صادرات باریت به عراق

ایران در زمینه تولید باریت به پیشرفت های قابل ملاحظه رسیده است، به طوری که علاوه بر رفع نیاز بازار داخلی در زمینه صادرات این محصول به کشورهای مختلف نیز به موفقیت های زیادی دست یافته، هم اکنون صادرات باریت به عراق توسط شرکت های صادر کننده در کمترین زمان ممکن انجام می‌شود، این شرکت ها با انتخاب بهترین روش در زمینه صادرات به کشور عراق توانسته اند میزان سودآوری خود را از فروش این محصول را در این کشور افزایش دهند.

صادرات باریت به عراق

نحوه ی صادرات باریت به عراق

با توجه به کاربردهای بسیار زیادی که باریت و فرآورده های آن دارد، امروزه در صنایع مختلف از جمله در صنایع تولید شیشه، تولید رنگ، تولید کاغذ، تولید سیمان و… نقش اساسی ایفا می کند، به همین دلیل نیز تقاضا برای خرید این محصول علاوه بر بازار فروش داخلی در خارج از کشور نیز بسیار فراوان است، امروزه کشور عراق یکی از بزرگترین واردکنندگان باریت تولید شده در کشورمان می‌باشد.

شرکت های بازرگانی که در زمینه عرضه این محصول در بازارهای بین المللی فعال هستند، تمام تلاش خود را می‌کنند تا بتوانند به نحو مطلوب صادرات باریت به عراق را انجام می دهند. در ادامه این مطلب نحوه صادرات این محصول را به کشور عراق را بیان می کنیم که به این صورت است:

شرکت های بازرگانی که در زمینه صادرات این محصول به کشورهای همسایه به خصوص عراق فعالیت می کنند، ابتدا باید مجوز های لازم برای صدور این محصول در داخل و خارج از کشور را به دست بیاورند، به همین دلیل نیز با داشتن کارت بازرگانی به راحتی می‌توانند کار صادرات را در کمترین زمان ممکن انجام دهند، البته مراحل کاری این محصول باید طبق قوانین خاصی که در این زمینه وجود دارد، انجام شود.

بعد از این که مجوزهای لازم در این زمینه توسط این شرکت ها گرفته شد، باید این محصول از بهترین نوع آن انتخاب و در بسته بندی های مناسب برای فروش در بازارهای جهانی آماده شود. بعد از آماده سازی باریت نوبت به بازاریابی صحیح و دقیق این محصول برای فروش در کشورهای دیگر می باشد که این کار باید توسط افرادی که در این زمینه مهارت دارند و در این شرکت ها فعالیت می کنند، انجام شود.

استفاده از مطمئن ترین روش برای فروش این محصول در خارج از ایران باعث می شود که میزان سودآوری فروش انواع باریت در خارج از کشور بسیار زیاد باشد، به همین دلیل در حال حال حاضر بهترین روش برای عرضه این محصول در بازارهای بین المللی استفاده از فروش اینترنتی می باشد.

کشورهایی که بیشترین خرید باریم سولفات طبیعی را دارند

  Value imported in 2021 (USD thousand) Quantity imported in 2021(tons)
United States of America 181321 1421157
Saudi Arabia 41087 292910
Netherlands 29521 141509
Italy 29517 112362
Germany 27145 82570
Norway 24809 138456
Spain 19829 93070
Argentina 18776 148608
Kuwait 16135 164281
Indonesia 15813 100980
Canada 14836 192790
Malaysia 13487 83725
Korea, Republic of 10008 42954
United Kingdom 9917 0
United Arab Emirates 8521 53479
Japan 8167 30122
Russian Federation 7704 57324
Trinidad and Tobago 7553 7694
France 6749 15000
Turkmenistan 6528 38403

چند نکته کلیدی که در امر صادرات باریت باید بدایند

شرکت های بازرگانی با در نظر گرفتن فاکتورهای بسیار زیاد می توانند، در زمینه عرضه این محصول در خارج از کشور در کوتاه ترین زمان ممکن میزان فروش خود را بالا ببرند و سود بسیار خوبی از صادرات این محصول به دست بیاورند. در ادامه چند نکته کلیدی که در امر صادرات باریت می تواند در موفقیت شرکت های صادر کننده موثر باشد، را بیان می‌کنیم که به این صورت است:

  • یکی از مهمترین نکاتی که در هنگام صادرات این محصول باید مد نظر گرفته شود، این است که حتماً تبلیغات لازم جهت معرفی و جذب مشتری انجام می شود، برای بازاریابی صحیح این محصول می توان از کارشناسان مجرب که در این زمینه فعالیت می کنند، استفاده نمود.
  • همچنین باید مراحل ترخیص کاری این محصول در زمان بسیار کم و با اختصاص دادن بودجه محدود انجام شود تا از فروش آن در کشورهای دیگر سود خوبی نصیب شرکت های صادر کننده شود.
  • همچنین نحوه انتقال این محصول به کشورهای دیگر بسیار مهم و اساسی است، باید از روش هایی برای حمل و جابجایی این نوع ماده اولیه استفاده شود که برای شرکت‌های بازرگانی هزینه بر نباشد و در کمترین زمان ممکن ارسال این محموله‌ها انجام شود.
  • مهمترین هدف شرکت های صادر کننده این است که فروش بسیار خوبی را در خارج از ایران تجربه نمایند، به همین دلیل باید در انتخاب روش پخش و عرضه این محصول در بازارهای بین‌المللی دقت خاصی کنند تا بتوانند در زمان محدودی محصولات خود را با قیمت مناسب و بالاترین سود عرضه کنند.

چه کشورهایی برای صادرات پودر باریت بهترند

در حال حاضر شرکت های بازرگانی که در ایران در زمینه صادرات انواع باریت مشغول به فعالیت هستند، باید برای موفقیت در این زمینه به نکات مهم و اساسی که در این زمینه وجود دارد، توجه خاصی کنند تا بتوانند فروش خوبی را در خارج از کشورمان داشته باشند. یکی از مهمترین نکات اساسی که رمز موفقیت شرکت های صادر کننده ایرانی در خارج از کشور است، توجه کردن به این نکته می باشد که به چه کشورهایی باید صادرات این محصول انجام شود.

کشورهایی برای صادرات پودر باریت بهترند که نیازمند به خرید این محصول باشند، این کشورها در زمینه تولید این محصول بسیار ضعیف می باشند، یا به طور کامل فاقد تولید این محصول در کشورشان هستند. این شرکت های بازرگانی با با دست آوردن اطلاعات لازم می توانند با این شرکت‌های خارجی قرارداد های لازم را انجام دهند.

همچنین برای اخذ قرارداد با کشورهای متقاضی خرید باریت تولید شده در ایران به این نکته توجه شود، که دارای قوانین دست و پا گیری برای شرکت های صادراتی نباشند تا کار فروش به راحتی انجام شود. بیشتر طرف های قرارداد با این شرکت ها کشورهای همسایه و خاورمیانه می باشد.

صادرات پودر باریت حفاری به خارج کشور

پودر باریت با توجه به کاربردهای بسیار خوبی که در حفاری دارد، امروزه بسیار مورد توجه صنایع مربوطه قرار گرفته است و علاوه بر بازار فروش داخلی و صادرات این محصول به خارج از کشور نیز در ابعاد گسترده توسط شرکت های صادر کننده انجام می پذیرد، صادرات پودر باریت حفاری به خارج از کشور باید طبق ضوابط خاصی که در این زمینه وجود دارد، انجام شود تا بدون هیچگونه مشکلی فروش آن در زمان کوتاهی انجام بپذیرد.

در حال حاضر شرکت های صادر کننده برای صادرات این محصول می‌توانند، از روش‌های مختلفی که در زمینه صادرات وجود دارد، استفاده نمایند تا بتوانند عرضه خوب و مطلوبی را در زمینه فروش پودر باریت حفاری در بازارهای بین المللی تجربه نمایند. امروزه مطمئن ترین روش برای صادرات این نوع باریت در خارج از کشورمان فضای مجازی است.

شرکت های بازرگانی می توانند با ایجاد سایت های فروش بین المللی یا استفاده از مرکز اینترنتی ما خدمات خود را در زمینه فروش این محصول به کشورهای دیگر انجام دهند و ضمن معرفی این نوع باریت و بیان خصوصیات ظاهری و کیفی زمینه فروش آن را به راحتی در فضای مجازی فراهم نمایند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.5 / 5. تعداد موافقین : 30

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

بازار بزرگ تولید و فروش فرآورده های معدنی سنگ باریت

Copyright © 2024 All rights reserved