عرضه اینترنتی پودر باریت امامی

کاربردهای باریت را نمی توان در یک جمله بیان کرد. از صنایع رنگ سازی تا کاغذ سازی و پلاستیک سازی و یا صنعت حفاری و کشاورزی، این ماده معدنی حوزه‌های گوناگونی را پوشش می دهد. اما یکی از دلایل مهم این گستردگی کاربرد، قیمت مناسب و نرخ فروش ارزان پودر باریت است. سولفات باریم همانند سایر مواد معدنی در سطح زمین به مقدار زیادی وجود دارد. همین امر موجب می گردد تا قیمت پایینی داشته باشند و به سادگی در اختیار مصرف کننده قرار گیرند. البته در حال حاضر به دلیل سودجویی های واسطه‌ها و برخی فروشندگان، قیمت های متنوعی از این محصول را در بازار مشاهده می کنیم. به طور مثال بعضا عرضه پودر باریت امامی چه به صورت معمول و چه به صورت اینترنتی در قیمت های گوناگونی به فروش می‌رسد.

عرضه اینترنتی باریت امامی

تولید کنندگان پودر باریت مرغوب

به هر ترتیب نمی توان سولفات باریم را ماده ای گران قیمت در نظر داشت. هر چند ویژگی ها و خصوصیات رفتاری و شیمیایی این کانی به حدی شگفت انگیز است که آن را به محصولی ارزشمند بدل می کند. بسیاری از مراکز توزیع مانند شرکت آروشا، پودر باریت امامی مرغوبی عرضه می‌کنند. اما متاسفانه برخی از عرضه کنندگان هم محصولاتی با ناخالصی بالا به فروش می رسانند. این در حالی است که سطح کیفی و خلوص باریم برای صنایع مختلف، به خصوص تولید کنندگان از اهمیت فراوانی برخوردار است. به طوری وجود میزان معینی از ناخالصی ها در ترکیبات آنها، ممکن است با خسارات بسیاری همراه شود.

این امر در صنایع ساخت پلاستیک که به خاطر حجم دهی و نیز مقاوم سازی محصولات خود از این کانی بهره برداری می کنند، بسیار حایز اهمیت است. بنابراین به ناچار سراغ فروشندگانی می روند که قیمت بیشتری برای محصولات خود اعمال می کنند. این در حالی است که به سادگی می توانند مایحتاج خود را از کارخانجات تولید کننده پودر باریت به صورت مستقیم خریداری نمایند. هر چند این موضوع جهت کلیه تولید کنندگان صدق نمی کند، اما برخی کارخانجات از این رویکرد تبعیت می کنند. بنابراین خریدار با کمی بررسی می تواند تولید کنندگان پودر باریت را شناسایی نماید و در صورت پشتیبانی از عرضه مستقیم، به آنها مراجعه نماید.

مشخصات فنی باریت

Melting Point 1580°C
Color Yellow/white
Physical Form Solid/powder
Quantity 20 kg
Assay Percent Range 92.5 to 97%
Formula Weight 233.39
Percent Purity 97.5 to 100.5%
Grade arp
Identification Pass Test
Packaging Laminated bag

صادرات پودر باریت

در حیطه صادرات پودر باریت، آن دسته از واحد های تولیدکننده می توانند فعالیت داشته باشند که به شیوه های مدرن و با تجهیزات برتر، تولید و کوبش پودر های میکرونیزه را انجام می‌ دهند و در واقع با فرآوری صحیح و کاربردی، امکان صادرات و ارزآوری را برای کشور ممکن می‌ سازند؛ در حال حاضر با دقت به هزینه های زیاد استخراج و انتقال کانی ها و سنگ های باریت، برای استفاده باید از تمامی سنگ های ناخالص هم بهره برداری گردد تا در هزینه های استفاده شده صرفه جویی لازم ایجاد شود، کارخانه های تولید کننده با در نظر گرفتن این مورد می توانند وارد بازار های رقابتی شده و به فروش محصولات خود بپردازند.

برای بهره‌ برداری بیشتر از سنگ های معدنی باریت، تجهیزات برتر و بهینه اولین شرط می باشد؛ برای صادرات پودر باریت معمولا رویه بازاریابی این محصولات در دیگر کشور ها هم حائز اهمیت می باشد و کارخانه های تولیدکننده و فعال باید در این زمینه نیز از تکنولوژی های برتر و جدید استفاده نمایند تا تولیداتی را بر اساس نیاز مصرف کنندگان به دیگر کشور ها صادر نمایند.

میزان صادرات و تولید عمده پودر باریت می تواند نشان دهنده فعالیت های صنعتی کشور های فعال باشد، پس در بازار های فروش این محصولات در دیگر کشور ها هم رقابت بسیار شدیدی وجود دارد که تولیدکنندگان ایرانی باید تمرکز بیشتر به استاندارد های تعریف شده در بین هر یک از کشورهای هدف داشته باشند و بهترین محصولات را ارائه نمایند.

بهترین فروشگاه اینترنتی عرضه پودر باریت امامی

شرکت آروشا بهترین پودر های باریت امامی را در فروشگاه های اینترنتی خود با ارائه قیمت مناسب و نیز خلوص بالا عرضه می نماید. به طور کل مجموعه آروشا تولید پودر باریت را طی روندی مطابق با موازین بین المللی به تولید می رساند. از این رو علاوه بر تامین مصرف داخلی، به کشورهای همسایه نیز صادر می گردد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 40

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

بازار بزرگ تولید و فروش فرآورده های معدنی سنگ باریت

Copyright © 2024 All rights reserved