شرکت تولید باریت رنگ سازی

در شرکت تولید باریت رنگ سازی آروشا پودر، سنگ ها و کانی های معدنی با بالاترین درجه خلوص بهره‌ برداری می‌ شود به و به جرأت می‌ توان گفت این اقدام جزو مهم‌ترین دلایلی است که این مجموعه تولید کننده محصولاتی را با قیمت و کیفیت مشتری پسند به بازار های هدف ارائه می نماید.

شرکت تولید باریت رنگ سازی

شرکت تولید پودر باریت رنگ سازی

شرکت تولید پودر باریت رنگسازی در بهترین شرایط ممکن باید توانایی بهره برداری از بیشترین ذخایر معدنی حاوی کانی ها و کلوخه های باردار را داشته باشد تا بتواند با در دست داشتن مواد اولیه در کیفیت های متفاوت پاسخ گوی نیاز متقاضیان و مشتریان در بازار های هدف باشد.

پودر باریت در عصر حاضر به عنوان یک ترکیب جامد سفید رنگ در صنعت تهیه انواع رنگدانه ها و رنگ های صنعتی و ساختمانی مورد بهره ‌برداری قرار می‌ گیرند و فعالانی که در این صنایع به فعالیت مشغول هستند، از این نمک جامد معدنی به عنوان یک تکمیل کننده بافت رنگ و به عنوان پرکننده یاد می نمایند.

در واقع بر اساس آزمایش هایی که در زمینه انجام پذیرفته است، در صورت ترکیب این نمک معدنی شرایط بهتری برای تهیه رنگ های روغنی و دیگر رنگ های صنعتی ایجاد می گردد و یکی از مهمترین مولفه های قابل توجه در این میان افزایش قوام و ثبات خاص رنگ ها می باشد.

بر مبنای بالاترین استاندارد ها و نظر تولید کنندگان انواع رنگ ها، بهترین ترکیب رنگ سفید که در گروه رنگ های روغنی دسته بندی می شود، همان محصولاتی هستند که به کمک پودر باریت تولید و عرضه شده اند.

مشخصات فنی پودر باریت مخصوص رنگسازی

PRODUCT NAME           BARIUM SULFATE,BARITE
NATURE CRYSTALLINE WHITE BARITE
SPECIFIC GRAVITY 4.25-4.35
WHITENESS 92-94
PARTICLE SIZE(nm)          <8 nm: 99.95%,<2 nm: 85%
RESIDUE GREATER THAN 40 nm        <0.05%
RESIDUE GREATER THAN 20 nm        <0.2%
BASO4 >97.5 wt%
SiO2 <1 wt%
CAO <0.5 wt%
REFRACTIVE INDEX 1/6
WATER SOLUBLE SALTS        <0.3%
OIL ABSORPTION 10 T0 15
PH VALUE 7T09
HARDNESS 3T04
HEAT RESISTANCE >1350 ‘C
LOSS ON IGNITION <0.6 wt%
MOISTURE CONTENT <0.5 wt%

قیمت پودر باریم سولفات رنگ و پوشش

قیمت پودر باریم سولفات رنگ و پوشش بستگی زیادی به مشخصات و آنالیز شیمیایی نهایی این محصولات دارد؛ قبل از بررسی عوامل تعیین کننده قیمت پودر باریم سولفات بهتر است شما مشتریان گرامی بدانید این ترکیبات هم به صورت آزمایشگاهی و تحت شرایط ویژه و هم به صورت صنعتی و در حجم های بالا قابل تولید هستند و بر اساس همین گفته می توان یکی از مهمترین عوامل تعیین کننده قیمت آنها را روش های تولیدی در نظر گرفت.

شایان ذکر است که برای تولید پودر باریم سولفات مخصوص صنعت رنگ و پوشش به صورت صنعتی و در حجم های بالا از کانی های معدنی باریت بهره برداری می گردد و در ادامه مراحلی در کارخانه ها انجام می پذیرد و این محصولات به صورت خشک و دانه بندی شده در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرند؛ در صورتی که در روش های تولیدی به صورت آزمایشگاهی محلولی از یون های باریم به همراه محلول‌ های حاوی یون سولفات ترکیب می شوند تا در نهایت نمک معدنی مورد نظر با بالاترین درجه خلوص تولید شود.

بر اساس این مورد می توان عنوان کرد آن دسته از پودر های باریم سولفات که در آزمایشگاه و تحت شرایط خاص تولید می ‌شوند مسلّماً قیمت فروش بالاتری داشته و در صنایع حساس مخصوصاً صنعت غذا و دارو مورد بهره ‌برداری قرار می‌ گیرند.

شرکت تولید باریت رنگ سازی

شرکت تولید پودر باریم سولفات رنگ و پوشش

شرکت تولید پودر باریم سولفات رنگ و پوشش با نام تجاری آروشا پودر یک مرکز معتبر برای خریداران عمده این محصولات می باشد چرا که این مجموعه تولید کننده صفر تا صد فرایند های تولیدی و بعد از آن فرآیند های فروش را بدون هیچگونه واسطه به انجام می‌ رساند و در واقع محصولاتی را با تضمین قیمت و تضمین کیفیت به بازار عرضه می دارد.

برای تولید پودر باریم سولفات رنگ و پوشش در اروشا پودر همان طور که اشاره کردیم از تمامی روش ها استفاده می شود تا محصولی متناسب با نیاز متقاضیان در شرایط مختلف قابل عرضه باشد.

پودر باریم سولفات مخصوص صنعت رنگ و پوشش در دانه بندی ها و سایز بندی های متنوع معرفی می‌ گردد و تاثیر گذاری این ویژگی محصولات بر روی تولید رنگ های با کیفیت های مختلف به نوعی است که برخی از تولیدکنندگان ترجیح می دهند از شاخصه اندازه ذرات پودر های باریم سولفات به عنوان یک ویژگی اقتصادی یاد کرده و محصولاتی را با ریزترین اندازه ذرات در خطوط تولیدی خود بهره برداری نمایند.

معمولاً اندازه ذرات پودر باریم سولفات به صورت عدد مش معرفی می گردد و شایان ذکر است که شما مشتریان گرامی بدانید عدد مش بندی این محصولات معمولا بین ۸۰۰ تا ۳۵۰۰ متغیر می‌ باشد و هر چقدر این عدد بالاتر و بزرگتر باشد مسلماً نشان دهنده این است که ترکیبات دارای اندازه ذرات ریزتری هستند و می ‌توانند تاثیر گذاری بهتر و مفیدتری را در فرآیند های تولید رنگ ها و پوشش ها داشته باشند.

برای خرید بهترین پودر باریم سولفات رنگ و پوشش مشاورین شرکت آروشا پودر آماده ارائه خدمات ویژه هستند و شما مشتریان گرامی در هر شرایطی می توانید سفارش این محصولات را به ثبت برسانید.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

بازار بزرگ تولید و فروش فرآورده های معدنی سنگ باریت

Copyright © 2024 All rights reserved