شرکت تولید باریت صنعتی

استفاده از ایده آل ترین روش ها در شرکت تولید باریت صنعتی صرفه اقتصادی خوبی را برای صنعتگران فعال در صنایع تولیدی و خدماتی ایجاد می نماید چرا که این ترکیب در بسیاری از صنایع مخصوصاً صنعت رنگ و پوشش، صنعت خودروسازی، صنعت تولید محصولات پلاستیکی و از همه مهم تر در صنعت حفاری مورد استفاده واقع می شود.

شرکت تولید باریت صنعتی

کارخانه تولید باریت درجه یک

بزرگترین و مجهزترین کارخانه تولید باریت درجه یک در ایران به واسطه وجود معادن بسیار زیاد برای استخراج سنگهای معدنی باریت راه اندازی و احداث شده و شرکت های بی شماری در این میان در رقابت با یکدیگر در حال فعالیت هستند که ما در این محتوا مجموعه صنعتی آروشا پودر را معرفی می نماییم.

این مجموعه کارخانه های تولید باریت درجه یک را بر اساس آخرین استاندارد ها احداث و راه اندازی کرده است و در واقع در این کارخانه های تولیدی از دستگاه ها و تجهیزات تامین شده از کشور اروپا استفاده می شود.

تولید باریت درجه یک با عیار بالا صرفه اقتصادی خوبی را برای فعالان در این زمینه ایجاد می نماید چرا که این ترکیب با مشخصات و ویژگی های منحصر به فرد در صنایع بسیار مهم و اقتصادی مخصوصاً صنعت حفاری بیشترین کاربرد را به خود اختصاص می ‌دهد و به عنوان یک عامل وزنی برای حفاری گل مورد توجه و استفاده قرار می گیرد.

آنالیز فیزیکی پودر باریت کریستال

Result Element Result Element
mohs 3.5 Hardness by 89.5-92 Whiteness
gr/cm3 4.49 Bulk density 92 Brightness
4.3-4.4 Specific gravity 0.29 Moisture
8.16 Ph value

شرکت تولید پودر باریت درجه یک

شرکت تولید پودر باریت درجه یک بیشترین تمرکز خود را در عرضه محصولاتی با بالاترین کیفیت قرار می دهد. به همین دلیل در این شرکت های تولیدی تیم محقق و کوشایی در حال فعالیت هستند که به بررسی مشخصات و ویژگی های معادن حاوی سنگ های باریت می پردازند و در واقع معادنی را برای استخراج مواد اولیه انتخاب می ‌کنند که دارای بالاترین درجه خلوص باشند.

این تیم محقق در این شرکت های تولید کننده با نمونه برداری از خاک های معادن مربوطه، عملیات شناسایی سنگ های باریت با درجه خلوص های مختلف را با دقت کامل به انجام می ‌رساند و در نهایت شرایط و فرصت ایده‌آلی را برای تولید باریت درجه یک با قیمت های ارزان تر ایجاد می نمایند.

در بین شرکت های تولید کننده پودر باریت درجه یک، استخراج مواد اولیه با درجه خلوص بالا جزو اولویت‌ های اصلی قرار می ‌گیرد و همان ‌طور که اشاره کردیم این پارامتر جزو اصلی ترین مراحل تولید این محصولات است که سرمایه گذاری های ویژه برای انجام آنها در نظر گرفته می شود.

کارخانه تولید باریت صنعتی رنگ و پوشش

در کارخانه تولید پودر باریت صنعت رنگ و پوشش با نام تجاری آروشا پودر، دستگاه‌ هایی با عملکرد های متنوع در خطوط تولیدی مورد استفاده قرار می‌ گیرند و از آنجایی که تاثیرگذاری عملکرد این دستگاه ها در تعیین کیفیت محصولات تولید شده بسیار زیاد می باشد، این مجموعه در حال حاضر خطوط تولیدی ویژه‌ ای را برای پودر باریت صنعت رنگ و پوشش راه اندازی کرده است و همان طور که اشاره شد بیشتر تجهیزات و سیستم های مورد نیاز در این خطوط تولیدی  از کشور اروپا تامین می نماید.

در کارخانه تولید پودر باریت رنگ و پوشش مراحلی با هدف خالص سازی و میکرونیزه کردن این پودر های معدنی پشت سر هم انجام می پذیرد که هر چقدر دقت پرسنل و دستگاه‌ ها در فرآیند های تولید این محصولات بیشتر باشد مسلماً تولیداتی با عملکرد بهتر و با تاثیر گذاری بیشتر در بین صنایع مختلف تولید و ارائه می گردند.

کارخانه باریت سفید

سنگ های معدنی باریت بعد از استخراج از معادن مربوطه وارد کارخانه های تولیدی می‌ شوند و در این کارخانه‌ ها، به کمک دستگاه‌ های کوبشی قدرتمند کوبیده و خرد می شوند و به ریزترین اندازه ذرات تبدیل می شوند. در این فرایند های تولیدی از ایده های متفاوتی برای خالص سازی و در نهایت رتبه بندی پودر های میکرونیزه استفاده می شود که تمامی این موارد شرایطی را ایجاد می نماید تا در نهایت کیفیت و قیمت این محصولات با یکدیگر تفاوت بسیار زیادی داشته باشند.

شایان ذکر است که تولید پودر باریت سفید در دانه بندی ها و مش بندی های متنوع انجام می پذیرد و هر یک از صنعتگران وابسته به این ترکیبات، می توانند محصولاتی را مطابق با استاندارد های ثبت شده در حوزه کاری خود خریداری نمایند چرا که این ترکیبات در خواص فیزیکی و شیمیایی متفاوت تاثیرگذاری متنوع را در حوزه های کاری مختلف ایجاد می‌ کنند.

یک نکته جالب دیگر در مورد تولید پودر باریت در مش بندی ها و دانه بندی های مختلف این است که قیمت‌گذاری این محصولات بر اساس همین پارامتر انجام می پذیرد. به عنوان مثال پودر باریت در مش بندی های بالا و دانه بندی های بسیار ریز جزو گران قیمت ترین ترکیبات معدنی در بازار است در صورتی که پودر های باریت در دانه بندی های درشت تر، قیمت ‌های پایین‌تری را به خود اختصاص می ‌دهند و در واقع در صنایع مخصوصی مورد استفاده قرار می گیرند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 40

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

بازار بزرگ تولید و فروش فرآورده های معدنی سنگ باریت

Copyright © 2024 All rights reserved