فروشنده انواع پودر باریت باکیفیت تبریز

از میان تعداد بیشماری فروشندگان مواد معدنی، جهت تهیه پودر باریت باکیفیت در تبریز می توان به شرکت آروشا مراجعه نمود. محصولات آروشا با توجه به منابع ممتازی که به آنها دسترسی دارد، از خلوص بسیار بالایی تشکیل می شود. از بین 20 معدن فعال باریت داخل کشور، برخی از آنها بهترین سنگ باریت را شامل می شوند و با استفاده از آن، تولیداتی مرغوب و عالی حاصل می شود. با این وجود برخی تولید کنندگان پودر باریت به منظور صرفه جویی در هزینه ها و جلوگیری از انتقال مواد از مسافت های طولانی، به نزدیک ترین معدن روی می آورند. بدین ترتیب گاهی کیفیت تولیدات کاهش می یابد و این به دلیل منبع مورد استفاده می باشد. ترکیب باریت استخراج شده با ناخالصی های بسیار از جمله عوامل موثر بر این فرایند می باشد.

فروشنده انواع پودر باریت باکیفیت تبریز

محیط تشکیل باریت

سنگ های باریت اغلب به صورت باطله در رگه های هیدروترمالی همراه با کانی های سیدریت، هماتیت و کلسیت دیده می‌ شود. این سنگ ها با ماسه سنگ های کربناته و سنگ های رسی نیز تشکیل می شوند.  سنگ های باریت در کانسار های سولفید توده‌ ای آتش نشانی رسوبی دارند و در قسمت فوقانی و اطراف ذخیره سولفیدی توده‌ ای هم دیده می‌ شود. اگر سنگ های باریت معدنی هوازده شوند و فرسایش یابند باریت به دلیل وزن مخصوص زیاد و مقاومت شیمیایی در همان محیط ها باقی می ماند و تشکیل کانسار برجا مانده را می‌ دهد. عیار باریت در این نوع کانسارها بین ۱۰ تا ۲۰ درصد متغیر می باشد و بیش از ۸۰ درصد باریت تولید شده در کل جهان به عنوان گل حفاری در چاه‌ های نفت و گاز مورد استفاده قرار می گیرد. باریت به دلیل داشتن وزن مولکولی بالا با جلوگیری از ریزش دیواره چاه، مواد کنده شده را به صورت غوطه ور خارج می نماید.

میزان تولید باریت در کشورهای دنیا و ایران

میزان تولید پودر باریت حدود ۵/۴ میلیون تن گزارش شده است. کشور های انگلستان، مراکش، الجزایر، روسیه، کانادا و آمریکا و همچنین ایران جزو کشور های مهم تولید کننده باریت در دنیا هستند. معادن متعددی از باریت در ایران وجود دارد که در حال حاضر حدود ۲۰ معدن فعال در حال بهره‌ برداری هستند و نزدیک به ۱۶ هزار تن باریت از این معادن تولید و روانه بازار های داخلی و خارجی می گردد. همان طور که در مبحث قبل‌ تر ذکر کردیم بیش از ۸۰ درصد از پودر باریت استخراج شده در صنعت نفت و گاز مورد استفاده قرار می‌ گیرد و از آنجایی که کشور ایران و کشور های همسایه جزو کشور های نفت خیز در کل خاورمیانه هستند بازار خرید و فروش پودر باریت از رونق قابل توجهی برخوردار می باشد و ما در حال حاضر شاهد صادرات این محصولات به بسیاری از کشور ها می باشیم. برای صادرات پودر باریت از ایران به دیگر کشور ها شرکت های مختلفی به فعالیت مشغول هستند که مجموعه آروشا یکی از برترین آنها می باشد و در سال های اخیر با استفاده از فرایند ها بازاریابی اینترنتی توانسته است بهترین شرایط را برای ارسال این محصولات به کشور های متقاضی به انجام برساند.

بهترین تولید کننده باریت مخصوص رنگ سازی

با استخراج سنگ و کلوخه های باریت و سپس جابجایی آنها به کارخانجات واقع در تبریز، پروسه تولید پودر باکیفیت و درجه یک آغاز می شود. شستشوی مواد استخراجی اولین قدم از این فرایند می باشد که بسیاری از ناخالصی ها را جدا می نماید. بنابراین با موادی خالص تر روبرو هستیم که به دستگاه های خویش و یا خردایش هدایت می گردند تا به پودرهای معینی دست یابیم. اندازه‌ی ذرات با توجه به کاربرد محصول در صنعت مشخصی تعیین می شود و این اقدام به بهبود سطح کیفی مایحتاج صنایع کمک خواهد کرد. حوزه های مختلفی که از سولفات باریم در فرایند های گوناگون بهره می برند، بسیار متنوع می باشد. از حفاری های صنعتی تا سرامیک سازی، رنگ سازی و کاغذ سازی، هر یک به نحوی از این ماده‌ی فوق العاده بهره مند می گردند.

با این تفاصیل تولید کننده پودر باریت متناسب با حوزه‌ی مورد استفاده بهترین محصولات را تولید می نماید تا با توجه به درصد خلوص لازم و میزان اندازه‌ی ذرات مورد نیاز، بهترین بازدهی صورت گیرد. به طور مثال پودر باریت مخصوص رنگ سازی نیازمند رنگ دهی بالایی خواهد بود و همچنین یکنواختی ترکیب، از اهمیت بالایی برخوردار است. از این رو، جدای از کیفیت محصولات، اندازه‌ی ذرات و ترکیب بندی آنها نقش مهمی در روند تولید خواهد داشت.

بزرگترین عرضه کننده پودر باریت باکیفیت تبریز

گروه صنعتی آروشا با سابقه‌ی درخشان خود در زمینه‌ی تولید پودرهای معدنی، بزرگترین عرضه کننده پودر باریت مرغوب و باکیفیت تبریز بشمار می رود. به طور حتم خرید پودر باریت به صورت مستقیم از کارخانه تولیدی برای هر مصرف کننده‌ای قابل توجه خواهد بود. چراکه علاوه بر دستیابی به تولیدات اصلی و ممتاز، محصول مورد نیاز را با قیمت به صرفه و ارزان تری خریداری خواهند کرد.

آیا این مطلب سایت ما را می پسندید؟

از 1 تا 5 امتیاز دهید.

میانگین امتیاز: 0 / 5. تعداد رای: 0

منتظر دریافت نظر شما هستیم.

مطالب جدید سایت