شرکت پخش ویژه پودر باریت صنعتی

در حقیقت سولفات باریم به دلیل کاربرد گسترده در اقسام گوناگون حوزه های صنعتی، بازار مناسبی دارد. بازاری که در آن افراد بسیاری به داد و ستد این کانی موثر مشغول هستند. این بدان معنی است که اگر مصرف کننده‌ای قصد تهیه آن را داشته باشد، به راحتی می تواند با مراجعه به نزدیک ترین فروشنده به مقدار لازم آن را خریداری نماید. با این حال همچنان بسیاری از تولید کنندگان و صنعتگران جهت خرید پودر باریت صنعتی به شرکت ها و پخش کننده های ویژه روی می آورند. علت این امر کیفیت های متنوع موجود در بازار است که بالاخص برای کارخانجات تولیدی مشکلات زیادی را به وجود می آورد.

شرکت پخش ویژه پودر باریت صنعتی

فروش سولفات باریم مرغوب

همان طور که می‌دانید سولفات باریم دارای خصوصیاتی موثری است که از آن جمله می توان به وزن سنگین و رنگ درخشان آن اشاره نمود. ویژگی‌هایی چون رنگ دهی عالی و مقاومت بهینه در برابر سایش می تواند توجه صنایع متعددی را به این کانی جلب نماید. حال با این توضیحات تصور کنید که یک تولید کننده سرامیک و با یک کارخانه شیشه سازی از پودر باریت در فرآیندهای خود بهره مند گردد اما نتیجه مطلوبی حاصل نشود.

به طور قطع نه تنها کیفیت تولیدات‌ خود را از دست می دهند، چه بسا پس از مدت زمان اندکی شاخص اعتباری آنها کاهش می‌یابد. به همین علت غالب مصرف کنندگان به دنبال مراکز پخش ویژه و شرکت های معتبر فروش پودر باریت صنعتی می باشند.  تنها از ابن طریق می توانند به مواد اولیه مرغوب و خالص دسترسی داشته باشند. به هر ترتیب چه در حوزه حفاری و چه در زمینه‌هایی بیشمار دیگر، آنچه میان همه مشترک است، سطح کیفی پودر باریت می‌باشد. بدون تردید بهره‌وری از پودرهای نامرغوب و با ناخالصی  بالا کاهش بازدهی را به ارمغان می‌آورد حتی اگر کمی صرف جویی در هزینه ها را موجب شود.

آنالیز فیزیکی پودر باریت کریستال

Result Element Result Element
mohs 3.5 Hardness by 89.5-92 Whiteness
gr/cm3 4.49 Bulk density 92 Brightness
4.3-4.4 Specific gravity 0.29 Moisture
8.16 Ph value

تولید بهترین پودر باریت

توانایی تولید بهترین پودر باریت در بین کارخانه‌ های فعال مستلزم به دست آوردن اطلاعاتی از روش های تولید این محصولات و همچنین بهره‌برداری از بهترین تکنولوژی ها مربوط می باشد؛ در حال حاضر روش های رایج و متداولی برای تولید پودر باریت در اختیار تولیدکنندگان صنعتی محصولات قرار گرفته است که بر اساس نام هایی که برای آنها تعبیه شده است این روش ها با نام فرایند های مرطوب و فرایند های خشک معروف هستند و در هر یک از آنها اساس فعالیت تولید کنندگان بر روی خرد کردن اولیه سنگ های معدنی، جیگ کردن آنها در مرحله بعدی و شناور سازی آنها با هدف جداسازی تمامی ناخالصی ها قرار دارد.

بهتر است بدانید در عصر حاضر روش های مرطوب به دلیل سازگاری با محیط زیست بیشترین بهره برداری را در کارخانه های تولید کننده به خود اختصاص می‌ دهند چرا که روش های خشک دارای آلودگی های زیست محیطی هستند و استفاده از آنها با محدودیت هایی روبرو می باشد؛ در حال حاضر مهمترین دستگاه ها و تجهیزاتی که برای تولید باریت به روش مرطوب نیاز است سنگ شکن های قوی به همراه آسیاب های قدرتمند می باشند.

برای این منظور کانسنگ های باریت ابتدا وارد فرآیند های گفته شده تا تمامی مواد ریز و درشت از آنها جدا شود، در مرحله بعد خردایش سنگ های معدنی توسط دستگاه های سنگ شکن قوی انجام می پذیرد، در این مرحله استاندارد هایی تعریف شده است که تولیدکنندگان برتر موظف به رعایت آنها هستند و یکی از مهمترین آنها این است که سنگ های معدنی باید حتماً به ابعاد ۲ میلی متر تبدیل شوند تا در مرحله بعدی تولید و فرآوری آنها راحت‌تر انجام پذیرد، در مرحله بعد آسیاب های گلوله ای برای پودر کردن و دانه بندی کردن این محصولات مورد استفاده قرار می گیرند.

شرکت پخش ویژه پودر باریت صنعتی

با کمی دوراندیشی می توان دریافت که در طولانی مدت همچنان این رویکرد به ضرر مجموعه تمام خواهد شد. با توجه به مطالب مذکور این سوال پیش می آید که چگونه می توان مراکز عرضه معتبر را شناسایی کرد. در حقیقت بهترین روش برای پاسخگویی به این سوال، روش آزمون و خطا است. اما این بدان معنا نیست که باید سطح کیفی محصولات تمامی فروشندگان را آزمایش نمود. در واقع می توان با کمک سایر خریدارانی که در این عرصه فعالیت دارند، بهترین و معتبرترین مراکز پخش ویژه پودر باریت را شناخت. از طرفی می توان از کارخانجات تولید کننده مواد معدنی استفاده کرد. چراکه برخی از تولید کنندگان همچون شرکت آروشا پودر باریت صنعتی خود را به صورت مستقیم و ویژه پخش می کنند و به مصرف‌کننده ارایه می‌دهند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

بازار بزرگ تولید و فروش فرآورده های معدنی سنگ باریت

Copyright © 2024 All rights reserved