در روش های خشک فرایند های تولیدی بهتر انجام می پذیرد اما به دنبال آن آلودگی زیست محیطی این روش محدودیت هایی را برای استفاده از آن ایجاد کرده است و به همین دلیل در حال حاضر روش های مرطوب بیشتر قابل توجه می باشند.

قبل از انجام روش های گفته شده معمولاً فرآوری باریت و عمل جداسازی ناخالصی های آن از طریق فرایند های تغلیظ انجام می پذیرد، به عبارت دیگر می توان گفت جداسازی ناخالصی های موجود در کانسنگ های باریت از مهمترین مراحل تولید و فرآوری پودر های میکرونیزه مربوط به آن است که بیشترین تمرکز شرکت آروشا هم در همین مرحله دیده می شود.

برای انجام عملیات جداسازی ناخالصی ها معمولاً از فرآیند های شناورسازی یا آسیاب بیشتر استفاده می  شود؛ شناور سازی کانی های باریت در شرایط متغیر مورد نیاز است تا بتوان ناخالصی های همچون سولفید های سرب و روی را کاملاً جدا کرده و برخی از این ناخالصی‌ ها هم همچنین به وسیله روش های مغناطیسی قابل حذف هستند؛ در هر صورت به جرئت می توان ادعا کرد که نوع روش های فرآوری این محصولات مهمترین عامل تعیین کننده قیمت آنها می باشد.

مشخصات فنی پودر باریت مخصوص رنگسازی

PRODUCT NAME           BARIUM SULFATE,BARITE
NATURE CRYSTALLINE WHITE BARITE
SPECIFIC GRAVITY 4.25-4.35
WHITENESS 92-94
PARTICLE SIZE(nm)          <8 nm: 99.95%,<2 nm: 85%
RESIDUE GREATER THAN 40 nm        <0.05%
RESIDUE GREATER THAN 20 nm        <0.2%
BASO4 >97.5 wt%
SiO2 <1 wt%
CAO <0.5 wt%
REFRACTIVE INDEX 1/6
WATER SOLUBLE SALTS        <0.3%
OIL ABSORPTION 10 T0 15
PH VALUE 7T09
HARDNESS 3T04
HEAT RESISTANCE >1350 ‘C
LOSS ON IGNITION <0.6 wt%
MOISTURE CONTENT <0.5 wt%

فروش مستقیم باریم سولفات رنگ و پوشش

بعد از جداسازی ناخالصی های موجود در کانی های باریت و انتخاب بهترین روش ها برای فرآوری این محصولات، فروش مستقیم آنها هم می‌ تواند پارامتری برای کنترل قیمت این ترکیبات در بازار باشد؛ به همین دلیل شرکت آروشا پودر در حال حاضر فروش مستقیم باریم سولفات رنگ و پوشش را در دستور کار خود قرار داده است و بر اساس برنامه های هدفمند این فرآیند را پیش می‌ برد.

پودر باریم سولفات به عنوان یک ماده پرکننده مناسب در بحث تولید رنگ ها و پوشش های صنعتی بهره برداری می گردد، این ترکیبات بر اساس استاندارد های تعریف شده در این حوزه تولیدی به صورت بی رنگ و پودر شده به عنوان بهترین ترکیب قابل بهره‌برداری هستند؛ علاوه بر این مورد از این تولیدات در تهیه لیتوپن ها یا رنگدانه های سفید هم بهره برداری می گردد.

البته این موضوع نیز قابل توجه است که با ورود دی اکسید تیتانیوم به صنعت تولید رنگدانه ها و لیتوپن ها اهمیت استفاده از باریت در این صنعت کاسته شده و این ترکیبات جایگزین باریت شدند علت این امر هم قدرت پوششی زیادی است که دی اکسید تیتانیوم به رنگ های تولید شده می بخشد، اما در این زمینه یک مشکل بزرگ هم وجود دارد  و این مشکل بزرگ مربوط به قیمت بالاتر دی اکسید تیتانیوم در ساخت لیتوپن ها می باشد، با این وجود در برخی مواقع  هنوز هم از پودر باریت در این میان بهره‌برداری می‌ شود.

سولفات باریم طبیعی با کمترین ناخالصی حدود یک درصد اکسید آهن و با درجه خلوص 95 الی 99 با رنگ سفید به عنوان سیال کننده رنگ بهره‌برداری می‌ شود، این ترکیبات بیشترین قابلیت خود را در درجه بندی پوششی صنعت رنگ به نمایش می گذارند؛ از دیگر نتایج مثبت بهره‌برداری از این ترکیبات در صنعت رنگ می توان به  بی‌تاثیر بودن این ترکیبات از نظر رنگدانه ای اشاره کرد و معمولاً برای تکمیل توزیع یکنواخت ذرات رنگی و برای تقویت برخی از خواص رنگ های تولید شده بهره برداری از آنها انجام می پذیرد.

مرکز عرضه باریت رنگسازی

مرکز عرضه باریت رنگسازی “آروشا پودر”، به عنوان یکی از مراجع قابل اعتماد در زمینه تأمین نیازهای صنعتگران وابسته به باریت رنگسازی، فعالیت خود را انجام می‌دهد. تمرکز اصلی این مرکز، تأمین و عرضه محصولات باریت با کیفیت و متنوع به منظور استفاده در صنایع رنگ‌سازی است.

با مراجعه به مرکز عرضه باریت رنگسازی “آروشا پودر”، شما قادر خواهید بود به طور آسان و در هر شرایطی، محصولات متنوع و متناسب با نیازهای خود را تهیه کنید. این مرکز با داشتن تجربه و تخصص در زمینه باریت رنگسازی، برندهای مختلف و با کیفیت معتبر را در اختیار شما قرار می‌دهد، تا بتوانید بهترین گزینه را انتخاب کنید.

مرکز عرضه باریت رنگسازی “آروشا پودر” با توجه به نیازهای صنعتی و با استفاده از فناوری‌های پیشرفته، به عنوان یک منبع معتبر در ارائه محصولات با کیفیت برای صنایع رنگ‌سازی شناخته می‌شود. تیم فروش این مرکز آماده است تا به شما در انتخاب و خرید محصولات باریت رنگسازی مناسب کمک کند و اطلاعات لازم را درباره مشخصات فنی و خصوصیات محصولات ارائه دهد.

مرکز عرضه باریت رنگسازی آروشا پودر با هدف تامین نیاز شما صنعتگران وابسته در حال فعالیت می باشد و شما می توانید در هر شرایطی به این مرکز مراجعه کرده و محصولاتی را متنوع و متناسب با نیاز خود خریداری نمایید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 60

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

بازار بزرگ تولید و فروش فرآورده های معدنی سنگ باریت

Copyright © 2024 All rights reserved