شرکت تولید باریم سولفات مرغوب

تولید باریم سولفات درجه یک در شرکت آروشا پودر بر مبنای تکنولوژی های برتر در تمامی مراحل تولیدی در حال انجام می باشد و این مهمترین دلیلی است که تولیدات این واحد برای تمامی صنعتگران مفید به نظر می رسد و هر یک از متقاضیان می توانند بر اساس استاندارد های در دسترس، خرید این ترکیبات را انجام دهند.

شرکت تولید باریم سولفات

فروش مستقیم پودر باریم سولفات

فروش مستقیم پودر باریم سولفات برای بکارگیری این ترکیب در صنعت داروسازی از اهمیت بسیار بیشتری در قیاس با دیگر موارد برخوردار می باشد چرا که پودر باریم در این زمینه حتماً باید دارای درجه خلوص صددرصد باشد؛ از پودر باریم سولفات به علت حاجب بودن در برابر اشعه ایکس برای انجام فرآیند های رادیولوژی استفاده می گردد و مقدار استفاده از این ترکیبات به تکنیک مورد نیاز بیمار وابسته می ‌باشد.

معمولاً برای رسیدن به اهدافی همچون جلوگیری از خطرات اشعه ایکس در بدن افراد بیمار از سوسپانسیون باریم سولفات در رادیولوژی قسمت های داخلی بدن اعم از معده، مری، روده بزرگ در مقدایر بین ۱۵۰ تا ۳۰۰ میلیمتر استفاده می شود؛ خاصیت جذب اشعه رادیو اکتیو در پودر های میکرونیزه باریت علاوه بر کاربرد این محصولات در صنعت داروسازی کاربرد آنها را در ساخت بلوک های سیمانی مورد استفاده در ساختن بیمارستان ها نیز مناسب می سازد و این شرایط باعث می گردد که اشعه های ایکس نتوانند به محیط های دیگر نفوذ کرده و مشکلاتی را ایجاد نمایند.

آنالیز فیزیکی پودر باریت کریستال

Result Element Result Element
mohs 3.5 Hardness by 89.5-92 Whiteness
gr/cm3 4.49 Bulk density 92 Brightness
4.3-4.4 Specific gravity 0.29 Moisture
8.16 Ph value

کارخانه تولید پودر باریم سولفات درجه یک

مهمترین فعالیت کارخانه تولید پودر باریم سولفات درجه یک برای استفاده در صنعت داروسازی مربوط به مرحله خالص سازی این محصولات می باشد که در حال حاضر از روش ‌های متعددی در این میان بهره برداری می گردد؛ برای خالص سازی دقیق و صد در صدی پودر های میکرونیزه باریت حتماً باید در اولین مراحل تولید ناخالصی های موجود در همان کانی ها و سنگ ‌های معدنی شناسایی شده تا از روش های ایده آل برای حذف آنها استفاده گردد.

این مرحله از چنان اهمیتی برخوردار می باشد که حتی در برخی موارد با انتخاب نامناسب روش های خالص ‌سازی ممکن است فرایند های تولیدی پیچیده تر شود و تولیدکنندگان مجبور باشند در چندین مرحله، خالص سازی این محصولات را انجام دهند؛ در هر صورت کارخانه های تولید کننده پودر باریم سولفات درجه یک باید حتماً قبل از هر اقدامی به عیار سنجی معادن ذخیره کانی ها پرداخته و درصورت درجه خلوص بالا، این کانی ها را استخراج و در مرحله بعد فرآوری نمایند.

این نکته نیز در این میان قابل ذکر است که ناخالصی های موجود در سنگ ها و کانی های باریت متفاوت هستند و کارخانه های تولید کننده می توانند با شناسایی دقیق ناخالصی‌ ها طیف کاربری این محصولات را مشخص کرده و محصولات متناسب با نیاز صنعت ارائه کنند.

کارخانه تولید باریم سولفات مرغوب

در عصر حاضر و در میان فعالیت تعداد بسیار زیاد کارخانه تولید کننده باریم سولفات مرغوب، مجموعه صنعتی آروشا پودر در صدر جدول قرار دارد و این پارامتر به دلیل فعالیت ‌های پیگیرانه این واحد تولیدی می باشد که در تمامی مراحل تولیدی به وضوح قابل مشاهده است.

شرکت آروشا پودر در مرحله اکتشاف و شناسایی معادن از بهترین تجهیزات و دستگاه های ماهواره ای هوایی استفاده می کند تا بتواند به تمرکز ماده معدنی در عمق معادن پی برده و محصولاتی را با صرفه اقتصادی بالا از معادن استخراج نماید و به واسطه همین پارآمتر می ‌تواند ادامه فرآیند های تولید را با کنترل هزینه ها به انجام رسانده و محصولاتی متداول در اختیار خریداران قرار دهد.

تمامی فعالیت های شرکت اروشا پودر توسط پرسنل آموزش دیده و با تجربه انجام می پذیرد و در تمامی مراحل تولید نیز کنترل کیفیت محصولات و نمونه برداری از تولیدات انجام می پذیرد.

در شرکت آروشا همچنین تامین تجهیزات و تکنولوژی های لازم برای تک تک مراحل تولیدی از کشور آروپا مد نظر قرار می‌ گیرد و این دلیل دیگری برای فعالیت منحصر به فرد این واحد تولیدی در بین دیگر رقبا می باشد؛ تجهیزات و تکنولوژی هایی که در کشور اروپا تولید می شوند بر اساس استاندارد های این کشور بوده و در نهایت تولید محصولات به کمک آنها می تواند همتراز با تولیدات بین ‌المللی باشد.

در هر صورت کارخانه تولیدی آروشا پودر در عصر حاضر به عنوان بزرگترین تولید کننده این محصولات آماده ارائه خدمات ویژه به تمامی صنعتگران و تجار می باشد؛  این واحد تولیدی حتی می‌ تواند فعالان اقتصادی در بخش صادرات پودر باریم سولفات مرغوب را یاری نموده و محصولاتی را باب میل آنها در بسته بندی های به صرفه و اقتصادی ارائه کند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

بازار بزرگ تولید و فروش فرآورده های معدنی سنگ باریت

Copyright © 2024 All rights reserved