قیمت انواع پودر باریت مرغوب

قیمت پودر باریت در انواع و اقسام مختلفی مشاهده می شود که ریشه در کیفیت و مرغوب بودن آنها دارد. با توجه به اینکه ایران جزء بزرگترین منابع این ماده معدنی می باشد، می بایست از نرخ فروش ارزان تری برخوردار باشد. در حالت کلی مواد کانی چندان هزینه بر نمی باشند و در حقیقت یکی از دلایل مصرف زیاد آنها نیز همین امر است. بیشتر صنایع و تولید کنندگان به خاطر صرفه جویی در هزینه ها از پودرهای معدنی بهره مند می گردند. اما از سوی دیگر افراد سودجو و دلالان با توزیع مواد نامرغوب و غیر اصل باعث سلب اعتماد خریداران شده اند. بدین ترتیب رفته رفته مصرف کنندگان، به خصوص صنعتگران که سهم عمده‌ی کاربران مواد معدنی را شامل می شوند، دچار آشفتگی و عدم اعتماد به فروشندگان گردیده‌اند.

قیمت انواع پودر باریت مرغوب

شرکت تولید پودر باریت صنعت رنگ

کارخانه آروشا پودر به عنوان بزرگ ‌ترین و برجسته‌ ترین شرکت تولید پودر باریت صنعت رنگ به صورت حرفه‌ ای فعالیت های خود را آغاز کرده است و بر مبنای استاندارد های تعریف شده در بین شرکت ‌های تولیدکننده انواع رنگ های صنعتی، تولید این محصولات را به انجام می رساند. در حال حاضر فعالیت این مجموعه صنعتی به صورت مستقیم و اینترنتی شرایط ایده آلی را برای ثبت سفارش متقاضیان در سراسر کشور ایجاد کرده است و آنها به راحتی می توانند خرید این محصولات را در حجم های بالا با قیمت ‌های پایین ‌تر به انجام برسانند.

پودر باریت در صنعت رنگ دارای کارایی قابل توجهی می باشد و به عنوان بهترین محصول در تولید رنگ های صنعتی و ساختمانی با هدف افزایش چسبندگی و مقاومت این محصولات مورد بهره برداری قرار می گیرد؛ قابل توجه است که پودر های باریت برای بهره‌برداری در این صنعت مهم حتماً باید به صورت میکرونیزه و مش بندی شده معرفی گردند.

بر اساس مستندات به ثبت رسیده هر چقدر اندازه ذرات این پودر های میکرونیزه ریزتر باشد، عدد مش‌ بندی آنها بالاتر اعلام می‌ گردد و در واقع خریداران می‌ توانند بر مبنای استاندارد های ثبت شده در این میان خرید بهترین محصولات را تجربه نمایند؛ ریز بودن اندازه ذرات پودر های باریت باعث نفوذ بهتر این پر کننده‌ ها به درون مواد اولیه مورد استفاده در تولید رنگ‌ ها می‌  شود و از این طریق درخشندگی رنگ‌ ها و میزان پوشش دهندگی آنها افزایش می‌ یابد.

آنالیز فیزیکی پودر باریت کریستال

Result Element Result Element
mohs 3.5 Hardness by 89.5-92 Whiteness
gr/cm3 4.49 Bulk density 92 Brightness
4.3-4.4 Specific gravity 0.29 Moisture
8.16 Ph value

قیمت خرید پودر باریت میکرونیزه

خرید پودر باریت میکرونیزه هدف بسیاری از صنعتگران فعال در صنایع سرامیک سازی، مصالح ساختمانی، لوازم آرایشی و بهداشتی، صنایع حفاری نفت و گاز می باشد که از این ترکیبات با اهداف خاصی استفاده می نمایند. شایان ذکر است که قیمت خرید پودر باریت میکرونیزه برای هر یک از صنعتگران بسیار متفاوت اعلام می گردد چرا که این ترکیبات به واسطه داشتن خصوصیات فیزیکی و شیمیایی و روش های تولیدی و خالص سازی مختلف، قیمت های متنوعی دارند و در واقع تولید کنندگان بر اساس تک تک مراحل تولید این محصولات، قیمت گذاری نهایی آنها را انجام می دهند.

برای دریافت لیست قیمت خرید پودر باریت میکرونیزه مراجعه به مجموعه صنعتی آروشا پودر یک روش ایده آل برای تمامی صنعتگران در سراسر کشور می باشد چرا که این مجموعه تولید کننده بر اساس حجم خرید متقاضیان قیمت های مناسبی را برای آنها اعلام می نماید.

قیمت انواع پودر باریت مرغوب

فروش بهترین سولفات باریم رنگ و پوشش

امروزه در حدود بیست معدن سنگ باریت در کشور فعال می باشد. از این معادن، باریت بسیاری استخراج می گردد که تقریبا ۸۰ درصد آن به مصرف پالایشگاه های نفت و گاز در می آید. از آنجا که سولفات باریم خواص موثری در ترکیب خود دارا می باشد، صنایع تولیدی زیادی از این کانی در فرآیند های گوناگون بهره می برند.

همان طور که گفته شد، بیشترین آنها به منظور تهیه گل حفاری، جهت استفاده در حفر چاه های عمیق به ویژه پالایشگاه ها بکار برده می شود. مسلما وجود منابع زیرزمینی همچون کار و نفت در کشور ما، موجب شده تا استفاده زیادی از بهترین پودر باریت در این صنعت صورت گیرد.

سولفات باریم رسوب شده در روان سازی رنگ و پوشش دهی کاغذ نقش موثری برعهده دارد. از کربنات باریم برای لعاب و پرداخت سرامیک هم استفاده می شود. همچنین از کلرور باریم در صنایع نساجی و چرم سازی بکار برده می شود. اکسید باریم در صنایعی از قبیل: شیشه سازی، کوره های الکتریکی و متالوژی بسیار تاثیر گذار است.

همچنین جهت تصفیه ترکیبات حاصل شده از ملاس که به منظور تولید شکر بهره برداری می شود، از هیدروکسید باریم استفاده می کنند. با این تفاصیل گاها قیمت فروش انواع پودر باریت به نسبت نوع مصرف و درصد خلوص متغیر خواهد بود.

لیست قیمت انواع پودر باریت

بالطبع در چنین شرایطی برخی شرکت ها به دنبال سودآوری بیشتر، اقدام به ارائه قیمت های گران تر نمودند. گروه صنعتی آروشا با بهره گیری از کارخانجات متعدد و مجهز خود جهت ثبات بخشی به قیمت انواع پودر باریت اقدام به فروش مستقیم باریت نموده است. برای اطلاع از لیست قیمت‌ ها می توانید با مشاوران فروش شرکت ارتباط برقرار کرده و از آنها راهنمایی بخواهید.

بهتر است اطلاع داشته باشید مجموعه صنعتی آروشا پودر تنوع بالایی را در بحث عرضه این محصولات مد نظر قرار داده است و شما در هر صنعتی که تولید کننده باشید می‌ توانید خرید خود را از این مجموعه انجام دهید.

در این واحد تولید کننده حتی برای سفارشات شما بازرگانی‌ های صادراتی هم برنامه‌ هایی از پیش تعیین شده است و شما کافی است کشور هدف برای صادرات این محصولات را اعلام نمایید تا بقیه برنامه‌ ریزی‌ ها توسط این مجموعه تکمیل شود.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

بازار بزرگ تولید و فروش فرآورده های معدنی سنگ باریت

Copyright © 2024 All rights reserved