شرکت تولید پودر باریت میکرونیزه

شرکت تولید پودر باریت میکرونیزه با هدف توجیه اقتصادی بودن فرآیند های تولید و فرآوری این محصولات، از برنامه های معتبر و تایید شده بر اساس آخرین استاندارد ها استفاده می نماید و بر اساس این مورد اعتماد به این شرکت های تولید کننده می تواند برای تمامی خریداران به صرفه باشد.

شرکت تولید پودر باریت میکرونیزه

کارخانه تولید باریم سولفات صنعتی

در کارخانه های پودر باریت میکرونیزه صنعتی، کانی های باریت به شکل ماده معدنی طبیعی بهره برداری می گردند، این ترکیبات از طریق احیای باریت با زغال سنگ به سولفیت باریم تبدیل شده و بعد از حل شدن در سولفات سدیم جداسازی می شوند؛ پودر های باریم سولفات تولید شده در این میان، در شرایطی که درجه خلوص بالا و روشنایی بیشتر و همچنین اندازه ذرات بسیار ریز در صنایع مورد نیاز باشد، به عنوان گزینه ایده آلی ترجیح داده می ‌شوند، این ترکیبات در پوشش‌های صنعتی مخصوصاً در آستر های خودروسازی، دریایی و هوا و فضا به طور وسیع بهره برداری می گردند.

جذب پایین روغن در این تولیدات باعث بارگذاری های بالا با حداقل تاثیر، بهره برداری می شوند، همچنین این ترکیبات با هدف مقاومت بالا در برابر سایش در پوشش های پودری به طور وسیع استفاده می گردند.

سولفات باریم با دانه بندی بسیار ریز همچنین به عنوان حجم افزار ها برای رنگ های ضد آب و آنهایی که به سطح بالایی از درخشندگی نیاز دارند به کار گرفته می شود، ضریب شکست بالای این مواد باعث می ‌شود که آنها به صورت رنگدانه سفید نیمه شفاف در رنگ های تولیدی جدید عمل کرده و درجه متوسط از قدرت پوشش ‌دهی را بر روی رنگدانه های اولیه ایجاد می نمایند؛ مقاومت شیمیایی سولفات باریم ویژگی های هوازدگی خوبی را به رنگ های حلال می بخشد.

در مجموع تمامی موارد گفته شده در حال حاضر تولید و استفاده عمده از باریم سولفات صنعتی در بین تمامی صنعتگران قابل مشاهده می باشد.

آنالیز باریت حفاری

BAS-10 BAS-09 واحد رابطه  
1086/2 1160/5 g A وزن نمونه خشک
1086/8 1161/1 g B وزن نمونه اشباع با سطح خشک
829/3 884/0 G C وزن نمونه غوطه ور در آب
257/5 277/1 cm³ B-C حجم نمونه
0/6 0/6 g B-A مقدار آب جذب شده
4/218 4/188 g / cm³ A/(B-C) دانسیته خشک
4/221 4/190 g / cm³ B/(B-C) دانسیته اشباء
0/1 0/1 % 100 (B-A) /A درصد جذب آب

فروش مستقیم پودر باریت مرغوب

فروش مستقیم پودر باریت مرغوب با استقبال بسیار گرمی از سمت صنعتگران مواجه شده است چرا که این ترکیبات در واقع به عنوان یک ماده بسیار چگال با وزن مخصوص بیشتر از ۴ شناخته شده و از صنعت نفت گرفته تا صنایع داروسازی، کاغذ سازی و صنایع پزشکی به مصرف می‌رسند.

برای توجیه بیشتر فروش گسترده پودر باریت مرغوب ما در این محتوا کاربرد این محصول در صنعت تولید بتن های سنگین را معرفی می نماییم؛ باریت ها جزو کانی های هستند که به عنوان سنگین ترین مصالح ساختمانی در تولید بتن های سنگنین در سال‌ های اخیر به کار گرفته شدند و کاربرد آنها معمولاً به عنوان حفاظ تابشی برای بتن ها و استفاده از آنها در بیمارستان ها و نیروگاه های هسته ای می باشد.

در یک سری آزمایش‌ ها برای کاربرد پودر باریت در جایگزینی آن به جای ماسه در تولید بتن هایی با این هدف مورد بررسی قرار گرفته و تاثیر نرخ پودر باریت در خواص فیزیکی و مکانیکی بتن ها مانند چگالی، انقباض، تورم، مدول های الاستیک، استحکام کششی و استحکام فشاری بررسی و مقایسه شدند.

بر طبق نتایج به دست امده با این که استحکام کششی تا حدود ۵۰ درصد در این روش کاهش یافته بود، اما استفاده و بکارگیری پودر باریت در تولید بتن نشان دهنده این است که محصول تولیدی می ‌شود که پارامتر های مکانیکی اصلی آن کمتر دچار تغییر می شوند.

در این آزمایش ها استحکام فشاری هم تحت بررسی قرار گرفته و نشان دهنده این موضوع بود که بتن های تولید شده به کمک پودر باریت دارای دوام و ماندگاری بسیار بیشتری هستند.

کارخانه تولید پودر باریم سولفات مرغوب

کارخانه آروشا پودر با هدف تولید پودر باریم سولفات مرغوب تمامی مراحل قابل استفاده برای فرآوری این محصولات در بهترین شرایط را مورد بررسی قرار می ‌دهد تا در نهایت محصولاتی را با حداقل قیمت و کیفیت بالاتر ارائه کند؛ در حال حاضر رایج ترین روش هایی که برای تولید پودر باریت درجه یک در اختیار کارخانه های تولید کننده قرار گرفته است، فرآیند های فرآوری مرطوب و فرآیند های فرآوری به روش خشک می باشد.

شایان ذکر است که بدانید روش مرطوب نسبت به نمونه دیگر بیشتر قابل استفاده می باشد و ما در این محتوا به معرفی همین روش تولیدی می پردازیم؛ با هدف تولید پودر های باریت به روش مرطوب انتخاب بهترین کانسنگ ها با کمترین میزان ناخالصی، هدف اصلی تولید کنندگان قرار می گیرد، در مرحله بعد کانی ها از نظر ناخالصی از یکدیگر جدا می شوند و وارد مراحل شستشو شده تا آن مقدار دیگر ناخالصی ها به طور کامل از آنها جدا شود.

مرحله دوم مربوط به خردایش همین سنگ های بزرگ است که باید حتماً به قطعات ریز تر با ابعاد حدود ۲ میلیمتر برسند؛ در مرحله سوم آسیاب های گلوله ای وارد فرآیند تولید شده و سعی می ‌کنند که این ابعاد ۲ میلیمتری را به ذرات ریزتری تبدیل کرده و در نهایت مش بندی ۲۰۰ پودر های بارید انجام می پذیرد.

پودر های میکرونیزه تولید شده در دستگاه های جیگ قرار گرفته تا در این دستگاه ها بر اساس وزن مخصوص، پودر ها از یکدیگر جدا شوند، محصول نهایی در این دستگاه ها توسط بازو های پارو مانند از سطح مایع دستگاه های جیگ آبی جمع آوری می گردند و از یک دریچه مخصوص در بالای مخزن خروجی ان ها انجام می پذیرد و در این شرایط است که انواع پودر باریت تولید شده دارای دانه بندی و مش بندی دقیق می باشند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 40

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

بازار بزرگ تولید و فروش فرآورده های معدنی سنگ باریت

Copyright © 2024 All rights reserved