قیمت باریت میکرونیزه درجه یک

قیمت باریت میکرونیزه درجه یک مهمترین عامل تعیین کننده میزان خرید این محصولات در بازار های هدف می باشد و قیمت مناسب این تولیدات نیز موجب شده است که در سال های اخیر مصرف کنندگان بی شماری به تهیه و خرید آنها روی آورده اند.

 قیمت باریت میکرونیزه درجه یک

مرکز عرضه باریم سولفات سفید

با در نظر گرفتن کاربرد انواع پودر باریت در صنعت حفاری نفت و گاز این نکته قابل درک می باشد که خریداران بسیار زیادی به مرکز عرضه این محصولات مراجعه می نمایند چرا که در عرضه باریم سولفات سفید به صورت مستقیم مزیت های بسیار بیشتری برای تولیدکنندگان و صنعتگران گنجانده شده است.

در حال حاضر باریم سولفات سفید در کشور های خاورمیانه بیشترین تقاضا را برای خود ایجاد کرده است و این ترکیبات در کشور هایی همچون ایران، چین، هندوستان، قزاقستان، مکزیک، مراکش، آمریکا و ترکیه در حجم های بالایی تولید و با قیمتهای متعادلی ارائه می گردد.

شایان ذکر است که برای استفاده از پودر باریت در صنعت حفاری جایگزین‌ هایی نیز وجود دارد اما هیچ یک از مواد جایگزین در منطقه مانند باریت موثر نیستند و این نوع ترکیبات یا قیمت بالایی دارند و یا عملکرد رقابتی و مشابه با باریت را ندارند؛ به همین دلیل تاکید بسیار زیادی به استفاده از باریت و سولفات باریم در صنایع مختلف دیده می شود.

در بحث تولید و عرضه پودر باریم سفید، نوع کانی هایی که از معادن استخراج و برای تولید این محصولات وارد کارخانه ها می شوند از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد؛ بر اساس نظر کانی شناسان و مطالعات میکروسکوپی که بر روی قطعات مختلف سنگ های باریت انجام شده است اصلی ترین کانی ها در اندازه دانه های بین ۵۱ میکرون تا دو و نیم میلیمتر قابل استخراج می باشند و در نهایت بر اساس نوع کانی های استخراجی مراحل تولید و عرضه باریم سولفات سفید در کارخانه ها انجام می پذیرد.

آنالیز فیزیکی پودر باریت کریستال

Result Element Result Element
mohs 3.5 Hardness by 89.5-92 Whiteness
gr/cm3 4.49 Bulk density 92 Brightness
4.3-4.4 Specific gravity 0.29 Moisture
8.16 Ph value

مرکز عرضه پودر باریم سولفات صنعتی

خوشبختانه در سال ‌های اخیر تولید و عرضه ترکیبات معدنی و فراورده های حاصل از آنها همچون پودر باریم سولفات صنعتی در ایران در حجم های بالای انجام شده است و این پارامتر نشان دهنده این موضوع است که دیگر نیازی به وارد سازی این ترکیبات از دیگر کشور ها وجود نیست.

انجام این فعالیت توسط شرکت‌ ها و کارخانه‌ های فعال در زمینه تولید فرآورده های معدنی به دلیل برخورداری از معادن ویژه در سراسر کشور می باشد؛ خوشبختانه کشور ایران جزو کشور های غنی از نظر ذخایر معدنی است ولی این مورد که ذخایر پر عیار در ایران در حال اتمام هستند، باید مد نظر تولید کنندگان فرآورده های معدنی قرار بگیرد تا آنها بتوانند در بهره‌برداری و استفاده از ذخایر باقیمانده دقت کافی مبذول داشته باشند.

باریت از جمله ترکیبات معدنی با ارزش است که در امر فرآوری مطلوب  آن مشکلاتی هم وجود دارد که ناشی از طراحی نادرست بخش کارخانه های تولیدکننده و فرآوری می باشد؛ به همین دلیل اولین نیاز برای تولید بهترین باریت و بهره‌برداری مناسب از ذخایر پر عیار باریت در ایران بررسی و بهینه سازی بخش های تولیدی بیش از پیش احساس می گردد؛ در حال حاضر برترین تولیدکنندگان پودر باریم سولفات از روش های طراحی آماری آزمایش ها استفاده کرده تا بتوانند  یک راه حل شناخته شده و مطلوب از شرایط فیلتراسیون باریت و عوامل موثر بر آن به دست آورند و در مرحله بعد بتوانند بهینه سازی بهتری از تولید این محصولات داشته باشند و در نهایت عرضه این کالاها را با حداقل قیمت ها عملی کنند.

در مجموع موارد گفته شده می‌ توان عنوان کرد که مجموعه صنعتی آروشا پودر در حال حاضر بزرگترین و معتبرترین مرکز عرضه فرآورده های معدنی همچون پودر باریم سولفات صنعتی می باشد و تمامی خریداران می توانند برای تامین نیاز خود به این مجموعه تولید کننده مراجعه نمایند.

کارخانه تولید باریت میکرونیزه

همان طور که در مبحث قبل تر اشاره کردیم بزرگترین و معتبرترین کارخانه تولید باریت میکرونیزه باید با روش های بهینه و آزمایش شده فرآیند های تولید این محصولات را تکمیل نماید تا بتواند با نتایج مثبت تولید این محصولات را به اتمام رسانده و در نهایت محصولات، با کیفیت و با قیمت مناسب را به بازار های هدف ارائه کند.

خصوصیاتی همچون خنثی بودن از نظر شیمیایی، وزن مخصوص زیاد، فراوانی ذخایر، سهولت استفاده و ارزانی پودر باریت جزو مهمترین دلایلی است که از آن در اکثر نقاط دنیا و در بسیاری از صنایع تولید مواد شیمیایی باریم دار، سرامیکی، پلاستیکی، شیشه های شفاف، لنت ترمز، کابل، جوهر سفید، آلیاژ ها، رنگ، چینی و غیره از این محصولات استفاده می گردد.

بهتر است بدانید پودر باریت میکرونیزه در سال های گذشته به عنوان باطله سایر مواد معدنی شناخته شده بود اما با آغاز فعالیت حفاری اکتشاف چاه های نفت در ایران، باریت به عنوان یک ماده معدنی اقتصادی به شمار می ‌رود و در حال حاضر در ایران باریت مورد نیاز برای شرکت های نفتی از طریق کارخانه های تولیدکننده در ایران تامین می گردد و همان که قبل تر اشاره کردیم شرکت آروشا پودر جزو بزرگترین تولید کنندگان این محصولات است که می ‌تواند در هر زمینه به تامین نیاز مصرف کنندگان این ترکیبات بپردازد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 40

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

بازار بزرگ تولید و فروش فرآورده های معدنی سنگ باریت

Copyright © 2024 All rights reserved