عرضه اینترنتی پودر باریت حفاری ایران

از آنجا که ایران منبع عظیمی از چاههای نفت و گاز می‌باشد، پودر باریت حفاری بصورت گسترده و توسط فروشندگان بسیاری عرضه می‌شود که فروش اینترنتی هم به آن اضافه شده‌است. این صنعت در حال حاضر یکی از پرکاربرد‌نرین صنایع مصرفی باریت محسوب می‌شود و حدود 90 درصد تولیدات این محصول، در این حوزه بهره‌برداری می‌گردد. سولفات باریم حاوی ویژگی منحصری است که در حفر چاه ها کارآمد می باشد. این ویژگی که وزن سنگین و چگالی بالا می باشد در میان مواد معدنی کمتر دیده می شود. به همین دلیل غالب فعالان این حوزه برای بهبود عملکرد استخراج، از باریم در تهیه گل حفاری استفاده می کنند. بدین ترتیب با افزودن باریت به خاک رس و آب، محصولی به دست می آورند که باعث تسریع عملیات استخراج می گردد.

عرضه اینترنتی پودر باریت حفاری

قیمت فروش پودر باریت حفاری

یکی از مشکلات تهیه پودر باریت، عدم اطمینان به محصولات فروشندگان و مراکز توزیع می باشد. محصولات بسیاری از توزیع کنندگان از کیفیت مناسب برخوردار نمی باشد و برخی دیگر نیز با قیمت های غیر واقعی محصولات خود را ارایه می دهند. این درحالی است که وجود ناخالصی بالا در ترکیب گل حفغری، موجب کاهش اثر گذاری آن خواهد شد و در نتیجه فرایند استخراج با مشکلات متعددی مواجه می شود. در حقیقت این کانی به خاطر خواص شیمیایی منحصر خود در این عرصه بهره گیری می شود. حال تصور کنید درصد خلوص پودر مورد استفاده به میزان استاندارد ارایه نگردد و با ناخالصی زیادی در ترکیب آن یافت شود. به طور قطع نمی توان تاثیر کاملی از کل حفاری رویت کرد.

از طرفی قیمت فروش پودر باریت هم برای بسیاری مشکل آفرین می باشد. از آنجا که پودر های مورد استفاده در این زمینه از حجم بالایی برخوردار هستند و به طور معمول در طول مدت حفاری به کار می روند، افزایش بهای خرید می تواند به صورت بارز نمایان شود. همچنین این کانی در حالت معمول قیمت ارزانی دارد و مشمول هزینه های سنگین نمی شود. اما برخی فروشندگان به بهانه ارایه محصولات خالص و درجه یک، اقدام به دریافت مبالغ بالایی می نمایند. با جستجوی اندکی در فروشگاه های اینترنتی عرضه پودر باریت حفاری ، به خوبی می توان تنوع قیمت های فروش را رویت کرد.

عرضه اینترنتی پودر باریت حفاری ایران

کاربرد پودر باریت در گل حفاری

همان طور که مستحضر هستید ارزش اقتصادی صنایع حفاری نفت و گاز برای هر کشوری بسیار زیاد است و از موارد مختلفی برای بهبود عملکرد حفاری استفاده می گردد. یکی از مهمترین موارد مورد استفاده در این صنعت پودر باریت است که برای افزودن به گل حفاری مورد استفاده قرار می‌ گیرد. عملکرد پودر باریت در این صنعت به عنوان یک ماده وزن دهنده است که باعث افزایش فشار هیدرواستاتیک گل حفاری می گردد و به راحتی می‌ تواند به کنترل فشار وارد شده در چاه‌ های نفت و گاز بپردازد. پودر باریت دارای چگالی فوق العاده بالایی است و اقدام به کنترل کردن مناطق با فشار بالا در زمان انجام فرآیند های حفاری می نماید. همچنین باریت با خاصیت نرمی که دارد به راحتی می‌ تواند از ابزار های حفاری مخصوصاً مته ها و لوله های حفاری محافظت نماید و از مشکلاتی از قبیل سایش بر روی این محصولات جلوگیری می کند. نرمی پودر باریت همچنین باعث می گردد که کارکرد روان این محصول دیده شود. از دیگر ویژگی‌  ها و قابلیت‌ های پودر باریت می‌ توان به خنثی بودن ساختار شیمیایی آن اشاره کرد که در راستای قرار گرفتن در کنار دیگر اجزای گل حفاری واکنشی از خود نشان نمی دهد.

دلایل پرفروش بودن پودر باریت

دلایل زیادی برای پرفروش بودن پودر باریت در بازار های داخلی و صادراتی گزارش شده است که یکی از مهمترین آنها پر کاربرد بودن این محصول و امکان استفاده از آن در صنایع گوناگون می باشد. ذخایر فراوانی از سنگ ها و کانی های حاوی باریت در سراسر دنیا وجود دارند که سبب شده است  تولید این محصول با حداقل هزینه ها انجام پذیرد و هیچ محدودیتی برای به کارگیری از آن در صنایع مختلف وجود نداشته باشد. شایان ذکر است که کاربرد پودر باریت به عنوان پرکننده در مواردی مانند کاغذ های مرغوب، پلاستیک سازی، لاستیک سازی، سرامیک سازی، لوازم آرایشی؛ جوهر های سفید دیده می شود. از دیگر کاربرد های ارزشمند پودر باریت می توان به استفاده از آن در صنعت داروسازی، پزشکی، حفاظت اشعه های ایکس و غیره اشاره کرد. همچنین جالب است بدانید به دلیل کاربرد های نام برده شده برای پودر باریت در حال حاضر این محصول نه تنها در بازار های مختلفی از کشور بلکه به سایر نقاط جهان صادر می‌ شود و طرفداران بسیار زیادی را از آن خود می نماید.

عرضه اینترنتی پودر باریت حفاری 

یکی از روش های مطمئن و مفید تهیه مواد اولیه در ایران، مراجعه به کارخانجات تولیدی و تولید کنندگان است. البته در صورتی که کارخانه محصولات خود را مستقیما ارایه دهد. شرکت آروشا، یکی از بزرگترین تولید‌کنندگانی است که پودر باریت حفاری تولیدی خود را بصورت مستقیم و از طریق فروشگاه اینترنتی عرضه می‌نماید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 0 / 5. تعداد موافقین : 0

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

بازار بزرگ تولید و فروش فرآورده های معدنی سنگ باریت

Copyright © 2024 All rights reserved