فروش مستقیم باریم سولفات

با پیشرفت تکنولوژی و دسترسی بیشتر صنعتگران به فضای اینترنت در عصر حاضر از عملیات فروش مستقیم باریم سولفات استقبال بی نظیر دیده می شود چرا که این ترکیبات در بسیاری از صنایع به عنوان یک ماده موثر مورد استفاده واقع می شوند.

فروش مستقیم باریم سولفات

بازار بزرگ باریم سولفات مرغوب

بازار بزرگ باریم سولفات مرغوب و درجه یک در ایران و در دیگر کشور های خاورمیانه به واسطه دسترسی به بهترین معادن در مناطق مختلف می باشد. این ترکیب معدنی در بین کشور های خاورمیانه به واسطه نفت خیز بودن از اهمیت اقتصادی بالایی برخوردار می باشد و به عنوان بهترین ترکیب معدنی از آن در حفاری چاه‌ های نفت و گاز استفاده می شود.

شایان ذکر است که برای تولید باریم سولفات مرغوب معمولاً از کانسار های معدنی باریت تحت عملیات فرآوری به خصوصی استفاده می ‌شود و فرآوری این کانی ها و تبدیل آنها به پودرهای میکرونیزه تاثیرگذار باعث می شود تا حد زیادی عیار و درجه کیفی این محصولات افزایش یافته و خواص ویژه تری برای آنها ایجاد گردد.

معمولاً از پودر باریم سولفات در صنایع به واسطه شفافیت و درخشندگی بسیار زیاد استفاده می شود. این ترکیبات همچنین از خاصیت پرکنندگی بسیار بالایی برخوردار بوده و به واسطه خنثی بودن در هنگام تغییر شرایط، واکنش نشان نداده و همچنان پایدار باقی می مانند.

مشخصات فنی باریت

Melting Point 1580°C
Color Yellow/white
Physical Form Solid/powder
Quantity 20 kg
Assay Percent Range 92.5 to 97%
Formula Weight 233.39
Percent Purity 97.5 to 100.5%
Grade arp
Identification Pass Test
Packaging Laminated bag

بازار بزرگ باریم سولفات لنت سازی

همانطور که اشاره کردیم بازار بزرگ باریم سولفات در ایران به واسطه دسترسی به بهترین معادن و استخراج بهترین سنگ های باریت، برای تولید این محصولات می باشد. پودر باریم سولفات لنت سازی در مجموعه صنعتی آروشا پودر، به عنوان بهترین ترکیب معدنی تولید و فرآوری می گردد و در واقع در این مجموعه از بهترین روش ها برای تولید و فرآوری این محصولات استفاده می شود تا در نهایت تمامی صنعتگران بتوانند با هدف رفع نیاز خود، خرید این محصولات را انجام دهند.

در تولید پودر باریم سولفات در ایران از روش ‌های متعددی استفاده می شود که رایج ترین فرآیند های تولید این محصولات استفاده از روش فراوری خشک و استفاده از روش فراوری مرطوب می باشد. در هر یک از این روش ها مراحل مختلفی پشت سر هم اجرا می‌ شوند و در نهایت این ترکیبات معدنی با درجه کیفیت های متنوع قابل عرضه به بازار می باشند.

فروش مستقیم باریم سولفات

بازار بزرگ پودر باریم سولفات رنگ و پوشش

در بازار بزرگ پودر باریم سولفات، این ترکیبات در گرید های مناسب برای استفاده در صنعت رنگ و پوشش نیز معرفی می گردند چرا که استفاده از آنها در این صنعت صرفه اقتصادی خوبی را فراهم می آورد. در صنعت رنگ سازی از پیگمنت های سفید رنگ به عنوان پر کننده استفاده می شود و دارای بیشترین ویژگی ‌ها و مشخصات به عنوان یک پیگمنت معدنی سفید رنگ هستند و در حال حاضر به عنوان بهترین ترکیب در این زمینه مورد استفاده واقع می شوند.

پودر باریم سولفات به واسطه داشتن قیمت مناسب و  فراوانی زیاد در ایران به عنوان جایگزینی مناسب برای تیتانیوم دی اکسید در صنعت رنگ و پوشش مورد استفاده قرار می‌ گیرد و در واقع آن دسته از رنگ هایی که به کمک این تولیدات محصولات تولید می شوند، از قدرت پوشش دهندگی یکنواختی برخوردار بوده و رضایتمندی متقاضیان را فراهم می آورند.

قیمت پودر باریم سولفات میکرونیزه

قیمت پودر باریم سولفات میکرونیزه در انواع و اقسام مختلف نوسانات بسیار زیادی دارد که این پارامتر ریشه در کیفیت و مرغوب بودن این محصولات دارد. با توجه به اینکه ایران جزو بزرگترین منابع برای تامین مواد معدنی باریت در تولید این ترکیبات می باشد، باید نرخ فروش این محصولات در ایران در مقایسه با دیگر کشور ها بسیار پایین تر باشد.

در حالت کلی می توان گفت استخراج کانی باریت چندان هزینه بر نمی باشد و در حقیقت یکی از دلایل پرمصرف بودن این محصولات در ایران و در دیگر کشور ها هم همین مورد می باشد و بسیاری از صنایع و تولیدکنندگان به خاطر صرفه جویی در هزینه های تولیدی خود از پودر های معدنی باریت استفاده می نمایند.

طیف کاربری گسترده باریت، شرایطی را برای تولیدی عمده این محصولات در ایران ایجاد کرده است. قیمت پودر باریم سولفات میکرونیزه در بین شرکت ها و کارخانه های با نام‌ های تجاری متفاوت نیز تفاوت بسیار زیادی دارد و به همین دلیل خریداران باید در زمان تهیه و خرید این محصولات به مراکز فروش معتبر مراجعه نمایند که فروش این محصولات را به صورت مستقیم و با همان قیمت ‌های کارخانه ‌ای به انجام می‌ رسانند.

مجموعه صنعتی آروشا پودر، در حال حاضر به جهت دستیابی خریداران عمده انواع پودر باریم سولفات به چنین شرایطی از طریق فرآیند های اینترنتی به معرفی این محصولات پرداخته است و بهترین ترکیبات را بعد از تولید با همان قیمت های تولید شده در اختیار خریداران واقعی قرار می‌ دهد. برای خرید از مجموعه صنعتی آروشا پودر، از طریق همین سایت اینترنتی اقدام نمایید تا بتوانید با دسترسی فعال در این مجموعه لیست قیمت به روز را دریافت کرده و نسبت به خرید آنها اقدام نمایید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

بازار بزرگ تولید و فروش فرآورده های معدنی سنگ باریت

Copyright © 2024 All rights reserved