فروش پودر باریت سفید تبریز

فروش انواع پودر باریت سفید در شهر تبریز توسط مراکز متعددی صورت می گیرد که البته با کیفیت های متنوعی همراه است. ممکن است برخی اوقات محصول مناسب و مرغوبی خریداری نمائید اما گاهی اینطور پیش نمی رود. بعضی مواقع مواد تهیه شده ناخالصی زیادی داشته و غیر اصل هستند. مسلما این چیزی نخواهد بود که شما به دنبالش بودید. از سوی دیگر قیمت های فروش هم ممکن است متفاوت باشد. در بسیاری مواقع هزینه های یکسانی پرداخت می کنید اما دفعاتی هم وجود دارند که محصولی ارزان تر بدست می آورید. همچنین گاها دیده می شود یک فروشنده هر بار کیفیت متفاوتی در اختیار شما قرار می دهد و این موضوع به منابع و تولید کننده ها مربوط است. حال این سوال پیش می آید که دلیل همه‌ی این تفاوت ها چیست؟ برای یافتن پاسخ با ما همراه باشید.

فروش پودر باریت سفید تبریز

عرضه سراسری پودر باریت

عرضه سراسری پودر باریت در ایران به واسطه وجود معادن بسیار زیاد برای استخراج سنگهای معدنی باریت می باشد. برای تولید پودرهای میکرونیزه باریت در اولین مرحله سنگهای باریت از معادن با کیفیت استخراج می شوند و وارد خطوط تولیدی شده و میکرونیزه کردن آنها انجام می پذیرد. در مرحله بعد خالص سازی و دانه بندی کردن پودرهای میکرونیزه باریت و در نهایت بسته بندی این محصولات انجام می پذیرد. شایان ذکر است که پودر باریت در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار می‌ گیرد و بدهی است که هر یک از صنعتگران به نمونه های متفاوتی از این محصولات نیازمند باشند.

صادرات پودر باریت سفید

صادرات پودر باریت سفید چرخه اقتصادی خوبی را در کشور ایجاد می نماید و باعث افزایش درآمد زایی و ایجاد اشتغال بیشتر در بین شرکت ‌های تولیدکننده فرآورده های معدنی می‌ شود. پودر باریت سفید در ایران در حجم های بسیار زیادی قابل تولید می باشد و به جرات می توان گفت تولیدکنندگان و توزیع‌ کنندگان بسیار زیادی در مناطق مختلف کشور در حال فعالیت هستند که تنها بعضی از آنها پودر باریت مرغوب را عرضه می نمایند و بر اساس همین مورد خریداران می توانند با شناخت معتبرترین مرکز عرضه پودر باریت سفید، خرید این محصولات را با کیفیت بالاتر به انجام برسانند.

فروش پودر باریت سفید تبریز

قیمت عرضه پودر باریت

عرضه پودر باریت با نازلترین قیمت ها جزو فعالیت های تجاری مجموعه صنعتی آروشا پودر است که همواره تلاش می نماید این محصولات را بر اساس نیاز خریداران تولید و عرضه نماید. در بازارهای خرید و فروش فرآورده های معدنی نمونه های متفاوتی از پودر های باریت عرضه می‌ شوند که با قیمت و استاندارد و در انواع درجه بندی ها در اختیار خریداران قرار می گیرند. در زمان تعیین قیمت پودر باریت عوامل بسیار زیادی مورد بررسی واقع می شوند و در این میان نوع نام معدن و نوع فرایند های تولیدی این نوع محصولات و همچنین نوع دانه بندی و مش بندی آنها از اهمیت بیشتری برخوردار است و بر اساس همین موارد در نهایت قیمت این محصولات مشخص و به مشتریان اعلام می شود. برای دریافت لیست قیمت عرضه پودر باریت در ایران به مجموعه صنعتی آروشا پودر مراجعه نمایید تا با احتساب نوع بسته بندی و حجم بسته بندی و همچنین میزان سفارش شما مشتریان، قیمت های پایینی برای این محصولات اعلام گردد.

مشخصات فنی پودر باریت مخصوص رنگسازی

PRODUCT NAME           BARIUM SULFATE,BARITE
NATURE CRYSTALLINE WHITE BARITE
SPECIFIC GRAVITY 4.25-4.35
WHITENESS 92-94
PARTICLE SIZE(nm)          <8 nm: 99.95%,<2 nm: 85%
RESIDUE GREATER THAN 40 nm        <0.05%
RESIDUE GREATER THAN 20 nm        <0.2%
BASO4 >97.5 wt%
SiO2 <1 wt%
CAO <0.5 wt%
REFRACTIVE INDEX 1/6
WATER SOLUBLE SALTS        <0.3%
OIL ABSORPTION 10 T0 15
PH VALUE 7T09
HARDNESS 3T04
HEAT RESISTANCE >1350 ‘C
LOSS ON IGNITION <0.6 wt%
MOISTURE CONTENT <0.5 wt%

بهترین تولید کننده باریت تبریز

یکی از محصولاتی که به صورت بکر و دست نخورده از معادن تبریز استخراج می گردد، پودر باریت سفید است که برای استفاده صنایع به فروش می رسد. در حقیقت این کانی مورد مصرف زیادی در کارخانه های صنعتی دارد. به عنوان مثال در تهیه شیشه های مخصوص درب و پنجره استفاده می گردد که باعث عدم تشکیل حباب و شفافیت محصول تولید شده می شود. این حوزه تنها کاربرد باریت محسوب نمی شود و بسیاری از صنایع دیگر همچون:

صنایع سرامیک سازی

ساخت رنگ

صنایع کاغذ سازی

تولید کائوچو

تهیه گل حفاری

صنعت داروسازی

مصالح ساختمانی

چینی سازی

کارخانجات رنگ سازی

و غیره از آن برای تولید کالاهای متنوع بهره می برند. با چنین حجم کاربردی، به طور حتم دلایل خوبی قرار گرفته است و صنعتگران را به بهره گیری از این ماده معدنی تشویق می کند. مهمترین دلیل گسترش کارایی پودر باریت، خصوصیات مفیدی است که باعث بهبود کیفیت تولیدات می گردد. سنگینی و چگالی بالای باریت در زمینه های گوناگونی کاربرد دارد. پالایشگاه های نفت و گاز بوسیله آن عملکرد خود را تا حد زیادی بهبود بخشیده‌اند. هنگامی که گل حفاری تهیه می شود، باریت یکی از ترکیبات اصلی بشمار می رود و علاوه بر استحکام بخشیدن به دیواره چاه ها، موجب خروج نفت و گاز خواهدشد. با یک محاسبه‌ی سر انگشتی می توان به نقش اساسی سولفات باریم در این صنعت پی برد.

فروش پودر باریت سفید تبریز

در کارخانجات مجهز شرکت آروشا در شهر تبریز، پودر باریت سفید با کیفیتی عالی به تولید می رسد و سپس به مستقیما به متقاضیان ارائه می گردد. در حقیقت یکی از سیاست های شرکت، حذف واسطه ها و دلالان است تا بدین ترتیب، پودر باریت درجه یک با قیمت پایین تر در دسترس مصرف کنندگان قرار گیرد. پودر باریت سفید تبریز که توسط شرکت آروشا تولید می‌شود، دارای خلوص بالا و کیفیت عالی است. این محصول با استفاده از فناوری‌های پیشرفته و تجهیزات مدرن تولید می‌شود تا اطمینان از کیفیت بالا و تطابق با استانداردهای صنعتی برخوردار باشد.

تولید پودر باریت سفید در کارخانجات مجهز شرکت آروشا در شهر تبریز انجام می‌شود. این کارخانجات با داشتن تجهیزات پیشرفته و خطوط تولید مدرن، قادر به تولید پودر باریت با ظاهری سفید و خالص هستند. فرآیند تولید این پودر به گونه‌ای است که تمام ذرات باریت به طور یکنواخت رنگ سفید را به خود بگیرند، که به نتیجه‌ای با کیفیت عالی و قابلیت استفاده گسترده در صنایع مختلف منجر می‌شود.

یکی از سیاست‌های شرکت آروشا، حذف واسطه‌ها و دلالان است. به این ترتیب، پودر باریت سفید تولید شده در کارخانجات تبریز مستقیماً به متقاضیان ارائه می‌شود. این روش از جانب یک سو، به کاهش هزینه‌ها و قیمت نهایی محصول کمک می‌کند و از سوی دیگر، به مشتریان اطمینان می‌دهد که محصولی با کیفیت اصیل و اصلی را دریافت می‌کنند.

با توجه به اینکه پودر باریت سفید تبریز از کیفیت بالایی برخوردار است و با قیمتی مناسب به مشتریان عرضه می‌شود، می‌توانید با شرکت آروشا تماس بگیرید تا اطلاعات بیشتری درباره محصول و قیمت آن دریافت کنید. تیم فروش شرکت آروشا آماده پاسخگویی به سوالات شما و ارائه بهترین خدمات ممکن است.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 5 / 5. تعداد موافقین : 1

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

بازار بزرگ تولید و فروش فرآورده های معدنی سنگ باریت

Copyright © 2024 All rights reserved