تولید کننده پودر باریت سمنان

واحدهای تولید کننده پودر باریت سمنان در ایران بسیار زیاد هستند و این واحدها در رقابت با یکدیگر همواره تلاش می نمایند که بهترین محصولات را ارائه دهند.  پودر باریت سمنان دارای کاربردهای بسیار زیادی می باشد و از این محصول در صنعت رنگ سازی استفاده می شود.

تولید کننده پودر باریت سمنان

نخستین تولیدکننده پودر باریت میکرونیزه سمنان

نخستین تولیدکننده پودر باریت سمنان در ایران با نام تجاری آروشا پودر شناخته شده و معروف می باشد.  در این مجموعه صنعتی برای تولید باریت سوپر وایت در بهترین کیفیت ها از معادن مختلفی در سراسر کشور بهره‌برداری می ‌شود و به واسطه انتخاب بهترین مواد اولیه ،تولید این محصولات در شرایط ایده آل تر و مقرون به صرفه تری انجام می پذیرد.  مجموعه صنعتی آروشا پودر با تلاش های بی شماری که در زمینه فروش انواع پودر باریت در ایران به انجام رسانده است،

در مرکز فروش پودر باریت و ماده معدنی تالک صنعت رنگ، این محصولات در نمونه های متنوع معرفی می گردند و خریداران می توانند بر اساس نیاز خط تولیدی های خود، خرید این محصولات را به انجام برسانند در حال حاضر به عنوان نمایندگی اصلی این محصولات شناخته شده و معروف می باشد و علاوه بر خریداران در داخل کشور، متقاضیان این مجموعه در دیگر کشورها نیز نسبت به ثبت سفارش خود اقدام می نمایند.  در مرکز فروش باریم سولفات سوپر وایت آروشا پودر،  سایت های اینترنتی با هدف ثبت سفارش خریدران راه اندازی شده اند.

مشخصات فنی پودر باریت مخصوص رنگسازی

PRODUCT NAME           BARIUM SULFATE,BARITE
NATURE CRYSTALLINE WHITE BARITE
SPECIFIC GRAVITY 4.25-4.35
WHITENESS 92-94
PARTICLE SIZE(nm)          <8 nm: 99.95%,<2 nm: 85%
RESIDUE GREATER THAN 40 nm        <0.05%
RESIDUE GREATER THAN 20 nm        <0.2%
BASO4 >97.5 wt%
SiO2 <1 wt%
CAO <0.5 wt%
REFRACTIVE INDEX 1/6
WATER SOLUBLE SALTS        <0.3%
OIL ABSORPTION 10 T0 15
PH VALUE 7T09
HARDNESS 3T04
HEAT RESISTANCE >1350 ‘C
LOSS ON IGNITION <0.6 wt%
MOISTURE CONTENT <0.5 wt%

نخستین تولیدکننده پودر باریت رنگ سازی

نخستین تولید کننده پودر باریت رنگ سازی، با هدف افزایش کیفیت تولیدات صنایع رنگ سازی در ایران احداث شده است که این ترکیب به عنوان یک پوشش دهنده قوی می تواند در فرآیندهای تولید بهترین رنگ های صنعتی مورد استفاده قرار بگیرد.  پودر باریت دارای ساختار متخلخلی است که می‌تواند در پخش یکنواخت رنگ های صنعتی در زمان استفاده تاثیر بسیار زیادی داشته باشد.  در حال حاضر در نمایندگی فروش باریم سولفات میکرونیزه ، این محصولات برای استفاده در صنعت رنگ سازی در نمونه هایی با مشخصات متنوع معرفی می‌گردند که صنعتگران فعال در حوزه های تولید رنگ های صنعتی معتقد هستند که هر چقدر پودر های باریت دارای دانه بندی های ریز تری باشند، مسلماً تاثیرگذاری آنها بیشتر خواهد بود شایان ذکر است که ماده معدنی سلستین در تعیین قیمت ارز نیز دیده می شود و در واقع بر اساس روند نزولی یا صعودی نرخ ارز و تورم، قیمت این محصولات به صورت لحظه‌ ای دچار تغییراتی می شود.

تولید کننده پودر باریت

واحد های تولید کننده پودر باریت در ایران سنگ های باریم سولفات را از معادن مختلف استخراج می نمایند و در مراحل بعدی به کمک دستگاه‌ های خردایش و آسیاب های پرقدرت خرد کردن و میکرونیزه کردن این ترکیبات را به انجام می ‌رساند و در مراحل بعدی با انجام فرآیندهای دیگر، انواع پودر باریت را فرآوری و تولید کرده و با نام‌های تجاری متنوع ارائه می دهند. همان طور که در مبحث قبل اشاره کردیم آروشا پودر جزو واحدهای تولیدکننده بهترین پودر باریت در ایران است که محصولات خود را در نمونه‌های با مشخصات متنوع ارائه می دهد.  به عنوان مثال در این مجموعه باریوم سولفات سوپر وایت، پودر باریت میکرونیزه، باریم سولفات میکرونیزه و…. معرفی می گردند که هر یک از آنها تنها در مواردی با یک دیگر تفاوت هایی دارند.

تولید کننده پودر باریت سمنان

نمایندگی توزیع پودر باریت صادراتی

نمایندگی فروش باریت سفید آروشا پودر در ایران، با فعالیت به صورت اینترنتی در جلب توجه متقاضیان این محصولات در فراتر از مرز های ایران تاثیر بسیاری داشته است و در حال حاضر به واسطه فعالیت همین نمایندگی توزیع کننده، پودر باریت صادراتی به بسیاری از کشورهای ارسال می گردد . در نمایندگی توزیع پودر باریت صادراتی، این  محصولات در بسته بندی های متنوع معرفی می گردند که انتخاب آنها توسط متقاضیان کاملاً اختیار می باشد.  پودر باریت صادراتی جزو ترکیبات معدنی پرکاربرد در صنایع مختلف است از این محصول بیشتر در صنایع تولید رنگ های صنعتی استفاده می شود زیرا دارای خصوصیات پوشش دهندگی فوق العاده بالایی است و به عنوان یک عامل پوشش دهنده و یک ترکیب تاثیر گذار در بهبود کیفیت رنگ های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.

نخستین تولیدکننده پودر باریم سولفات درجه یک

مجموعه صنعتی آروشا پودر با تولید باریم سولفات سفید در بالاترین درجه کیفیت و ارائه آن در ارزانترین قیمت، جزو نخستین واحدهای تولید کننده برتر این محصول در ایران محسوب می گردد و مورد توجه متقاضیان بسیار زیادی قرار می گیرد.  در این واحد تولید کننده، پودر باریم سولفات درجه یک به شیوه های مختلفی فرآوری می گردد که بیشتر هدف این واحدها کاهش هزینه های تولیدی و عرضه محصولاتی با قیمت های ارزان تر می باشد.  در این مجموعه صنعتی برای تولید پودر باریم سولفات از سنگ های حاوی باریم سولفات استفاده می گردد و این سنگ های معدنی از معادن مختلفی در سراسر کشور استخراج می گردند که کیفیت اولیه آنها می تواند تاثیر زیادی در کیفیت تولیدات خروجی داشته باشد.

شرکت تولید پودر باریت سمنان

شرکت تولید پودر باریت سمنان با توجه به اهمیت استفاده از ترکیب معدنی در بسیاری از صنایع در حال حاضر فعالیت های خود را بر مبنای ارائه محصولاتی در بالاترین کیفیت به انجام می رساند.  در این شرکت تولیدی انواع پودر باریت سمنان، برای استفاده در صنایع مختلف با نام‌های تجاری متنوع معرفی می گردند و هر یک از خریداران می توانند بر اساس مشخصات ساختاری این ترکیبات به شناسایی آنها پرداخته و انتخاب آنها را برای استفاده در خط تولید های خود به انجام برسانند.  پودر باریت سمنان از درجه خلوص بالایی برخوردار می باشد و در حال حاضر علاوه بر بازارهای داخلی برای صادرات به دیگر کشورها نیز مورد توجه قرار می گیرد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.8 / 5. تعداد موافقین : 40

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

بازار بزرگ تولید و فروش فرآورده های معدنی سنگ باریت

Copyright © 2024 All rights reserved