فروشنده پودر باریت سفید باکیفیت تهران

فروشنده های پودر باریت سفید در تهران موقعیت مناسبی در اختیار دارند ابه خصوص اگر محصولات باکیفیت و مرغوب عرضه نمایند. به طور کل مواد معدنی به دلیل کارایی بالا بسیار ارزشمند می باشند. این موضوع مزایای بسیاری را برای ما خواهد داشت و می توان از طریق آن وضعیت اقتصادی را بهبود بخشید. چه بسا اگر بتوانیم در زمینه صادرات هم پیشرفت خوبی حاصل کنیم به رشد قابل قبولی دست خواهیم یافت. در دسته بندی محصولات مختلف و کاربردی ایران شرایط ویژه‌ای دارد. وجود منابع غنی و فراوان در کشور می تواند نقطه‌ی عطفی برای راهبردهای اقتصادی باشد. این بدان معنی است که همه چیز برای بهبود رونق تجاری محیا است و تنها باید برنامه ریزی موثری در این مسیر انجام داد.

فروشنده پودر باریت سفید باکیفیت تهران

کاربرد پودر باریت حفاری

سال های بسیار زیادی است که از انواع پودر باریت به عنوان بهترین ترکیب معدنی در صنعت حفاری استفاده می شود؛ این ترکیبات به عنوان یک عامل وزن دهنده در سیالات حفاری شناخته شده هستند و نحوه عملکرد آنها به نوعی است که می‌ تواد سر مته ها را خنک نگه داشته و در تولید بهترین گل حفاری با عملکرد بالا تاثیرات مثبت داشته باشند.

گل حفاری در واقع یک سوسپانسیون آبی است که از طریق لوله مته به سمت پایین پمپ می شود؛ باریت در این زمینه با هدف افزایش وزن مخصوص گل حفاری مورد بهره برداری قرار گرفته و باعث می شود که تعادل هیدرواستاتیکی را حفظ کند و از ورود گاز یا نفت یا دیگر سیالات از مناطق فشار قوی جلوگیری می نماید؛ به عبارت ساده‌تر می‌ توان عنوان کرد که پودر باریت را با این هدف به گل حفاری اضافه می‌ کنند تا دانستیه گل در مته حفاری افزایش یافته و در نتیجه مانع از فوران چاه های عمیق گردد.

بر اساس استاندارد های تعریف شده حدود ۴۰ درصد وزن گل حفاری را همین پودر های میکرونیزه باریت تشکیل می دهند و به دلیل دیگر ویژگی‌ های ذاتی همچون غیرمحلول بودن، غیر سایندگی و غیر خورندگی و همین طور قیمت مناسب، بیشتر از سایر ترکیبات گل حفاری مورد توجه قرار گرفتند.

به صورت جمع بندی شده می‌ توان عنوان کرد مهمترین موارد استفاده پودر های میکرونیزه باریت در صنعت حفاری مربوط به افزایش وزن استاندارد گل حفاری، مقرون به صرفه بودن گل حفاری، افزایش دانستیه گل حفاری، روان سازی مته های حفاری و خنک نگه داشتن آنها، کنترل فشار تشکیلات و در نهایت مستحکم ساختن دیواره های چاه می باشد که هر یک از اهداف گفته شده از ارزش اقتصادی بالایی برای فعالان در این حوزه های خدماتی برخوردار می باشند.

مشخصات باریت حفاری طبق استاندارد API

خواص مشخصات مورد نیاز
وزن مخصوص حداقل g/cm2 4.20
مقدار فلزات قلیایی محلول در آب مانند کلسیم حداکثر 220 ppm
باقیمانده روی سرندهای 200 مش حداکثر 3%
باقیماند روی سرند های 325 مش حداکثر 5%
مقدار نمک های محلول کمتر از 1 ppm
مقدار اکسید های آهن در حد 1 ppm
Baso4 92-96 درصد

بازار خرید پودر باریت تهران

بازار تجارت مواد معدنی به سمتی روان است که از پتانسیل بالایی برخوردار است. محصولاتی مثل پودر باریت از نظر کاربرد و مصرف و بهبود بازار کار می توانند رشد ارزشمندی را موجب سازند تا فرصت های شغلی بیشتری پدیدار شوند. در شرایط فعلی بدون تردید برای بازار داد و ستد پودر باریت کمی سرمایه گذاری بلند مدت می تواند سودآوری و بازدهی فوق‌العاده ای را رقم زند. با وجود چنین فرصتی هایی هم می توان اقتصاد جامعه را رونق بخشید و هم در مسیر صنایع دانش بنیان به موفقیت های دست یافت.

به طور مثال کارخانجات کاغذسازی با بهره گیری از سولفات باریم مصرف چوب را تا حد زیادی کاهش دادند. این در حالی که هر ساله تنها جهت ساخت کاغذ تعداد زیادی از درختان قطع می‌شد و آسیب فراوانی به محیط زیست وارد می شد. بنابراین ساز و کار تازه موجب شد تا این صنعت بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد و افراد بسیاری به آن روی آوردند.هم اکنون مراکز توزیع و فروشندگان پودر باریت سفید در تهران و سراسر کشور به عرصه این محصول می پردازند و به شکوفایی اقتصاد کمک می کنند.

فروشنده پودر باریت سفید باکیفیت

آن دسته از متقاضیانی که قصد خرید محصولات باکیفیت را دارند، بدون بررسی و تحقیق در خصوص مراکز توزیع احتمالا با مشکل مواجه خواهند شد. چراکه امروزه بسیاری از عرضه کنندگان از اعتبار بالایی برخوردار نیستند و کیفیت محصولات آنها چندان خوشایند نیست. علاوه بر این قیمت‌های متنوع در بازار فروش مشکلات بسیاری را برای خریداران به وجود می آورد. به همین علت شرکت آروشا پس از تولید پودر باریت سفید تولیدات خود را علاوه بر فروشنده ها در اختیار مصرف‌کنندگان نیز قرار می‌دهد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.7 / 5. تعداد موافقین : 40

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

بازار بزرگ تولید و فروش فرآورده های معدنی سنگ باریت

Copyright © 2024 All rights reserved