قیمت باریت سفید صادراتی عمده در بازار جهانی

باریت سفید نوعی ماده معدنی کریستال شکل می باشد که مستقیما از طبیعت به دست می آید و به عنوان نوعی ماده اولیه در بسیاری از صنایع کاربرد دارد؛ بنابراین این محصول به شکل های مختلفی جهت تامین نیاز این صنایع عرضه می گردد. قیمت باریت سفید صادراتی عمده در بازار جهانی دارای نرخ های مشخصی می باشد که در این مجموعه با فروش مستقیم محصولات، همواره قیمت های ارزان و به صرفه برای آنها در نظر گرفته می شود.

قیمت باریت سفید صادراتی عمده در بازار جهانی

تاثیر بسته بندی در قیمت باریت سفید

باریت سفید در صنایع مختلف مانند صنایع تولید رنگ و پلاستیک ماده ای شناخته شده و مهم می باشد که سفید رنگ بوده و به صورت دانه بندی های ریز به فروش می رسد؛ این محصول به شکل های فله و بسته بندی شده از طریق بازار قابل تهیه است.

اما برای آنکه نگهداری و انتقال این محصولات به درستی انجام بگیرد، باید برای آنها بسته بندی های با کیفیت در نظر گرفته شود. وجود بسته بندی های مناسب برای باریت کاری شایسته می باشد و سبب می گردد که کیفیت این محصول در طولانی مدت به خوبی حفظ شود.

از آنجایی که وجود بسته بندی های با کیفیت برای این محصول بسیار اهمیت دارد، نوع بسته بندی های بر روی قیمت آنها تاثیر گذار است. واقعیت این است که تأثیر بسته بندی بر روی قیمت باریت سفید بسیار اندک می باشد.

هزینه مربوط به بسته بندی کردن این محصول بخش بسیار کوچکی از قیمت نهایی باریت سفید را تشکیل می‌ دهد اما همانطور که اشاره شد، وجود بسته بندی می تواند تاثیرات مثبتی بر روی کیفیت محصول داشته باشد. البته نوع بسته بندی ها با دیگر فرق دارند و ممکن است تاثیرات آنها بر روی قیمت نهایی متفاوت باشد.

مشخصات فنی باریت

Melting Point 1580°C
Color Yellow/white
Physical Form Solid/powder
Quantity 20 kg
Assay Percent Range 92.5 to 97%
Formula Weight 233.39
Percent Purity 97.5 to 100.5%
Grade arp
Identification Pass Test
Packaging Laminated bag

آشنایی با نحوه قیمت گذاری باریت خالص

باریت سفید محصولی طبیعی می باشد که در برخی از مناطق کشور از طبیعت برداشت می‌ شود؛ این محصول با درجه های کیفی گوناگون در بازار به فروش می‌ رسد و از نظر شیوه بسته بندی نیز دو نوع فله و بسته بندی شده را در بر می گیرد؛ از این رو قیمت گذاری این محصول به شکل های متفاوتی انجام می گیرد و هر چه میزان خلوص محصول و در نتیجه کیفیت آن بیشتر باشد و اندازه بلور و دانه بندی های آن یکنواخت تر باشند، این محصول ارزش بیشتری داشته و قیمت بیشتری برای آن در نظر گرفته می شود، برای خالص سازی باریت سفید معمولاً این محصول به کارخانجات مربوطه انتقال داده می شود و در آنجا عملیات خاصی بر روی این محصول صورت می پذیرد تا هرگونه ذرات ریز و کوچک از داخل آنها جدا شده و یک باریت خالص جداسازی شود.

بعد از آن محصول مورد نظر به صورت پودری شکل با دانه های بسیار ریز آماده می گردد و یک محصول خالص برای عرضه در بازار آماده می گردد و به علت آن که خالص کردن این محصول متحمل هزینه هایی می شود، همیشه نوع خالص آن قیمت بیشتری دارد، بنابراین میزان کیفیت باریت سفید یکی از مهم‌ ترین فاکتورها در تعیین قیمت آن شناخته می شود. نوع بسته بندی شده این محصول نیز از نظر قیمت با نوع فله متفاوت بوده و همواره با قیمت بیشتری عرضه می گردد.

گاهی اوقات قیمت گذاری این محصولات بر اساس ایرانی بودن یا خارجی بودن محصول انجام می‌ گیرد؛ اما در حالت کلی در خصوص قیمت‌ گذاری این محصول باید بدانید که همیشه کیفیت حرف اول را می‌ زند؛ تفاوتی ندارد که باریت سفید مربوط به کدام منطقه باشد و کیفیت اصلی ترین فاکتور است و اکثر اوقات این محصول با نرخ‌ های مشخصی در واحد های فروش اصلی به فروش می رسد.

در حالت کلی نرخ روز این محصول از نرخ ارز تاثیر می پذیرد و برای آن قیمت های مشخصی برای این محصولات در نظر گرفته می شود، با نوسان نرخ ارز، قیمت این محصول هم تغییر پیدا می کند؛ نکته دیگر این است که محصولاتی که به عنوان باریت صادراتی و از طریق بازارهای خارجی به فروش می‌ رسند، همیشه قیمت بیشتری نسبت به محصولاتی که در داخل عرضه می شوند، دارند.

لیست بروزترین قیمت باریت سفید در کاشان

برای آن که فرد خریدار بتواند اطلاعات لازم و کافی در مورد نرخ روز انواع باریت سفید را به دست بیاورد و از جزئیات مربوط به این محصولات آگاهی یابد، واجب است که توزیع کنندگان و فروشندگان این محصول، یک لیست کامل و دقیق از قیمت روز این محصولات را در اختیار خریداران قرار بدهند؛ معمولاً اطلاع از قیمت محصولات می‌ تواند به فرد خریدار کمک کند تا با توجه به شرایط خود اقدام به تهیه این محصول کند و از این رو از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

امروزه بسیاری از فروشندگان معتبر، لیست قیمت انواع باریت سفید را به خوبی طراحی کرده و با ذکر جزئیات مربوط به انواع مختلف این محصول و قیمت بروز رسانی آنها به صورت اینترنتی و در سایت ها و فروشگاه های معتبر در اختیار خریداران قرار می دهند، به طوری که خریداران از هر کجای کشور دسترسی سریع و راحت به آنها دارند؛ بروز کردن لیست قیمت باریت سفید بسیار اهمیت دارد؛ زیرا نرخ روز این محصول همواره تحت تاثیر عوامل گوناگونی قرار دارد و نوسان قیمت برای آن اتفاق می‌ افتد.

هر چند ممکن است لیست قیمت برای مدتی ثابت بماند؛ اما احتمال تغییر آن وجود دارد و هر گونه تغییر افزایشی و کاهشی در هنگام بروز رسانی کردن قیمت‌ ها باید در لیست قیمت لحاظ شود.

قیمت پودر باریت سفید در سمنان

پودر باریت سفید نسبت به سایر مدل‌ های این محصول همواره کاربردهای بیشتری دارد و در حقیقت محصولی آماده می باشد که به عنوان ماده اولیه در صنایع مورد استفاده قرار می‌ گیرد؛ در حال حاضر مراکز فروش زیادی در زمینه توزیع باریت فعالیت دارند؛ اما در این مجموعه عرضه کنندگان تلاش می کنند تا بهترین نوع این محصول را به دست خریداران برسانند که از کیفیت بالایی برخوردار است و دارای بسته‌ بندی های مناسب می باشند.

با فروش مستقیم این محصول، قیمت های بسیار مناسبی برای آنها در نظر گرفته می شود. بهترین قیمت پودر باریت سفید را در این مجموعه شاهد خواهید بود؛ چرا که محصولات با نرخ تولید به فروش می‌ رسند و قیمت های بسیار مناسب تری هم دارند؛ فروش پودر باریت به طور نامحدود انجام می گیرد و سفارش های عمده این محصول از سراسر کشور پذیرفته و در کوتاه ترین مدت به دست خریدار می رسند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

مطالب جدید سایت