خرید سنگ باریت کریستال

باریم سولفات(BaSo4) که در اصطلاح باریت نام دارد, یک ترکیب بسیار چگال است که مصارف زیادی در صنعت دارد. بعضی از کاربردهای باریت نیازمند خلوص بالاست (که در اصطلاح کریستال باریت نام دارد) و بسیاری از صنایع توجه ویژه ای به آن دارند. از آنجایی که سنگ باریت کریستال  به نسبت سایر انواع کمتر بوده و قیمت تمام شده آن در بازار واسطه زیاد است، اکثرا به دنبال خرید مستقیم این محصول از معدن می باشند. شرکت آروشا بهترین منابع این کانی را در اختیار داشته و بدین ترتیب تمامی محصولات این شرکت مستقیما از معادن عرضه می شود؛ یکی از عوامل مهم کاربرد و سولفات باریم توسط صنعتگران، نرخ ارزان این ماده معدنی است.این در حالی است که غالب فروشندگان باریت به دلیل عدم دسترسی به کارخانجات معتبر، محصولات مرغوبی ارائه نمی دهند. از طرفی تولید کنندگان معدودی در این عرصه فعالیت دارند و در نتیجه تولیدات نامرغوب و ناخالصی عرضه می کنند.

خرید سنگ باریت کریستال

برترین تولید کننده پودر باریت صنعتی

برترین تولید کننده پودر باریت صنعتی در ایران با نام تجاری آروشا پودر، فعالیت‌ های گسترده‌ ای را از خود به نمایش می‌ گذارد.  در این مجموعه صنعتی از بهترین روش ها برای تولید و فرآوری بهترین پودر باریت استفاده می‌ شود تا در نهایت بهترین محصولی با ویژگی های منحصر به فرد در اختیار تمامی خریداران قرار  گیرد.

در مجموعه آروشا پودر، قیمت فروش پودر باریت بسیار عادلانه تعیین می شود چرا که محصولات این مجموعه به صورت مستقیم و اینترنتی در دسترس صنایع مصرف کننده قرار می گیرد.  همچنین این کارخانه تولیدی در زمینه صادرات این محصول پیشگام بوده و در حال حاضر ارسال این محصولات را به کشور های مختلف انجام می دهد.

خرید سنگ باریت کریستال

فروش باریت کریستال

باریت کریستال کاربردهای زیادی را در سطوح مختلف به عنوان یک ماده اولیه ارزان قیمت به خود اختصاص می دهد و قیمت و کیفیت این محصول برای تولید کنندگان و مصرف کنندگان بسیار مهم می باشد. در راستای همین امر که خرید و فروش سنگ باریت کریستال و قیمت این محصول برای مصرف صنعتی به عنوان مواد خام از اهمیت بالایی برخوردار است، تمامی خریداران در زمان تهیه و خرید این محصولات به این موارد توجه زیادی دارند.

خرید و فروش سنگ باریت کریستال به شیوه های مختلفی توسط تولید کنندگان این محصولات انجام می پذیرد. ما در این محتوا مجموعه صنعتی آروشا پودر را به تمامی متقاضیان در این زمینه معرفی می‌ نماییم که می‌ تواند با مراجعه به این مجموعه بهترین محصولات را در این زمینه خریداری نمایند. در مجموعه آروشا پودر کیفیت و خلوص بالا این ترکیبات، شرایطی را برای ایجاد نموده است که متقاضیان می توانند با اطمینان کامل این محصول را خریداری نمایند.

آنالیز شیمیایی پودر باریت کریستال

Result Element Result Element
0.00 K2o 60.47 Bao
33.3 So3 2.26 Cao
2.24 Sro 0.07 Fe2o3
0.00 Cl 0.07 Al2o3
0.78 loi 0.71 Sio2
0.1 Mgo

قیمت سنگ باریت

سنگ باریت در گروه سنگ های آذرین قرار دارد که به طور طبیعی دارای شکل ظاهری با جلای شیشه‌ ای است و کانی های منحصر به فردی در این سنگ های معدنی گنجانده شده که باعث ایجاد رنگ های مختلف در آنها می شود. سنگ باریت در اثر حرارت به صورت کانی باریت اکسید در می آید و از این ترکیب در موارد بیشتری در صنایع استفاده می شود.

سنگ باریت در حالت خالص بسیار نرم، سفید رنگ و گاهی به رنگ خاکستری است که با چشم غیر مسلح به راحتی قابل مشاهده می باشد. سنگهای باریت در گروه مواد معدنی مهم دسته بندی می شوند که برای تولید مواد شیمیایی و همچنین کودهای شیمیایی از آنها استفاده می شود.

این محصولات از مقاومت فشاری فوق العاده بالایی برخوردار هستند و به همین دلیل از آنها به عنوان وزنه تعادل استفاده می شود. این ترکیبات به واسطه داشتن وزن مولکولی بالا نیز در صنایع حساس مخصوصا صنایع حفاری مورد استفاده واقع می شوند.

با توجه به موارد گفته شده و طیف کاربری گسترده این ترکیبات هر یک از مصرف کنندگان قبل از خرید نسبت به دریافت لیست قیمت سنگ باریت اقدام می نمایند و در واقع از آن مجموعه ای خرید خود را به انجام می‌ رسانند که قیمت این محصولات را بسیار مناسب اعلام کند.

مجموعه صنعتی آروشا پودر، جزو تولیدکنندگان برتر این محصولات در ایران است که با فعالیت به صورت مستقیم توانسته است، عرضه محصولاتی را با قیمت های مناسب تر به انجام برساند.

کارخانه تولید پودر سولفات باریم

صنایع فراوانی از باریم جهت ساخت کالاهای خود استفاده می کنند. خواص موثر باریت عامل اصلی این کاربرد گسترده می باشد. وزن زیاد، چگالی بالا، رنگ سفید و جذب اندک روغن از جمله این خصوصیات بالقوه محسوب می شوند. بدین ترتیب کارخانجات تولیدی برای بهبود سطح کیفی کالاها از این ماده بهره می برند.

  • کارخانجات چینی سازی
  • صنایع کاغذ سازی
  • ساخت لوازم بهداشتی
  • صنعت رنگسازی
  • تهیه گل حفاری برای پالایشگاه ها
  • ساخت مصالح ساختمانی
  • تولید کائوچو
  • صنعت پلاستیک سازی
  • صنایع ساخت شیشه های شفاف و نیمه شفاف

و بسیاری از حوزه های دیگر صنعتی، مصرف کنندگان عمده پودر باریت بوده و به خرید سنگ باریت کریستال می پردازند.

به طور کل سولفات باریم، اکسید آهن بسیار اندکی را در ترکیب خود همراه دارد و در حالت عادی نزدیک به 95 درصد خالصی را شامل می شود. بلنک فیکس هم با استفاده از سولفات باریم حاصل می شود. این ماده نوعی پیگمنت سفید می باشد که از واکنش نمک گلوبر با سولفید باریم حاصل می شود.

این رسوبات شیمیایی باقیمانده را سولفات باریم مصنوعی نیز می گویند و در صنعت پلاستیک سازی و یا کاغذ سازی بکار برده می شود. مرغوبیت بلنک فیکس به اندازه ای است که میزان مقاومت تولیدات را دو برابر کرده و برای پوشش دهی ترک ها گزینه ایده آلی می باشد. چراکه مانع از باز شدن دوباره ترک خواهد شد.

بزرگترین بازار خرید و فروش سنگ باریت کریستال

برای خرید عمده پودر باریت می توانید به شرکت آروشا، از تولید کنندگان برتر کشور مراجعه کنید و مرغوب ترین محصولات را تهیه نمایید. مجموعه آروشا، بزرگترین بازار خرید و فروش پودرهای معدنی از جمله سنگ باریت کریستال در کشور محسوب می شود.

شرکت آروشا متشکل از کارخانجات تولید کننده مجهز، معادن مرغوب و مراکز توزیع بسیاری است که در سرتاسر کشور بنا نهاده شده است. خریداران محترم می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و یا جهت اطلاع از لیست قیمت محصولات و نحوه خرید، با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 50

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

بازار بزرگ تولید و فروش فرآورده های معدنی سنگ باریت

Copyright © 2024 All rights reserved