قیمت انواع پودر باریت سازان

قیمت انواع پودر های باریت سازان با توجه به کیفیت محصول تولیدی فوق العاده مناسب می‌باشد و در نمایندگی های مجاز با قیمت مشخص به فروش می‌رسد. مشکلی که اغلب خریداران پودر باریت با آن سر و کار دارند، قیمت‌های متنوع و بعضاً گران این محصول در بازار فروش است. در حالی که بسیاری از مصرف کنندگان سولفات باریم به خاطر نرخ ارزان و مناسب، به آن روی می آورند، برخی فروشندگان مبالغ بالایی را برای آن طلب می کنند. پر واقع مواد معدنی از جمله باریت، به دلیل فراوانی در سطح پوسته زمین از بهای گرانی برخوردار نیستند. به خصوص که جهت تولید و آماده سازی جهت بهره وری، تخت فرآیندهای پیچیده ای قرار نمی‌گیرد. کافی است تا مواد استخراجی در کارخانه شستشو داده شود و پس از گذراندن فرایندهایی چون کوبش و خردایش، محصول آماده استفاده شود.

قیمت انواع پودر باریت سازان

کاربرد های باریت

بر اساس آمار به دست آمده باریت های معدنی بیشترین کاربرد خود را به عنوان عامل توزیع در لجن های حفاری به ثبت رساندند و این دقیق همان چیزی است که ۹۹ درصد از باریت تولید شده در کشور های بزرگ همچون ایالت متحده برای آن به مصرف رسیده است؛ این تولیدات همچنین به عنوان پرکننده وزن برای کاغذ، پارچه و لاستیک و به عنوان رنگدانه سفید مورد بهره‌ برداری قرار می‌ گیرد.

باریت های معدنی تراکم بسیار بالایی دارند و همین ویژگی را به تولیدات صنعت کاغذ می بخشند و به تولیدکنندگان اجازه می‌ دهند تا کارت هایی را برای بازی تولید نمایند؛ از این تولیدات به عنوان اصلی ترین منبع تامین مواد باریم دار در صنعت شیمیایی هم بهره برداری می گردد .

باریت توانایی جلوگیری از انتشار اشعه های خطرناک ایکس و گاما را دارد و به واسطه همین ویژگی کاربرد های را در تولید بتن های مخصوص برای محیط‌ های همچون بیمارستان ها، نیروگاه ها و آزمایشگاه ها از آن خود کرده است؛ این تولیدات همچنین به واسطه همین ویژگی در آزمایش های پزشکی تشخیصی به بهره‌ برداری می‌ رسند و معمولاً بعد از ورود این ترکیبات به صورت سوسپانسیون به بدن بیمار شرایط بهتری برای عکس های گرفته شده از قسمت های داخلی بدن فراهم می گردد.

آنالیز باریت حفاری

BAS-10 BAS-09 واحد رابطه  
1086/2 1160/5 g A وزن نمونه خشک
1086/8 1161/1 g B وزن نمونه اشباع با سطح خشک
829/3 884/0 G C وزن نمونه غوطه ور در آب
257/5 277/1 cm³ B-C حجم نمونه
0/6 0/6 g B-A مقدار آب جذب شده
4/218 4/188 g / cm³ A/(B-C) دانسیته خشک
4/221 4/190 g / cm³ B/(B-C) دانسیته اشباء
0/1 0/1 % 100 (B-A) /A درصد جذب آب

خرید پودر باریت مستقیما از کارخانه

با این وجود در شرایطی به دست مصرف کننده می رسد که بارها توسط واسطه های گوناگون دستخوش تغییر شده است. بدین ترتیب هزینه های جانبی بر آن افزوده می گردد و نهایتا با نرخ بالایی به متقاضی عرضه می گردد. حال برای پیشگیری از چنین معضلاتی چه راهکاری پیش روی مصرف کننده قرار دارد؟ یکی از روش های موثر برای خرید پودر باریت ، مراجعه به تولید کننده و کارخانجاتی است که این محصول کاربردی را تولید می کنند. برخی از تولید کنندگان محصولات خود را پس از ساخت به صورت مستقیم به متقاضیان ارایه می دهند.

هر چند تعداد اینگونه شرکت ها اندک است اما با مراجعه به آنها و تهیه مواد مورد نیاز، بسیاری از معضلات مصرف کنندگان برطرف می گردد. پودر باریت سازان با کیفیت بی نظیر تولید می شود و رضایت عمومی صنایع مورد استفاده را در پی دارد. این پودر ارزشمند با خلوص بالا و کیفیت عالی در صنایع حفاری به دلیل سنگینی وزن و چگالی بالا استفاده می شود.

تولید کننده انواع پودر باریت سازان

مجموعه آروشا، از دسته تولید‌کنندگانی است که در راستای دسترسی صنایع گوناگون به پودر های باریت سازان اقدام به توزیع مستقیم محصولات خود می‌نماید. بدین ترتیب خریداران بهترین تولیدات را با کیفیتی مرغوب و خالص تهیه می کنند. از سوی دیگر نرخ خرید مواد اولیه از کارخانه، به مراتب ارزان‌تر از فروشندگان و مراکز توزیع واسطه می باشد. هرچند قیمت فروش انواع پودر باریت متفاوت می باشد اما این مرکز با نرخ ثابت و مشخصی تولیدات خود را روانه بازار می‌نماید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

بازار بزرگ تولید و فروش فرآورده های معدنی سنگ باریت

Copyright © 2024 All rights reserved