قیمت باریت صنعتی

در بین بسیاری از صنعتگران به دست آوردن اطلاعاتی از قیمت باریت صنعتی مهم می باشد چرا که این ترکیبات به عنوان ماده اولیه در بین تمامی صنعتگران شناخته شده است و هر کدام از آنها همواره تلاش می نمایند که به نحوی از این تولیدات استفاده نماید و در این توجیه اقتصادی به کارگیری این تولیدات نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.
قیمت باریت صنعتی ممکن است متغیر باشد و بسته به عوامل مختلفی مانند کیفیت، مشخصات فنی، محل تولید و شرایط بازار تعیین شود. همچنین، قیمت باریت صنعتی در بازار جهانی نیز تحت تأثیر قیمت‌های متغیری مانند قیمت نفت، ارز و تقاضا و عرضه قرار می‌گیرد.
برای دستیابی به اطلاعات دقیق‌تر درباره قیمت باریت صنعتی، بهتر است با تولیدکنندگان معتبر، شرکت‌های فروش و بازاریابی مختلف تماس بگیرید و قیمت‌های روز را استعلام کنید. همچنین، می‌توانید از منابع معتبر و پایگاه‌های اطلاع‌رسانی صنعتی استفاده کنید تا اطلاعات جدیدتر درباره قیمت باریت صنعتی را دریافت کنید. توجه داشته باشید که قیمت‌ها ممکن است با تغییر شرایط بازار و عوامل دیگر تغییر کنند، بنابراین توصیه می‌شود قبل از انجام هرگونه معامله، قیمت‌ها را با دقت بررسی کرده و مقایسه نمایید.

قیمت پودر باریت صنعتی

تولید پودر باریم سولفات سفید

تولید پودر باریم سولفات سفید به دلیل وجود ویژگی‌ های منحصر به فرد برای مصارف و کاربرد های مختلف آنها قابل توجه بسیاری از کارخانه ‌های فعال در داخل ایران می باشد؛ البته می ‌توان عنوان کرد که تعداد بسیار کمی از این کارخانه‌ ها توانایی تولید پودر باریم سولفات سفید درجه یک را دارند که شرکت آروشا پودر نمونه ای از آنها می باشد.

این پودر های میکرونیزه به صورت خالص دارای رنگ شیری هستند اما در صورت داشتن ناخالصی ممکن است رنگ آنها کمی متفاوت باشد؛ بر اساس آنالیز آزمایشگاهی این پودر های میکرونیزه، سختی پایینی در حدود ۳ برای آنها در نظر گرفته شده است؛ از دیگر ویژگی ‌های سولفات باریم می توان به ساختار مولکولی آنها اشاره کرد که دارای سه جهت رخ با زاویه قائم نسبت به یکدیگر هستند.

یکی دیگر از مهمترین ویژگی ‌های سولفات باریم که به واسطه همین ساختار مولکولی ایجاد شده است خنثی بودن آن است، این ترکیب در تمام فازهای مایع یک ترکیب بسیار پایدار به حساب می ‌آید و در بسیاری از حلالها قابلیت حل شدن را ندارد، تنها این ترکیبات در اسید سولفوریک غلیظ آن هم در شرایط حرارت دادن حل می شوند، اما با سرد شدن و رقیق شدن محلول دوباره پودر های باریت ته نشین شده و قابلیت حل شدن خود را از دست می ‌دهند.

پودر های باریم سولفات در سال‌ های اخیر در داروسازی و پزشکی هم کاربرد پیدا کردند چرا که این ترکیبات قابلیت جذب اشعه های ایکس و گاما را دارند؛ این تولیدات به واسطه همین ویژگی برای عکسبرداری از قسمت  های داخلی بدن انسان مورد استفاده قرار می گیرند و همچنین از آنها در تولید بتن های مقاوم در آزمایشگاه ها و نیروگاه های هسته ای بهره برداری می گردد.

مشخصات فنی باریت

Melting Point 1580°C
Color Yellow/white
Physical Form Solid/powder
Quantity 20 kg
Assay Percent Range 92.5 to 97%
Formula Weight 233.39
Percent Purity 97.5 to 100.5%
Grade arp
Identification Pass Test
Packaging Laminated bag

فروش مستقیم پودر باریم سولفات سفید

سنگ های باریت به صورت رگه های نازک در بین رسوبات معدنی قابل پیدایش هستند و این سنگ ها در قیاس با دیگر کانی های معدنی کمتر یافت می شوند، بنابراین فرآوری و استخراج آنها با قیمت های بیشتری انجام می پذیرد؛ البته پودر باریم سولفات سفید تولید شده در آروشا پودر از قیمت بسیار مناسبی برخوردار می باشد.

یکی از اقدامات شرکت آروشا پودر برای کاهش قیمت این محصولات، فروش مستقیم و بدون واسطه می باشد؛ این واحد تولید کننده از طریق نمایندگی های مستقیم خود محصولاتی را بدون واسطه ارائه می نماید تا خریداران بتوانند یک خرید به صرفه را تجربه نمایند.

در این واحد تولیدکننده فعالیت فروش مستقیم هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری قابل انجام می ‌باشد و این مزیت دیگری است که شرکت آروشا برای تمامی متقاضیان خود به وجود آورده است.

پودر باریم سولفات سفید همان طور که اشاره کردیم دارای ویژگی ‌ها و مشخصات منحصر به فردی است و به عنوان بهترین ترکیب در تهیه رنگدانه ها و به عنوان عامل کنتراست رادیویی بهره برداری می گردد؛ این ترکیبات در سنتز و تولید رنگدانه های سفید که در رنگ های صنعتی به کار گرفته می‌ شوند به عنوان بهترین نمک باریم دار قابل بهره‌برداری هستند و معمولاً برای تولید رنگ های روغنی از این ترکیبات به عنوان تکمیل کننده بافت استفاده می شود؛ در حقیقت زمانی که این نمک های جامد معدنی برای تهیه رنگ مورد استفاده واقع می شوند قوام و ثبات خوبی را به تولیدات نهایی می بخشد.

این ترکیبات در حالت محلول معلق هستند و اغلب از نظر پزشکی یک عامل کنتراست رادیویی برای تصویربرداری به کمک اشعه های ایکس و سایر روش های تشخیصی شناخته شده می باشند.

نمایندگی فروش پودر باریت مرغوب

با تایید این گفته که پودر باریت مرغوب به عنوان ماده اولیه در بسیاری از صنایع بهره برداری می گردد، توجه به کیفیت این محصولات و خرید آنها از طریق نمایندگی های فروش مستقیم جزو اصلی ترین اهداف مصرف کنندگان می باشد؛ در حال حاضر نمایندگی فروش اروشا، یک مرکز معتبر برای مراجعه تمامی متقاضیان است، این واحد تولید کننده همواره محصولاتی را بر اساس نیاز صنعتگران بسته بندی و ارائه می نماید؛ ما در این مجموعه منتظر تماس شما مشتریان گرامی خواهیم بود.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.7 / 5. تعداد موافقین : 40

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

بازار بزرگ تولید و فروش فرآورده های معدنی سنگ باریت

Copyright © 2024 All rights reserved