عرضه اینترنتی پودر باریت حفاری ایران

از آنجا که ایران منبع عظیمی از چاههای نفت و گاز می‌باشد، پودر باریت حفاری بصورت گسترده و توسط فروشندگان بسیاری عرضه می‌شود که فروش اینترنتی هم به آن اضافه شده‌است. این صنعت در حال حاضر یکی از پرکاربرد‌نرین صنایع مصرفی باریت محسوب می‌شود و حدود 90 درصد تولیدات این محصول، در این حوزه بهره‌برداری می‌گردد. سولفات باریم حاوی ویژگی منحصری است که در حفر چاه ها کارآمد می باشد. این ویژگی که وزن سنگین و چگالی بالا می باشد در میان مواد معدنی کمتر دیده می شود. به همین دلیل غالب فعالان این حوزه برای بهبود عملکرد استخراج، از باریم در تهیه گل حفاری استفاده می کنند. بدین ترتیب با افزودن باریت به خاک رس و آب، محصولی به دست می آورند که باعث تسریع عملیات استخراج می گردد.

عرضه اینترنتی پودر باریت حفاری

قیمت فروش پودر باریت حفاری

یکی از مشکلات تهیه پودر باریت، عدم اطمینان به محصولات فروشندگان و مراکز توزیع می باشد. محصولات بسیاری از توزیع کنندگان از کیفیت مناسب برخوردار نمی باشد و برخی دیگر نیز با قیمت های غیر واقعی محصولات خود را ارایه می دهند. این درحالی است که وجود ناخالصی بالا در ترکیب گل حفغری، موجب کاهش اثر گذاری آن خواهد شد و در نتیجه فرایند استخراج با مشکلات متعددی مواجه می شود. در حقیقت این کانی به خاطر خواص شیمیایی منحصر خود در این عرصه بهره گیری می شود. حال تصور کنید درصد خلوص پودر مورد استفاده به میزان استاندارد ارایه نگردد و با ناخالصی زیادی در ترکیب آن یافت شود. به طور قطع نمی توان تاثیر کاملی از کل حفاری رویت کرد.

از طرفی قیمت فروش پودر باریت هم برای بسیاری مشکل آفرین می باشد. از آنجا که پودر های مورد استفاده در این زمینه از حجم بالایی برخوردار هستند و به طور معمول در طول مدت حفاری به کار می روند، افزایش بهای خرید می تواند به صورت بارز نمایان شود. همچنین این کانی در حالت معمول قیمت ارزانی دارد و مشمول هزینه های سنگین نمی شود. اما برخی فروشندگان به بهانه ارایه محصولات خالص و درجه یک، اقدام به دریافت مبالغ بالایی می نمایند. با جستجوی اندکی در فروشگاه های اینترنتی عرضه پودر باریت حفاری ، به خوبی می توان تنوع قیمت های فروش را رویت کرد.

فروش اینترنتی باریت حفاری

عرضه اینترنتی پودر باریت حفاری 

یکی از روش های مطمئن و مفید تهیه مواد اولیه در ایران، مراجعه به کارخانجات تولیدی و تولید کنندگان است. البته در صورتی که کارخانه محصولات خود را مستقیما ارایه دهد. شرکت آروشا، یکی از بزرگترین تولید‌کنندگانی است که پودر باریت حفاری تولیدی خود را بصورت مستقیم و از طریق فروشگاه اینترنتی عرضه می‌نماید.

مطالب جدید سایت