قیمت باریت کریستال صادراتی عمده در نمایندگی های فروش

باریت کریستال از جمله مواد طبیعی سفید رنگ و حائز اهمیت در بسیاری از صنایع می باشد که هم به صورت پودری و هم به صورت کریستال کاربرد دارد و در بازار های مربوطه، مدل های متفاوتی از این محصول عرضه می گردد. قیمت باریت کریستال صادراتی عمده در نمایندگی های فروش معتبر ارزانتر می باشد و خریداران این محصول می‌ توانند بهترین نوع آن را با قیمت های بسیار مناسب خریداری کنند.

قیمت باریت کریستال صادراتی عمده در نمایندگی های فروش

درآمد حاصل از فروش باریت حفاری

همانطور که در جریان هستید، بیشتر مواد معدنی موجود در طبیعت امروزه در صنعت کاربرد دارند که انواع باریت حفاری هم نمونه ای از آنها می باشد؛ این محصول در نقاط خاصی از جهان تولید می گردد و کشور ما از این نظر کشوری غنی به شمار می آید.

باریت ایرانی علاوه بر تامین نیاز داخلی، امروزه امکان صادرات این محصول به نقاط مختلف جهان را هم می دهند و معادن خدا دادی این محصول در کشور، نوعی منبع درآمد برای به شمار می‌ آیند که هر ساله درآمد زیادی از آنها عاید کشور می گردد.

این محصول هم در داخل و هم در خارج به فروش می رسد و به عنوان یکی از درآمد زا ترین مواد معدنی شناخته می شود و جالب است بدانید که صادرات این محصول سودآوری بیشتری برای کشور به همراه داشته است.

زیرا مقادیر عمده‌ ای از این محصول از طریق بازارهای خارجی عرضه می گردد و از آن جایی که در بسیاری از کشور های خارجی این محصول استخراج نمی شود، نوعی کمبود باریت در آنها احساس می شود.

باریت حفاری ایرانی در این نقاط با قیمت خوبی فروش می‌ رود و درآمد فروش این محصول در خارج نسبت به فروش آن در داخل همواره بیشتر است.

امروزه این محصول به بسیاری از کشورها صادر می گردد و در صورتی که بازاریابی این محصول به درستی انجام بگیرد، زمینه برای صادرات روز افزون آن فراهم گردد و می تواند درآمد زایی بیشتری برای کشور ایجاد کند.

قیمت باریت کریستال صادراتی عمده در نمایندگی های فروش

افزایش سود از طریق فروش باریت به کشور های همسایه

کشورهای همسایه نقش مهمی در تجارت امروز ایران دارند و بسیاری از محصولات تولیدی در کشور ما از طریق بازارهای کشورهای همسایه به فروش می رسند؛ اما اهمیت کشورهای همسایه خیلی بیشتر از سایر کشورها می باشد.

زیرا نه تنها نقش مهمی در فروش بهتر محصولات ایرانی دارند، بلکه از طریق آنها کشور ایران می تواند به نقاط دور دست هم راه داشته باشد.

کشور های همسایه به علت آن در فاصله نزدیک تری قرار دارند و نیز به علت این که دارای مرزهای مشترک با ایران می باشند، انتقال محصولات را راحت تر کرده اند و از آسان‌ ترین صادراتی که در دنیای امروزی انجام می گیرد، می توان به صادرات محصولات به کشورهای همسایه اشاره کرد.

تقریباً تمامی کشورهای همسایه در حال حاضر رابطه خوبی با ایران دارند و کیفیت محصولات ایرانی نیز بالا می باشد عظیم رو سود تجارت با این کشورها برای ایران قابل ملاحظه می باشد و برای افزایش بیشتر هم آمادگی لازم را دارد

برای آنکه سود حاصل از فروش این محصول در کشورهای همسایه افزایش پیدا کند، باید راهکارهای خاصی دنبال گردد؛ از جمله اینکه کیفیت محصول مورد نظر باید در حدی باشد که زمینه را برای تجارت بیشتر افزایش دهد.

امروزه باریت حفاری در مدل های مختلفی تولید می گردد که از نظر کیفیت با یکدیگر تفاوت دارند و در صورتی که محصول در نهایت کیفیت به دست خریدار نهایی برسد، بدون شک رضایت وی را به دنبال خواهد داشت و جلب رضایت مشتریان به طور طبیعی زمینه را برای افزایش تجارت فراهم خواهد کرد.

راهکار دیگر این است که این محصولات به مقدار بیشتری به کشورهای مقصد ارسال گردند و برای این کار باید بازاریابی این محصول توسط بازاریاب های بین المللی به طور تخصصی انجام بگیرد تا در تمامی بازارها مشتری و خریدار برای این محصول پیدا شود. قیمت باریت کریستال را می توانید از واحد فروش آروشا پودر استعلام فرمائید .

استاندارد API پودر باریت حفاری

Requirements Unit Specification
Specific Gravity   Gr/cm3 MIN 4/2
Soluble alkaline earth metals as calcium  ppm   Max 250
Residue on ASTM sieve NO 200 W.t % Max 3
Less than 6um W.t% Max 30

راهکارهای افزایش فروش باریت صنعتی

باریت صنعتی محصولی اساسی برای بسیاری از صنایع مختلف مانند صنعت رنگ سازی می باشد و این محصول به عنوان نوعی ماده اولیه و افزودنی استفاده می گردد و ساختار خاص آن به گونه ای است که هیچ محصول دیگری نمی تواند جایگزین این محصول شود.

امروزه بازار خرید باریت صنعتی رونق خوبی به خود گرفته است؛ اما برای آن که میزان فروش این محصول افزایش پیدا کند، لازم است که محصولات به مقدار بیشتری به فروش برسند؛ از این رو با پیشرفت صنعت می توانیم انتظار داشته باشیم که سودآوری فروش باریت صنعتی هم افزایش پیدا کند.

مورد دیگر این است که علاوه بر فروش این محصول در داخل کشور، باید به فکر صادرات آن هم بود و در صورتی که مقادیر قابل توجهی از این محصول به بازارهای خارجی راه پیدا کنند، سودآوری بیشتری برای کشور خواهد داشت؛ به خصوص اگر این محصول در کشور هایی که فاقد این محصول هستند، به فروش برسد.

نکته بعد این است که امروزه نباید تنها به صادرات این محصول به کشورهای همسایه بسنده کرد، بلکه باید تمامی کشورهای دور و نزدیک به عنوان مقصد صادرات در نظر گرفته شوند و باریت ایرانی باید به صورت جهانی به فروش برسد تا بتواند به نهایت سودآوری برسد..

برای افزایش فروش باریت صنعتی باید از روش های فروش مختلف استفاده کرد تا خریداران داخلی یا خارجی به شکل راحت‌ تری بتوانند با فروشندگان ارتباط برقرار کنند.

به این منظور باید از فروشگاه های اینترنتی نیز استفاده شود و مطالب آنها به زبان های زنده دنیا درج شود و راه های ارتباطی گوناگون ایجاد شود تا خریدار بدون نیاز به مراجعه حضوری هم امکان خرید این محصول را داشته باشد.

قیمت باریت کریستال صادراتی عمده در نمایندگی های فروش

فروش باریت سفید با کمترین قیمت

فروش باریت سفید با کیفیت با کمترین قیمت در این مجموعه انجام می پذیرد و عرضه کنندگان ما تمام تلاش خود را به کار گرفته اند تا نوع برتر این محصول را به خریداران عرضه کنند.

فروش محصولات در این مجموعه به طور نامحدود و کلی انجام می گیرد و با کمک روش های اینترنتی، امکان خرید غیر حضوری محصولات نیز برای خریداران فراهم شده است.

محصولاتی که در این مجموعه عرضه می شوند، نه تنها از کیفیت مطلوب برخوردار می باشند، بلکه فروش آنها به طور مستقیم و از درب واحدهای تولیدکننده انجام می گیرد؛ از این رو قیمت های بسیار ارزانی برای آنها شاهد خواهید بود.

فروش محصولات هم به طور عمده و هم به طور جزئی انجام می گیرد و سفارش های عمده را خریداران با قیمت های ارزان تری می توانند تهیه کنند. بازار بزرگ تولید باریت کریستال در ایران در اختیار آروشا پودر می باشد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.6 / 5. تعداد موافقین : 26

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

بازار بزرگ تولید و فروش فرآورده های معدنی سنگ باریت

Copyright © 2024 All rights reserved