قیمت انواع پودر باریت حفاری

در بازار داد و ستد مواد معدنی، نمونه های مختلف پودر باریت حفاری درجه یک و باکیفیت عرضه شده که با قیمت استاندارد و در انواع درجه بندی ها به مشتری ارائه می گردد. انواع پودر باریت از جمله تولیدات حاصل آمده از معادن فعال در مناطق مختلف کشور می باشد. محصولات مذکور اغلب به صورت توده ای، باروتی و دانه ای استخراج می گردد. از موارد مصرف این پودر به دلیل سنگینی وزن استفاده در حفاری و اکتشاف چاه های نفت و گاز می باشد که نتیجه آن خروج راحت گاز و نفت از دل زمین است.

قیمت انواع پودر باریت حفاری

فروش پودر باریت حفاری

فروش پودر باریت حفاری از ارزش اقتصادی بالایی در ایران برخوردار می باشد چرا که از این ترکیب در فرآیندهای حفاری چاه‌ های نفت و گاز استفاده می گردد. از مهمترین خصوصیات پودر باریت برای استفاده در صنعت حفاری می ‌توان به چگالی بالا و وزن سنگین این پودرهای میکرونیزه اشاره کرد. این شاخصه ها برای استفاده از آنها در حفاری های عمیق و استخراج مواد ارزشمند همچون نفت و گاز بسیار تاثیر گذار می باشد.

در زمان استخراج نفت و گاز بهترین پودر باریت با درصد خلوص مشخص، به همراه دیگر ترکیبات گل حفاری وارد چاه های عمیق می گردد و در واقع مشخصات ساختاری این محصول باعث می ‌گردد که خروج مواد از چاه ها بهتر انجام پذیرد و در راستای همین امر تاثیرات مثبت این ترکیب معدنی در اقتصاد کشور به راحتی قابل مشاهده می باشد.

مشخصات باریت حفاری طبق استاندارد API

خواص مشخصات مورد نیاز
وزن مخصوص حداقل g/cm2 4.20
مقدار فلزات قلیایی محلول در آب مانند کلسیم حداکثر 220 ppm
باقیمانده روی سرندهای 200 مش حداکثر 3%
باقیماند روی سرند های 325 مش حداکثر 5%
مقدار نمک های محلول کمتر از 1 ppm
مقدار اکسید های آهن در حد 1 ppm
Baso4 92-96 درصد

قیمت پودر باریت

قیمت پودر باریت بسته به کیفیت محصول تولید شده و عرضه شده توسط تولیدکنندگان مختلف متغیر می باشد. این محصولات بر اساس استفاده در صنایع مختلف در گرید های متنوع تولید می گردد و این موضوع می ‌تواند در تعیین قیمت نهایی آنها تاثیر داشته باشد. علاوه بر این موضوع به واسطه دسترسی به بهترین معادن برای استخراج سنگ های باریت با بالاترین درجه خلوص، قیمت این محصولات در ایران بسیار مناسب تر از دیگر کشور ها اعلام می گردد و این یکی از مهمترین دلایلی است که در حال حاضر به استفاده از این محصولات در صنایع حساس مخصوصاً در صنعت حفاری توجه بسیار زیادی می شود.

البته ناگفته نماند که سنگ‌ های معدنی استخراج شده از ذخایر طبیعی از نظر کیفیت و عناصر تشکیل دهنده با یکدیگر تفاوت‌ هایی دارند و همین پارامتر باعث تفاوت رنگ آنها می‌ شود پس تولید کنندگان می‌ توانند در اولین مرحله با شناسایی بهترین سنگ‌ های معدنی و جداسازی آنها از یکدیگر و بعد از آن شناسایی ناخالصی‌ های موجود در آنها و انتخاب بهترین روش‌ ها برای از بین بردن این ناخالصی‌ ها، شرایط بهتری را برای عرضه محصولات با ارزان‌ ترین قیمت فراهم آورند.

پودر باریت حفاری

تولید پودر باریت حفاری

تولید پودر حفاری از ارزش اقتصادی بالایی برخوردار می باشد زیرا این ترکیبات معدنی در حفاری چاه‌ های نفت و گاز بیشترین کاربرد را به خود اختصاص می‌ دهند و از آنجایی که کیفیت بالا و قیمت مناسبی دارند، استفاده از آنها کاملا مقرون به صرفه می باشد.  در راستای اهمیت استفاده از انواع پودر باریت در صنعت حفاری، در حال حاضر مجموعه صنعتی آروشا پودر، به عنوان بزرگترین و مجهزترین کارخانه تولید کننده پودر های معدنی در ایران این محصولات را به صورت مستقیم در اختیار تمامی خریداران قرار می دهد. در این مجموعه صنعتی بسته بندی انواع پودر باریت بر اساس نظر خریداران انجام می پذیرد.

در تولید پودر های باریت حفاری تجهیزات و دستگاه‌ های درگیر در فرایند های تولیدی و عملکرد هایی که از خود به نمایش می‌ گذارند اهمیت بسیار زیادی دارد و بر مبنای همین مورد رقابت شدیدی بین تولید کنندگان ایجاد می‌ شود، اما بهتر است بدانید شرکت آروشا پودر از این نظر هم تجهیزات به روزی در اختیار دارد و تولیدات خود را با قیمت‌ های بسیار مناسب و عادلانه ارائه می‌ نماید.

مرکز توزیع بهترین باریت حفاری

از خصوصیات بارز باریت، می توان به سنگین بودن و چگالی بالای آن اشاره کرد. این خصیصه به ویژه جهت حفاری های ها عمیق و استخراج موادی چون نفت و گاز، بسیار تاثیر گذار می‌باشد. هنگام استخراج مواد نفتی، بهترین پودر باریت را با درصد خلوص مشخص، به همراه دیگر مواد گل حفاری وارد چاههای عمیق کرده و سپس چگالی باریت موجب خروج مواد از چاه می گردد. این تمهیدات در ایران که صاحب پالایشگاه‌های متعددی است، بسیار مثمر ثمر بوده و کارایی فراوانی دارد. به خصوص که درآمد اصلی کشور ما نیز همین منابع نفت و گاز است. بنابراین هر چه این صنعت عملکرد بهتری داشته باشد، متعاقبا سودآوری بیشتری خواهد داشت.

بر اساس میزان فعالیت پالایشگاه های فعال در سراسر کشور، نیاز به گل حفاری نیز افزایش می یابد. هم اکنون نزدیک به ۸۵ درصد پودر باریت بدست آمده از کارخانجات، جهت تهیه گل حفاری صرف می شود. این مقدار نشان دهنده‌ی اهمیت فروش باریت در بازار ایران می باشد اما در بسیاری از کشورهای نفت خیز نیز، این روند مشاهده می شود. از این رو قیمت پودر باریت حفاری توسط مراکز توزیع با تنوع فراوان ارائه می گردد.  

لیست قیمت انواع پودر باریت حفاری

قیمت پودرهای ارائه شده در بازار، بسته به کیفیت محصول عرضه شده متفاوت می باشد. همچنین می توان انواع باریت را در حجم های مختلف به صورت نقد و اقساط دریافت کرد. مجموعه صنعتی آروشا برای یکسان سازی قیمت انواع پودر باریت حفاری و نیز دستیابی خریداران به باریت خالص و درجه یک، اقدام به عرضه مستقیم تولیدات خود نموده است.

بنابراین صنعتگران و تولیدکنندگان در هر حوزه‌ای می توانند با مراجعه به سایت ما، مواد مورد نیاز خود را بدون هر گونه واسطه خریداری نمایند. بدین ترتیب نه تنها از کیفیت محصولات اطمینان خاطر خواهند داشت، بلکه با کنار گذاشتن دلالان و مراکز فروش پودر باریت، نرخ کمتری را برای تهیه پرداخت می نمایند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 51

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

بازار بزرگ تولید و فروش فرآورده های معدنی سنگ باریت

Copyright © 2024 All rights reserved