تولید پودر باریت رنگسازی

تولید پودر باریت رنگسازی به منظور تامین مواد اولیه مورد نیاز برای تولید رنگ، برای صنایع داخلی انجام می شود. این صنایع از پودر باریت به عنوان ماده اولیه در تولید محصولات خود استفاده می کنند. بنابراین آن ها ترجیح می دهند محصول با کیفیت را با قیمت مناسب خریداری کنند.

تولید پودر باریت رنگ سازی

قیمت فروش هر تن پودر باریت معدنی

تولید پودر باریت رنگ سازی با استفاده از باریت معدنی انجام می شود. در واقع باریت یا همان باریم سولفات از مهم ترین سنگ های معدنی موجود در طبیعت به شمار می رود. این سنگ معمولا با ناخالصی های زیادی همراه است. به همین دلیل در کارخانه های تولید پودر باریت، ابتدا ناخالصی آن گرفته شده و سپس از این سنگ برای تولید پودر باریت معدنی استفاده می شود.

تولید بهترین پودر باریت بسیار حایز اهمیت است. در صنایعی چون کاغذ و لاستیک سازی هم به عنوان پرکننده یا گسترش دهنده در پارچه، جوهر و محصولات پلاستیکی بهره برداری می‌شود. کارخانه آروشا پودر، از خالص ترین انواع سنگ باریت معدنی برای تولید پودر استفاده می کند. این کارخانه علاوه بر تولید پودر باریت با کیفیت، در زمینه توزیع باریم سولفات میکرونیزه نیز فعالیت می کند. محصولات موجود در این کارخانه به صورت عمده و مستقیم به فروش می روند. لذا قیمت فروش هر تن پودر باریت معدنی در این مجموعه بسیار ارزان محاسبه شده است.

مشخصات فنی پودر باریت مخصوص رنگسازی

PRODUCT NAME           BARIUM SULFATE,BARITE
NATURE CRYSTALLINE WHITE BARITE
SPECIFIC GRAVITY 4.25-4.35
WHITENESS 92-94
PARTICLE SIZE(nm)          <8 nm: 99.95%,<2 nm: 85%
RESIDUE GREATER THAN 40 nm        <0.05%
RESIDUE GREATER THAN 20 nm        <0.2%
BASO4 >97.5 wt%
SiO2 <1 wt%
CAO <0.5 wt%
REFRACTIVE INDEX 1/6
WATER SOLUBLE SALTS        <0.3%
OIL ABSORPTION 10 T0 15
PH VALUE 7T09
HARDNESS 3T04
HEAT RESISTANCE >1350 ‘C
LOSS ON IGNITION <0.6 wt%
MOISTURE CONTENT <0.5 wt%

توزیع بهترین پودر باریت درجه یک

تولید پودر باریت رنگ سازی، باید حتما در کیفیت بالایی انجام شود. چرا که از این محصول برای افزایش کیفیت و مقاومت رنگ استفاده می شود. بنابراین محصول تولید شده باید دارای کیفیت بالایی باشد. این روزها بسیاری از کارخانجات رنگ سازی برای تولید محصولات خود از مواد اولیه شرکت آروشا پودر استفاده می کنند. همانطور که می دانید، وجود واسطه در فرآیند فروش قیمت محصول را افزایش خواهد داد.

امروزه شرکت های تولید کننده  پودر باریت صنعتی، این ترکیب ارزشمند را با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت به صورت بسته بندی و فله ای ارائه می‌ نمایند و نام برند و شرکت تولید کننده خود را به صورت کاملاً مشخص در روی بسته بندی های این محصولات درج می ‌نمایند. بنابراین این مجموعه عملیات فروش باریم سولفات کریستال را به صورت مستقیم و بدون واسطه انجام می دهد. به همین دلیل پودرهای باریت معدنی تولید شده در این کارخانه، ضمن برخورداری از کیفیت بالا، دارای قیمت مناسب و ارزانی هستند.

پردازش پودر باریت برای به کارگیری در صنعت رنگ سازی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می‌  باشد چرا که این ترکیبات حتماً باید دارای مش بندی های ۱۵۰۰ تا ۲۵۰۰ باشند و در پاکت های محافظت شده بسته بندی شوند؛  پودر های باریت به عنوان پرکننده در صنعت رنگ سازی مورد بهره‌ برداری قرار می‌ گیرند و این ترکیبات قدرت پوششی زیادی دارند و می توانند جایگزین مناسبی برای دی اکسید تیتانیوم باشند.

دی اکسید تیتانیوم یک ترکیب گران قیمت برای استفاده در صنعت رنگ سازی است که تولید کنندگان انواع رنگ ها درصدند که یک جایگزین مناسب برای این محصولات پیدا کرده تا صرفه اقتصادی بالاتری را در فرآیند های تولیدی محصولات فراهم نمایند؛ در سال‌ های اخیر اهمیت بهره‌ برداری از پودر باریت به جای دی اکسید تیتانیوم نظر اکثر تولید کنندگان انواع رنگ را به خود جلب کرده است؛ در هر صورت اگر جزو شرکت های تولید کننده انواع رنگ هستید ما در مجموعه آروشا پودر منتظر تماس شما می باشیم.

تولید پودر باریت رنگسازی

تولید پودر باریت رنگسازی نقش موثری در بهبود کیفیت رنگ های تولید شده در کشور ایفا می کند. این روزها محصولاتی که با استفاده از پودر باریت تولید می شوند از لحاظ کیفیت و ماندگاری حرف اول را در بازار می زنند. گروه صنعتی کارخانجات آروشا، عملیات توزیع باریم سولفات سوپر وایت را در مقیاس گسترده ای انجام می دهد. این کارخانه ضمن رفع نیاز بازار داخلی، بخشی از محصولات خود را به کشور های خارجی نیز صادر می کند. بنابراین از این لحاظ نیز باعث افزایش درآمد کشور خواهد شد. از طرفی صادرات محصول به خارج از کشور، می تواند نشان دهنده کیفیت و اعتبار بالای کارخانه مدنظر باشد.

شایان ذکر است که بدانید بیشترین کاربرد پودر باریت در عصر حاضر با هدف درجه بندی پوششی در صنعت تولید رنگ های صنعتی و ساختمانی دیده می شود؛ این ترکیب معدنی برای تکمیل توزیع یکنواخت ذرات رنگی و همچنین تقویت کردن برخی از خواص رنگ های تولید شده قابل بهره‌ برداری است و هیچ گونه تاثیر رنگی نامطلوبی در فرآیند های تولیدی ندارد.

نظرسنجی واحد فروش:

آیا با کاهش قیمت محصولات شرکت موافق هستید؟ (از 1 تا 5 امتیاز دهید)

میانگین نظر موافقین: 4.7 / 5. تعداد موافقین : 40

با تکمیل این نظرسنجی به توسعه صنعت کشور کمک نمائید.

بازار بزرگ تولید و فروش فرآورده های معدنی سنگ باریت

Copyright © 2024 All rights reserved