صادرات عمده پودر باریت سفید کشور

کاربرد پودر باریت سفید ، پهنه وسیعی از حوزه‌های صنعتی را در‌بر می‌گیرد، بطوری که نه تنها در داخل کشور بلکه بخش عمده تولید، صرف صادرات به دیگر کشورها می‌گردد. همان طور که می دانید، حدود 85 درصد پودرهای تولیدی به حفاری چاه ها تعلق دارد که بیشتر آن در پالایشگاه ها استفاده می شود. از آنجا که ایران یکی از صادر کنندگان بزرگ مواد نفتی است، این حوزه اهمیت زیادی در اقتصاد کشور خواهد داشت. بنابراین تلاش برای بهینه سازی عملیات های مربوطه می تواند تاثیر مستقیم در اقتصاد را رقم بزند. گل حفاری مورد استفاده در این صنعت نیز با بهره گیری از باریت شکل می گیرد. این کانی به علاوه آب و خاک رس، گل حفاری را تشکیل می دهند که باعث بهبود عملیات استخراج می گردد. دانسیته بالای باریت حفاری در این پروسه موجبات استخراج مواد با کارکرد بهتر را فراهم می آورد.

صادرات عمده پودر باریت سفید

بهترین تولید کننده پودر باریت کشور

صادرات پودر باریت سفید کشور آنهم به صورت عمده ، به سادگی امکان پذیر نیست و از مواردی است که به تلاش بسیاری نیاز دارد. منطبق سازی روند تولید، با استانداردهای جهانی و بهره گیری از تجهیزات و دستگاه های مدرن و به روز، تنها بخشی از الزامات این فرایند می باشد. همان طور که می دانید هنگام ورود کالایی به دیگر مناطق، علی الخصوص کشورهای اروپایی، آزمایش های متعددی بر روی محصول صورت می گیرد. بنابراین تنها زمانی که پاسخ این آزمونها مطابق با استانداردهای کشور وارد کننده باشد، اجازه ورود به کشور صادر می شود. در مورد صادرات پودر باریت درجه یک هم به همین منوال است و تولیدات می بایست از درصد خلوص مشخصی برخوردار باشند. همچنین میزان ناخالصی موجود در محصول نیز بسیار حایز اهمیت است.

به همین جهت تولید کننده می بایست بهترین محصولات را با کیفیت عالی و درجه یک تولید نماید تا بتواند آن را به دیگر مناطق صادر نماید. مسلما تحقق این امر نیازمند انجام الزامات و دستورالعمل های ویژه ای خواهد بود. ا این قبیل می توان به: تجهیز کارخانه به ماشین آلات و لوازم صنعتی مدرن و بهره گیری از نیروی متخصص اشاره کرد. یکی دیگر از الزامات مهم در این خصوص، بهره برداری از معادن ممتاز و معروف است.

مرکز عرضه پودر باریت

صادرات عمده پودر باریت سفید

برخی از تولید کنندگان پودر باریت مانند شرکت اروشا از بهترین معادن، مواد اولیه خود را استخراج می‌کنند و بدین ترتیب محصولاتی عالی و بی‌نظیر تولید می‌نمایند. مجموعه صنعتی آروشا علاوه بر توزیع پودر باریت سفید در داخل کشور، بخش عمده آنرا به صادرات به سایر کشورها تخصیص می‌دهد.

مطالب جدید سایت