قیمت باریم سولفات صنعتی

عواملی همچون اندازه مش، روش فرآوری، نوع بسته بندی و عیار تولیدی باریم سولفات صنعتی مهمترین پارامترهای هستند که در قیمت ‌گذاری این محصولات تاثیر می گذارند. به همین دلیل پیش از خرید این ترکیبات معدنی حتماً باید به این عوامل توجه بسیار زیادی شود.

قیمت باریم سولفات صنعتی

فروش مستقیم پودر باریت صنعتی

فروش مستقیم پودر باریت صنعتی هم به ‌صورت میکرونیزه شده و هم در انواع معمولی انجام می پذیرد چرا که این ترکیبات در هر یک از این شرایط کاربرد های گوناگونی را در صنایع مختلف از آن خود می نمایند.

به طور کلی می‌ توان گفت پودر باریم صنعتی به دلیل خواص و ویژگی های متنوعی که دارد، عمدتاً در صنایع مختلف مورد بهره‌  برداری قرار می‌ گیرد و بسیاری از صنعتگران معتقد هستند، پودر باریت صنعتی به واسطه قیمت مناسب و فراوانی که در ایران و در دیگر کشور ها دارد، به عنوان بهترین جایگزین برای اکثر محصولات شناخته شده است.

به عنوان مثال از این ترکیب در صنعت رنگ سازی به جای تیتانیوم دی اکسید که جزو پیگمنت های سفید رنگ است، استفاده می ‌شود و این ترکیب با رنگ سفید شفاف خود می تواند در تولید رنگ های پوششی و صنعتی با کیفیت تاثیرات مثبتی را فراهم نماید. در صنعت رنگ سازی معمولاً از این ترکیب به عنوان یک پر کننده استفاده می شود.

آنالیز فیزیکی پودر باریت کریستال

Result Element Result Element
mohs 3.5 Hardness by 89.5-92 Whiteness
gr/cm3 4.49 Bulk density 92 Brightness
4.3-4.4 Specific gravity 0.29 Moisture
8.16 Ph value

قیمت پودر باریم سولفات صنعت رنگ

قیمت پودر باریم سولفات صنعت رنگ یک پارامتر بسیار مهم است که شرکت های تولید کننده بر اساس نوع روش های تولیدی و میزان عیار و درجه خلوص این محصولات نسبت به خرید آن اقدام می نمایند و قیمت گذاری این محصولات را به صورت کاملاً تخصصی به انجام می رسانند. در تعیین قیمت پودر باریم سولفات صنعت رنگ میزان درجه خلوص این محصولات و نوع مش بندی آنها از اهمیت زیادی برخوردار می‌ باشد چرا که این ترکیبات معدنی در دانه بندی های متنوع دارای اثرگذاری متنوعی هستند.

علاوه بر موارد گفته شده قیمت پودر باریم سولفات صنعت رنگ در ایران و در دیگر کشورها وابسته به نوسانات قیمت ارز نیز می باشد چرا که این ترکیبات دارای کاربرد های بی شماری در صنایع مختلف هستند و در واقع با گسترش صنایع و پیشرفت تکنولوژی ها بازار خرید و فروش آنها از گسترش بسیار زیادی برخوردار شده است. به واسطه همین امر قیمت خرید و فروش این محصولات در سطح بازار های جهانی و در بازار های داخلی و وابسته به قیمت ارز می باشد.

قیمت باریم سولفات صنعتی

شرکت تولید پودر باریم سولفات لاستیک سازی

شرکت تولیدی آروشا پودر فرآوری و تخلیص پودر باریم سولفات لاستیک سازی را بر اساس استاندارد های تعریف شده در این میان به انجام می رساند و در واقع این ماده معدنی را با خصوصیات و ویژگی های منحصر به فرد در اختیار تمامی صنعتگران قرار می‌ دهد. به طور کلی می ‌توان گفت مجموعه صنعتی آروشا پودر به منظور تولید پودر باریم سولفات لاستیک سازی از کانسار های معدنی باریت تحت عملیات های فرآوری متفاوت استفاده می‌ نماید.

فرآوری کانی های باریت و تبدیل آنها به پودر های میکرونیزه تاثیر گذار باعث می ‌شود تا حد زیادی عیار و درجه خلوص این مواد معدنی به طور قابل توجهی افزایش یابد. این ترکیبات معدنی همچنین از خاصیت پرکنندگی بسیار بالایی برخوردار هستند و عمدتاً قابلیت خنثی بودن را دارند. به همین دلیل در زمان تغییر شرایط واکنش نداده و همچنان پایدار باقی می ماند.

می توان اظهار داشت مهمترین عاملی که در عصر حاضر استفاده از این ترکیب را در بین صنعتگران تولید کننده انواع لاستیک در صدر قرار داده است می‌ توان به چگالی بالای این محصولات اشاره کرد. چگالی بسیار بالای این ترکیبات باعث می‌ شود که تولیدات با کیفیت و مقاومت بیشتری تولید و عرضه شوند.

کارخانه تولید پودر باریم سولفات

گروه صنعتی آروشا پودر، کارخانه تولید پودر باریم سولفات صنعتی را با هدف مرتفع سازی نیاز صنایع وابسته در داخل کشور احداث کرده است و در این کارخانه های تولیدی از روش های متعددی برای تولید و عرضه این محصولات استفاده می شود. از رایج‌ ترین روش ‌های مورد استفاده در تولید انواع پودر باریم سولفات می توان به استفاده از روش های مرطوب و روش های خشک اشاره کرد.

فراوری به روش خشک به نوعی است که در ابتدا سنگهای باریت خورد شده و توسط دستگاه های آسیاب گلوله ای به پودر های بسیار ریز تبدیل می شود. ذرات پودر حاصل به واسطه وزن مخصوص از یکدیگر به راحتی جدا شده و سپس از طریق جریان باد به دستگاه‌ های جیگ وارد می شوند. در این زمان جریان هوا به صورت مداوم به پودر های میکرونیزه برخورد کرده و ذرات کوچک تر از ۲۰۰ مش را از آنها کاملاً جدا می نماید و به این ترتیب محصول نهایی با کیفیت فوق العاده بالا معرفی می ‌شود.

فرآوری به روش مرطوب به نوعی است که ابتدا سنگ های باریت مورد شستشو قرار می ‌گیرند تا ترکیبات اضافی آنها کاملاً جدا شود. سپس این کانی ها توسط دستگاه‌ های خردکن به قطعات کوچک تر تبدیل می شوند تا به راحتی در دستگاه های آسیاب قرار گرفته و به صورت پودر های میکرونیزه تبدیل شوند.

بعد از آسیاب کردن این سنگ های معدنی، مواد ذخیره می شوند و در واقع در این شرایط مواد مورد نظر از سطح مایع موجود کاملاً جدا شده و خارج می شوند و در آخرین مرحله دسته بندی آنها انجام می پذیرد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

بازار بزرگ تولید و فروش فرآورده های معدنی سنگ باریت

Copyright © 2024 All rights reserved