فروش باریت حفاری مستقیما از معدن

با توجه به اینکه کشور ما از منابع غنی و بالقوه‌ای برخوردار است، تولید و عرضه مواد معدنی به میزان فراوانی گسترش یافته است. بدین ترتیب هر روز بر تعداد افرادی که در این زمینه فعالیت دارند افزوده می‌شود. با این حال، همچنان خریداران برای تهیه مواد اولیه با مشکلاتی از قبیل: قیمت‌های متنوع، گران فروشی و عرضه مواد نامرغوب و ناخالص روبه‌رو هستند. هر چه بازار داد و ستد پودرهای معدنی رونق می یابد، سودجویان و فروشندگان متقلب هم توجه بیشتری به آن نشان می دهند. پودر باریت حفاری هم از این قاعده مستثنی نیست و گاها دیده می شود که بسیاری از متقاضیان اذعان می دارند که به جای پودر اصل، محصولات تقلبی را خریداری کرده‌اند. به همین جهت شرکت آروشا اقدام به فروش باریت حفاری نموده است که مستقیما از معدن صورت می پذیرد.

فروش باریت حفاری مستقیما از معدن

شرکت توزیع باریت حفاری در ایران

پودر باریت حفاری را می توان از شرکت های تولید کننده و توزیع کننده اکثر ترکیبات شیمیایی در ایران تهیه کرد. پودر باریت در واقع یکی از بهترین انواع ترکیبات معدنی است که با بیشترین حجم استفاده در مقیاس جهانی در صنعت حفاری نفت و گاز از ارزش اقتصادی بالایی برخوردار می باشد. این ترکیب معدنی دارای چگالی بالا و وزن مولکولی بالایی است و همین شاخصه ‌ها در این ترکیب باعث می ‌شود که فشار مایعات در طی انجام فرآیندها تحت کنترل درآمده و استخراج سیالات به راحتی انجام پذیرد.  باریت حفاری در ایران توسط تعداد بسیار زیادی از شرکت ها تولید و عرضه می گردد که در این میان مجموعه صنعتی آروشا پودر جزو تولیدکنندگان برتر است که تلاش های زیادی را برای بهبود کیفیت این ترکیب معدنی به انجام رسانده است. فروش عمده پودر باریت در گرید های مختلف در این مجموعه تولید کننده توسط پرسنل متخصصی انجام می پذیرد. پرسنل این مجموعه با توجه ویژه به توزیع و فروش محصولات خود به صورت مستقیم و حذف واسطه ها، ارتباط مستقیم و آسانی را بین مشتریان در سراسر کشور ایجاد کردند تا تمامی آنها بتوانند از خدمات ارزنده این مجموعه بهره مند گردند.

فروش باریت حفاری مستقیما از معدن

لیست قیمت فروش باریت حفاری

لیست قیمت فروش باریت حفاری در بین شرکت ‌های تولید کننده و توزیع کننده این محصولات بسیار متغیر اعلام می گردد چرا که هر یک از کمپانی های تولید کننده در این میان از فرایندهای مختلفی با هدف فرآوری و تخلیص این ترکیبات معدنی استفاده می نمایند و در واقع با اقدامات متنوع تولید و توزیع این محصولات را به اتمام می رسانند. همانطور که در مبحث قبل اشاره کردیم مجموعه صنعتی آروشا پودر یک شرکت تولیدکننده موفق در این زمینه است که اگر شما مشتریان گرامی لیست قیمت پودر باریت را از این مجموعه دریافت و با دیگر شرکت ‌های تولیدکننده مقایسه نمایید، متوجه می ‌شوید که این مجموعه قیمت پودر باریت را بسیار مناسب و مقرون به صرفه اعلام می نماید. مجموعه صنعتی آروشا پودر تنها شرکتی است که قیمت عرضه این ترکیبات معدنی را با قیمت های بسیار پایین تر از دیگر شرکت‌ ها اعلام می نماید و در واقع این امر مستلزم استفاده از بهترین ماشین آلات در این مجموعه است. مجموعه آروشا، در سال‌ های اخیر به تامین دستگاه ها و تجهیزات مورد نیاز خطوط تولیدی خود از کشور اروپا پرداخته است و ترکیباتی را بر اساس استانداردهای این کشور تولید و عرضه می نماید.

استاندارد پودر باریت حفاری طبقOCMA

مشخصات مورد نیاز خواص
حداقل 6/5 پی هاش در دمای معمولی 25 درجه سانتی گراد
حداقل 6/5 پی هاش در دمای 180 درجه فارنهایت
حداقل4/2 وزن مخصوص   g/cm3′
حداکثر 3% باقیمانده روی الک شماره 200 مش
حداکثر 5% باقیمانده روی الک شمار 325 مش
حداکثر 0/1 مواد جامد محلول در آب
حداکثر 125 گرانروی ظاهری  cp
حداکثر 250 مقدار فلزات قلیایی خاکی ppm

تولید بهترین پودر باریت حفاری

صنایع مختلف از باریت در حوزه های گوناگون استفاده می کنند و بسیاری از کالاها، با بهره گیری از این کانی به تولید می رسد. می توان به صنایع چینی سازی ، صنعت سرامیک سازی ، تهیه گل حفاری ، صنایع شیشه سازی ، صنعت رنگ و پوشش ، لنت سازی ، صنعت کاغذ سازی ، تولید کابل ، صنایع پلاستیک سازی و ده‌ها موارد دیگر اشاره کرد. خصوصیات بارزی چون، چگالی بالا، عدم جذب روغن و مواردی از این دست، موجب شده تا این ماده کارایی زیادی در زمینه‌هایی مختلف داشته باشد. اما علت دیگر این وسعت کاربرد، نرخ ارزان باریت است. از آنجا که سولفات باریم به میزان قابل توجه ای بر روی زمین یافت می شود، در نتیجه شامل هزینه بالایی نخواهد بود. بنابراین گزینه ایده آلی برای کارخانجات و تولید کنندگانی است که قصد کاهش مخارج تولیدی را دارند. بدین ترتیب، هم از ویژگی های این کانی بهره مند می شوند و هم طی فرایند ساخت تولیدات صرفه جویی می کنند.

از اینرو هنگامی که با قیمت بالای فروشندگان مواجه می شوند، به شرکت هابی روی می آورند که مستقیما از معدن ، به فروش باریت حفاری می پردازند. همان طور که مطلع هستید، بیشترین سهم درآمد کشور به فرآورده های نفتی اختصاص دارد. صادرات نفت نقش کلیدی در رشد اقتصادی کشور داشته و به همین جهت، عملکرد پالایشگاه های نفت و گاز بسیار حیاتی می باشد. بنابراین می توان به اهمیت حفاری در این صنعت پی برد. در عملیات حفاری به منظور پیشگیری از بلند شدن خاک در هنگام گود برداری از مواد سنگین کننده استفاده میگردد. یکی از این مواد که بیشترین استفاده را دارد بهترین پودر باریت می باشد.

مرکز فروش مستقیم باریت حفاری

باریت (باریم سولفاتBaSO4) به دلیل داشتن دانسیته بالا در عملیات حفاری استفاده میگردد. از اینرو شرکت آروشا، تنها مرکز تولید پودر باریت حفاری درجه بک، بمنظور حفظ خلوص و کیفیت مواد، فروش باریت حفاری را مستقیما از معدن انجام می دهد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 19

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

بازار بزرگ تولید و فروش فرآورده های معدنی سنگ باریت

Copyright © 2024 All rights reserved