شرکت تولید باریم سولفات

باریم سولفات یک ترکیب معدنی با کاربرد های بی شماری است که کارخانه های تولیدی بسیار زیادی از آن بهره می گیرند. معمولاً این محصول در ایران به مقدار قابل توجهی تولید و در شرکت ‌های تولیدکننده محصولات مختلف، مورد استفاده قرار می ‌گیرد و همین پارامتر باعث شده است بازار مناسبی برای خرید و فروش این محصول در ایران شکل گیرد. شرکت تولید باریم سولفات سفید با عنوان تجاری آروشاپودر در حال حاضر بعنوان بزرگترین تامین کننده پودرهای معدنی میکرونیزه ایران است.

شرکت تولید باریم سولفات

فروش پودر باریم سولفات مرغوب

پودر باریم سولفات مرغوب یکی از پرکاربردترین ترکیبات معدنی است که کاربردهای ویژه برای صاحبان صنایع مختلف دارد و به دلیل کمیاب بودن سنگ های معدنی مورد استفاده در تولید این محصول تقاضای بسیار زیادی برای خرید آن در ایران و در خارج از کشور دیده می ‌شود. قابل ذکر است که تولید پودر باریم به صورت اختصاصی در مجموعه صنعتی آروشا پودر آغاز شده است و این مجموعه محصولی را با بالاترین درجه کیفیت عرضه می نماید. پودر باریم سولفات عرضه شده در مجموعه آروشا پودر از قیمت نسبتا مناسبی برخوردار است و در واقع هر کدام از صنعتگران وابسته می توانند با مراجعه به مراکز فروش و عرضه این محصول به صورت مستقیم از قیمت های مناسب آنها برخوردار شوند.  چگالی بالا و وزن زیاد پودر باریم سولفات جزو شاخصه ‌های اقتصادی این محصول است و در واقع همین ویژگی ها، کاربردهای متنوع این ترکیبات را در صنایع حساس ایجاد کرده است. به عنوان مثال به واسطه وزن زیاد پودر های باریت، از این محصولات در تهیه گل حفاری برای حفاری نفت و گاز استفاده می شود که جزو صنایع حساس در ایران هستند و بهبود شرایط اقتصادی را ایجاد می نمایند.

شرکت تولید باریم سولفات

فروش مستقیم پودر باریت صنعت رنگ

فروش مستقیم پودر باریت صنعت رنگ یک اقدام بسیار مهم برای تمامی خریداران این ترکیبات معدنی می باشد چرا که در این عملیات محصولاتی با تضمین کیفیت از طرف خود واحدهای تولیدکننده ارائه می گردد. کیفیت بالا و درجه خلوص بالای پودر باریت برای استفاده در صنعت رنگ از اهمیت زیادی برخوردار می باشد و در واقع این محصول در اندازه‌ های بسیار ریز به عنوان یک ماده پرکننده در این صنعت مورد استفاده قرار می گیرد. شایان ذکر است که پودر باریت مورد استفاده در صنعت رنگ حتماً باید به صورت بی رنگ باشد تا بتواند اثرات مثبت خود را در افزایش کیفیت و رنگهای تولید شده ایجاد نماید. از این ترکیب معدنی به واسطه مقاومت بالا در برابر حرارت و درخشندگی بسیار زیاد و همچنین قدرت انحلال کم در آب نیز استفاده می گردد و می توان گفت رنگهای تولید شده به کمک آن دارای خاصیت نسوز بودن هستند و به عنوان جدیدترین رنگهای تولیدی در حوزه های صنعتی مورد استفاده واقع می گردند.

مشخصات فنی پودر باریت مخصوص رنگسازی

PRODUCT NAME           BARIUM SULFATE,BARITE
NATURE CRYSTALLINE WHITE BARITE
SPECIFIC GRAVITY 4.25-4.35
WHITENESS 92-94
PARTICLE SIZE(nm)          <8 nm: 99.95%,<2 nm: 85%
RESIDUE GREATER THAN 40 nm        <0.05%
RESIDUE GREATER THAN 20 nm        <0.2%
BASO4 >97.5 wt%
SiO2 <1 wt%
CAO <0.5 wt%
REFRACTIVE INDEX 1/6
WATER SOLUBLE SALTS        <0.3%
OIL ABSORPTION 10 T0 15
PH VALUE 7T09
HARDNESS 3T04
HEAT RESISTANCE >1350 ‘C
LOSS ON IGNITION <0.6 wt%
MOISTURE CONTENT <0.5 wt%

فروش مستقیم پودر باریم سولفات صنعت رنگ

شایان ذکر است که پودر باریم سولفات صنعت رنگ در واقع به صورت تخصصی با خصوصیات بالقوه قابل استفاده در این صنایع حساس می باشد. از مهمترین شاخصه های پودر باریم سولفات مورد استفاده در صنعت رنگ می توان به چگالی بالای این محصولات اشاره کرد. این ویژگی در صنعت رنگ سازی برای تولیدکنندگان صنعتی توجیه اقتصادی خوبی را فراهم می ‌آورد. مهمترین مزیت این ویژگی پودر باریم سولفات، کاهش مخارج تولیدی می باشد و نهایتاً سودآوری فوق العاده بالایی برای تولیدکنندگان رنگ های صنعتی ایجاد می‌ گردد. با توجه به اهمیت استفاده از پودر باریم و تاثیر زیادی این ترکیب در بهبود کیفیت تولیدات صنعت رنگ فعالان در این حرفه ها همیشه تقاضای خرید مستقیم این ترکیبات را از شرکت تولید باریم سولفات معتبر دارند. شایان ذکر است که مجموعه آروشا پودر در عصر حاضر با در نظر گرفتن تقاضای بالای این ترکیبات معدنی، فروش مستقیم آنها را آغاز کرده است و محصولاتی را از این طریق با تضمین کیفیت ارائه می کند.

بازار بزرگ پودر باریت میکرونیزه

بازار بزرگ پودر باریت میکرونیزه به واسطه شناخت این ترکیب معدنی توسط صنعتگران در صنایع مختلف، شکل گرفته است و این ترکیب نسبت به گذشته در حجم های بیشتری تولید و در اختیار صنایع مصرفی قرار می گیرد. خوشبختانه کشور ایران جزو کشورهای غنی از نظر ذخایر معدنی به شمار می ‌رود و معادن بسیار زیادی را در خود گنجانده است. بر اساس گزارشاتی که در این زمینه به ثبت رسیده است حدود ۲۰ معدن فعال در کشور وجود دارند که در حال حاضر استخراج سنگهای باریت را از آنها به انجام می رسانند و هر یک از این معادن مواد اولیه مرغوب و خالصی را در اختیار شرکت تولید باریم سولفات قرار می دهند. درجه خلوص بالای سنگهای باریت استخراج شده از معادن پتانسیل اقتصادی بالایی را جهت تولید پودر های خالص و درجه یک برای تولیدکنندگان برتر فراهم می اورد. در راستای همین امر مجموعه آروشا پودر جزو اولین شرکت ها و کارخانه های تولید کننده این محصولات در ایران است که تمرکز زیادی را به استخراج بهترین سنگهای معدنی از معادن بکر و اختصاصی در سراسر کشور قرار می دهد و محصولات خود را با بر اساس استانداردهای تعریفی در بین صنایع وابسته ارائه می کند. فروش مستقیم پودر باریت سفید بازار ایران عمدتا در اختیار گروه صنعتی کارخانجات آروشا می باشد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 24

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

بازار بزرگ تولید و فروش فرآورده های معدنی سنگ باریت

Copyright © 2024 All rights reserved