شرکت تولید پودر باریت سفید

بهره برداری بهینه از ذخایر معدنی باریت جزو اولویت‌ های اصلی شرکت های تولید کننده پودر باریت سفید در ایران است چرا که در حال حاضر صنعتگران بی شماری به این ترکیبات وابسته هستند و بر اساس شناختی که از ویژگی های این ترکیبات گزارش می‌ شود انتظار می رود که روز به ‌روز طیف وسیع‌تری از کاربرد آنها به وجود آید.

شرکت تولید پودر باریت سفید

کارخانه تولید باریم سولفات مرغوب

چرا تعداد کارخانه های تولید باریم سولفات مرغوب در ایران بسیار زیاد است؟ برای پاسخ به این سوال می‌ توان عنوان کرد که کشور ایران جزو کشور های غنی از نظر ذخایر معدنی است که استخراج بهینه و مناسب انواع سنگ ها و کانی های معدنی در رفع نیاز صنعتگران به پودر های میکرونیزه تولید شده از آنها می تواند فرصت های شغلی بیشتر و بهبود شرایط اقتصادی بهتر را ایجاد کند.

کارخانه های تولید باریم سولفات مرغوب در ایران فعالیت‌ های متعددی را به انجام می رسانند و هر یک از آنها محصولاتی را در نمونه های متفاوت به بازارهای هدف ارائه می نمایند؛ در حال حاضر محصولات فرآوری شده از کانی های باریت متنوع هستند و در نمونه‌ های کلوخه باریت، سولفات باریم میکرونیزه، پودر باریت حفاری، پودر باریت رنگسازی، پودر باریت دارویی و غیره معرفی می ‌گردند که مسلماً فرآیند های تولید و فرآوری هر یک از آنها با یکدیگر کاملا متفاوت می باشد.

باریم سولفات مرغوب به دلیل داشتن خصوصیاتی همچون پایداری بالا در برابر اسید، آب، اشعه های گاما و اشعه ایکس در بسیاری از صنایع به عنوان ماده پر کاربرد قابل توجه می باشد؛ این ترکیبات وزن مولکولی ویژه‌ ای داشته و بیشتر از این شاخصه آنها در صنایعی همچون حفاری چاه‌ های نفت و گاز استفاده می گردد.

آنالیز فیزیکی پودر باریت کریستال

Result Element Result Element
mohs 3.5 Hardness by 89.5-92 Whiteness
gr/cm3 4.49 Bulk density 92 Brightness
4.3-4.4 Specific gravity 0.29 Moisture
8.16 Ph value

شرکت تولید پودر باریت درجه یک

استفاده از طرح های توجیهی اقتصادی در بین شرکت های تولید کننده پودر باریت درجه یک می تواند در رفع نیاز صنعتگران در داخل کشور تاثیرگذار باشد؛ این واحد های تولیدکننده در صورت توجیهی بودن و به صرفه بودن طرح های تولیدی می توانند از کانی های معدنی باریت در سراسر کشور بهره برداری کرده و تولید پودر باریت درجه یک برای استفاده در صنایع مختلف را به انجام برسانند.

پودر باریت در حال حاضر جزو ارزان ترین و پرکاربردترین ترکیبات معدنی در ایران است که اگر فرآوری آن ها بر اساس تکنولوژی های برتر انجام پذیرد، استفاده از آنها در صنایع گوناگون نیز صرفه اقتصادی خوبی را ایجاد می کند؛ در بحث فرآوری پودر باریت متناسب با نیاز صنعتگران شاخص ها و ویژگی های شناخته شده این محصولات اعم از وزن مخصوص بالای آنها باید مدنظر کارخانه های تولید کننده قرار بگیرد.

وزن مخصوص بالای پودر های میکرونیزه باریت در واقع نشان دهنده این است که این ترکیبات دارای هیچ گونه ناخالصی نیستند؛ به نوعی که بر اساس استاندارد های تعریف شده در این میان اگر پودر های میکرونیزه تولید شده دارای وزن مخصوص ۲ به بالا باشند، کیفیت لازم را برای عرضه و فروش خواهند داشت و در صورتی که ناخالصی های موجود در آنها بیشتر باشد و وزن مخصوص آنها کمتر اعلام گردد، این ترکیبات ویژگی لازم را ندارند و نمی توان از آنها در صنایع مختلف استفاده کرد.

در بحث جداسازی ناخالصی های باریت، شناختن ناخالصی ها و استفاده مناسب از روش های خالص سازی نیز حائز اهمیت می باشد و حتماً باید تولید کنندگان در بحث فرآوری متناسب این محصولات و شناخت به موقع ناخالصی های موجود در آنها تمرکز زیادی داشته باشند.

بازار بزرگ پودر باریم سولفات میکرونیزه

در بازار بزرگ پودر باریم سولفات میکرونیزه خریداران این ترکیبات در بخش های حفاری نفت و گاز بیشترین سهم خرید را به خود اختصاص می دهند به نوعی که بر اساس گزارشات به ‌دست ‌آمده حدود ۹۰ درصد پودر باریم سولفات میکرونیزه تولید شده در صنعت حفاری به کار گرفته می شود.

این ترکیبات برای بکارگیری در حفاری های نفت و گاز دارای مشخصات ویژه ای هستند، وزن مولکولی بالا و همچنین چگالی بالای این محصولات مهم ترین آنها بوده و تاثیرات مثبتی را در بهبود عملکرد های حفاری ایجاد می نماید.

پودر های میکرونیزه باریت از نظر شکل ظاهری نیز بسیار نرم، بی اثر و کاملاً ارزان هستند که به کارگیری آنها در ترکیب گل حفاری علاوه بر بهبود عملکرد حفاری باعث محافظت از ابزار های قابل استفاده در این حرفه ها می شود.

با در نظر گرفتن اهمیت استفاده از پودر باریت درجه یک در صنعت حفاری چاه های گاز و نفت باید این تولیدات از کیفیت تضمین شده برخوردار باشند و در واقع خرید این ترکیبات برای فعالان در این صنایع از واحد های تولید کننده معتبر اهمیت خواهد داشت؛ ما در این محتوا برای کاهش دغدغه خریداران اصلی پودر باریم سولفات میکرونیزه شرکت آروشا پودر را معرفی می نماییم که دارای سابقه درخشان در تولید تمامی فرآورده های معدنی می باشد؛ این واحد تولید کننده تجهیزات و تکنولوژی های برتر را در خطوط تولیدی خود به کار می گیرد و محصولاتی را باب میل صنعتگران ارائه می کند، پس برای خرید از این مجموعه تولید کننده با ما تماس بگیرید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.6 / 5. تعداد موافقین : 30

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

بازار بزرگ تولید و فروش فرآورده های معدنی سنگ باریت

Copyright © 2024 All rights reserved