خریدار پودر باریت سفید تبریز

اگر خریدار پودر باریت سفید تولید شهر تبریز هستید می توانید بهترین این محصولات را از بازار عرضه انواع پودر معدنی به قیمت روز دریافت نمایید. پودر باریت سفید از جمله محصولات صنعتی است که از معادن اختصاصی در سراسر کشور از جمله تبریز بدست می آید. البته این ماده در بیشتر نقاط زمین یافت می شود اما برخی کشورها، همچون ایران بخش بزرگی از این فراوانی را به خود اختصاص داده‌اند. تا به امروز حدود 20 معدن به بهره برداری رسیده‌اند و مایحتاج تولید کنندگان را تامین می نمایند. با این وجود تعداد کارخانجات تولید پودر باریت بسیار معدود بوده و شامل شرکت های زیادی نمی باشند.
سولفات باریم مخصوص رنگ سازی تولیدی شرکت اروشا در صنایع رنگ و پوشش استفاده می گردد و در تولید انواع رنگ و پوشش بسیار موثر می باشد. غالب فروشندگانی که در این عرصه فعالیت دارند، واسطه هستند و محصول ساخته شده توسط معدود تولید کنندگان را به فروش می رسانند. از اینرو گاهی با قیمت های متفاوت و یا کیفیت های گوناگون مواجه خواهیم بود.

مشخصات فنی پودر باریت مخصوص رنگسازی

PRODUCT NAME           BARIUM SULFATE,BARITE
NATURE CRYSTALLINE WHITE BARITE
SPECIFIC GRAVITY 4.25-4.35
WHITENESS 92-94
PARTICLE SIZE(nm)          <8 nm: 99.95%,<2 nm: 85%
RESIDUE GREATER THAN 40 nm        <0.05%
RESIDUE GREATER THAN 20 nm        <0.2%
BASO4 >97.5 wt%
SiO2 <1 wt%
CAO <0.5 wt%
REFRACTIVE INDEX 1/6
WATER SOLUBLE SALTS        <0.3%
OIL ABSORPTION 10 T0 15
PH VALUE 7T09
HARDNESS 3T04
HEAT RESISTANCE >1350 ‘C
LOSS ON IGNITION <0.6 wt%
MOISTURE CONTENT <0.5 wt%

خرید باریت در تبریز

تولید و فروش سولفات باریم رنگسازی

از بین موارد استفاده باریت می توان به: پالایشگاه‌ها، صنایع پتروشیمی، ساخت لوازم آرایشی، صنعت رنگ سازی، تولید کاغذ، صنایع ساخت شیشه های شفاف، کارخانجات چینی سازی، ساخت کابل، صنعت لنت سازی، داروسازی اشاره کرد که در تبریز، خریدار عمده پودر باریت سفید در حجم های بالا و در قالب تن و بسته بندی هستند.

علت وسعت مصرف این کانی، ویژگی های بخصوصی است که از سوی صنعتگران مورد توجه قرار گرفته است. به طور مثال چگالی بالا و وزن سنگین آن در برخی صنایع بسیار کارآمد بوده و نقش کلیدی ایفاء می کند. این عملکرد در حفاری های پالایشگاه ها تاثیر شگفت انگیزی داشته و باعث شده تا نفت و گاز از چاههای حفر شده خارج گردد. در حقیقت بهره وری از باریت پودری در تهیه گل حفاری به همین علت می باشد. وزن بالا و حجم زیاد گل بدست موجبات استخراج را فراهم می کند و مواد نفتی را به بالا هدایت می نماید. همچنین در ساخت اتاق های ایزوله و عکسبرداری کارایی فراوانی دارند. تراکم زیاد سولفات باریم در این ساختمان ها موجب شده تا استانداردهای معین را استقرار نمایند. از طرفی باریت مانع جذب اشعه رادیو اکتیو خواهد شد. در رنگسازی هم این ماده می تواند به مانند یک پرکننده بسیار عالی عمل می کند. بدبن ترتیب علاوه بر مقاومت بالا، رنگ سفید آن نیز باعث بهبود کیفیت محصولات می گردد.

خریدار پودر باریت سفید تبریز

گروه صنعتی آروشا بزرگترین مرکز تولید و فروش پودر باریت سفید می باشد که با بهره گیری از معادن مرغوب خود، بهترین محصولات را برای خریدار باریت در تبریز فراهم می نماید.  برای اطلاع از نحوه خرید پودر باریت و یا قیمت فروش می تواند با مشاوران فروش ما تماس گرفته و اطلاعات لازم را بدست آورید.

خرید پودر باریت سازان درجه یک از مجموعه صنعتی آروشا مزایای بسیاری را به همراه خواهد داشت. از آن جمله می توان به کیفیت عالی و قیمت مناسب اشاره کرد. به طور کل پودر باریت کاربردهای متنوعی دارد اما در صنعت رنگ سازی بسیار موثر است

پودر باریت تولید شده در این مجموعه مطابق با استانداردهای تعریف شده در بین صنایع وابسته است و هر یک از افردای که صنایع تولیدی و خدماتی در حال فعالیت هستند می توانند با هر هدفی نیاز خود را در این شرکت تامین نمایند.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.9 / 5. تعداد موافقین : 20

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

بازار بزرگ تولید و فروش فرآورده های معدنی سنگ باریت

Copyright © 2024 All rights reserved